Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Balıkesir Altıeylül Kavşağı
« önceki   123 ... 333435

ANA SAYFA -> ULAŞIM - Marmara
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 35
Erdal Düven

2 hafta önce - Sal 06 Şub 2018, 13:41
Altıeylül kavşağı ve Akıncılar kentsel dönüşümü hakkında

Alıntı:

Şu yerel gazetelerin kullandığı üslup, cümle seçimleri öyle iğrenç ki, insanın okuyası gelmiyor. Bu nasıl gazeteciliktir yahu. Direkt hedef gösteren cümleler, halkın ağzındanmış gibi yazılan cümleler...
Masa başından hesaplaşma, birilerine şirin görünme çabasından başka bir şey değil.
Sanki o bölge cazibe merkeziymiş gibi kapatılan girişle birlikte bölge ruhsuz bir hal almış diyorlar birde.
Bölgenin hiç bir cazibesi yok ki. Bir kaç yıkık döküntü içerisinde şarapçıları görebilirsiniz. Hatta dükkanlardan birinin içinde alkol alarak işini yapan ustaya bile tanık oldum. Kendini geliştirmeyen esnafın layığı budur. Kaldı ki yol alternatifsiz değil. Bölge kentsel dönüşüme uğramadan bırakın kapalı kalsın.

Kesinlikle katılıyorum yasin kardeşim
Zekai başkan halkın istediği doğrultuda küçük yol açma kaldırım genişletme kavşak daraltmak yön tabelaları gibi hamleler ile şehir merkezinde yoluna devam ediyor şimdilik bölgedeki mahkemelik durumlar nedeniyle kentsel dönüşüm zekai başkanıda aşar diye düşünüyorum belkide onun dönemini bile geçer gibi keşke mevcut durumda yürürlüğe giren imar planları uygulanabilse ufak tefek hamleler ile yolumuza devam ediyoruz en iyi örnek köylü garajı yanı binaların yıkılıp çevre düzenlemesinin yapılması gibi

Birde yasin kardeşim kavşakta ki akaryakıt istasyonu yıkılmadan hiçbir ilerleme olmaz kavşakta ne yol verilebilir nede yaya yolu olur en acil buna bir çözüm bulmaları gerekiyor.

Uslup konusunda ise onlara bu şehrin anahtarını versek anahtarı bile kaybeder onlar daha fazla anlatmayayım inşallah köklü çözümler üretilir bizlerde görürüz.

sayfa 35
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 333435
ANA SAYFA -> ULAŞIM - Marmara