Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Bursa - Kentsel Dönüşüm Alanları, Uygulanacak Projeler ve Haberleri
« önceki   123 ... 202122232425   sonraki »

ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 21
Misafir 428

9 ay önce - Pts 29 Oca 2018, 22:09

Mahalleyi ufak beyinleri ile örgütlemeye çalışan eğitimsiz insanlar acaba kanunen haklarında suc duyurusunda bulunulacagindan haberdar mı? Emin değilim.
Buna Ertuğrulgazi mahallesi muhtarı da dahil.Aleni şekilde insanlari caydirmak için yanlış bilgilendirmeye ısrarla devam ediyor.
Tasyakan Meşe ve diğerleri malesef bu mahalle için kendilerini benzin dokup yaksa ruhsat alamayacaklar.Yazik ediliyor insanlara hayal ürünü daireler teklif ediliyor.
Tüm imar planlari ve ruhsat yetkileri sadece belediye tarafından değiştirilir veya verilir.
Umarım bunca insan olmayan hayali projelere kanıp da elindeki tekliften olmaz...

Misafir 52f

9 ay önce - Pts 29 Oca 2018, 23:00

Ellerinde hali hazırda Meşe inşaat ile yapılan sözleşmeleri olup ruhsat alamadığı için inşaatına başlanamamış projeler varken neyin müteahhidinden bahsediliyor.Balıklar yendi iş bitti derken şimdi ruhsat alamıyorlar.Hala araştırma içinde olanlar iki kere düşünün.Nasıl bir umuttur

Misafir 4e2

9 ay önce - Sal 30 Oca 2018, 20:43

ERTUĞRULGAZİ MAH.KENTSEL DÖNÜŞÜMÜ

PES !!! DÖRT BİR KOLDAN ÇALIŞIYORLAR . KINIYORUM SİZLERİ.

....... Taşyakan inşaatın fazla metrekare vereceğini beyan edenler .
Görüşünüze saygı duyuyorum ama , insanları örgütlemenizi essef le kınıyorum. imza toplayıp örgütleyip provake ediyorsunuz , caydırıyorusunuz.

...... Meşe İnşaat bir grup sakini .
Etrafımıza çok katlı binalar yapılıyor mesajlarını kat maliklerine atıp adres göstererek gidip dönüşüm istemiyoruz imzasını cami altındaki bakkal da atın diye örgütlemenizi kınıyorum.
Siz beş katlı evlerimizin yanına sekiz katlı yapılırken biz sizi şikayet mi ettik beyfendiler.

..... Siyasi muhalefet için istemüzük diyenler
Kozunuzu siyaset arenasında paylaşın.

ÖNEMLİ HATIRLATMA

.... Konforsuz bir daire içinde yaşayan , eski , akan , kokan , sorunların yumak olduğu , sağında solunda madde kullananların , içki içenlerin , kavgaların , ahlaksız cinsi münasebetlerin , çimlerin üzerlerine sere serpe yatanların , bir gülü dikildiği gün kopartanların, gece bayanların dışarı çıkamadığı, kaldırımlara park eden , caddelerin de çöp konteynırları bulunan , yer de yaşayanlar .
Bu fırsatı enine boyuna değerlendirin.

..... Belediyenin projesini kabul etmeyelim . Nasıl sa mütaahitler gelecek 3 metrekare fazla alacağız diye el avuşturanlar .
1- Çok beklersiniz
2-Kamu güvencesini göz ardı etmeyin.

.... 55 metrekare evi (70 BİN TL olan ) kentsel dönüşüm olacak diye 200 Bin TL'ye satılan komşum.
Kentsel dönüşüm olmuyor duyurusu sonrası evinin tekrar 60 BİN TL ,70 BİN TL ye düşeceğini düşünmüyormusun.

BIRAKIN İNSANLAR KENDİLERİ KARAR VERSİN . BASKI KURMAYIN.DÜŞÜNCENİZİ PAYLAŞIN

Misafir 52f

9 ay önce - Sal 30 Oca 2018, 22:31

Sn. Misafir 4e2

Söylediklerinize sonuna kadar katılıyorum.Bence bizde tepkimizi adı geçen firmalar hakkında belediye tarafından yönetilen bir süreci manipüle etmekten dolayı haklarında suç duyurusunda bulunarak gösterelim.Kahvelerde toplanan imzaların hiç bir bağlayıcılığı yoktur.Kat yüksekliğinden şikayet etmeleri nafile bir çabanın ötesine gitmez.Koca belediye bir kaç kendini bilmez balkon keyfi yapamayacak diye koca etabı iptal mi edecek ? Bunu düşünen buna inan varsa ...

Misafir 7f9

9 ay önce - Sal 30 Oca 2018, 22:40

Merhaba

Bu şekilde süreci manipüle eden ve /veya süreçte insanları yanıltıp hür iradelerini ve olumlu/olumsuz şekilde belediye tutanaklarına imza atma hakkını engelleyen vatandaşlar hakkında eminim ki yüce yargı ve hukuk organları gerekeni yapacaktır.
Sizlerden ricam somut deliller ve isimlerle dilekçelerinizi yazarak belediyenin hukuk bürolarına iletmeniz yonundedir.
Iyi akşamlar , esen kalın ...

Misafir baf

9 ay önce - Pts 05 Şub 2018, 19:34

Uzlaşmalar ne aşamada bilgisi olan varmı bu arada bizi kimse cagırmadı uzlaşmaya

Misafir c02

9 ay önce - Sal 06 Şub 2018, 11:49

Bildiğim kadarıyla , bu kadar manipule edilmesine rağmen gidenler var. Ben de gittim ve üç nüsha sözleşmeyi imzaladım.
Davetiye bana da gelmedi . Kentsel dönüşüm binasına tapu fotokopinle gittin mi her şeyi anlatıyorlar.

Misafir 19f

9 ay önce - Sal 06 Şub 2018, 12:58

Tskler

Misafir ad2

9 ay önce - Sal 06 Şub 2018, 14:18

ERTUĞRULGAZİ ;

Süreci manipüle edenler ve imza toplama noktası olanlar, genelde kiracı olan iş yerlerini işletenler;
Örn:
1-Muhtar(Besaş Bayii Kiracısı)
2-Cami altındaki kiracı market(Cami derneğine ait dükkanda cazip fiyata kira veriyor)
3-Tiyatro altındaki kahvehaneler(2 adet-Belediye kiracıları)

İnsanlar gidip resmi kurumdan bilgi alsalar, bu kadar karmaşa olmayacak.
Ama belediye en az 2 sene bu bölgede olacağını ve yaşlılara gerekirse evlerine personel gönderip bilgilendireceğini dahi çözüm olarak sunuyor.

Bilgilerinize...

Misafir c02

9 ay önce - Pts 12 Şub 2018, 15:00

Çevrem de bir tane imza verdim diyen duymadım. Ümidim kalmadı. Halen haldır haldır red için imza toplanıyor.

sayfa 21
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 202122232425   sonraki »
ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet