Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 6
önens

3 yıl önce - Cmt 14 Mar 2015, 17:55


(+)
kaan0703
1 yıl önce - Sal 14 Ksm 2017, 21:17

Insallah kopru ayagina bu guzelligi kaybetmeyiz..

(+)

(+)

(+)


Resul GUL

11 ay önce - Pts 05 Şub 2018, 23:47
Yaşar Kemal Yürüyüş Ve Koşu Parkuru’na Yeni Çehre


Adana Büyükşehir Belediyesi, Seyhan Nehri’nin Yüreğir yakasındaki Yaşar Kemal Yürüyüş ve Koşu Parkuru’na yeni çehre kazandırmak için kolları sıvadı.

Dilberler Sekisi’nin karşı kıyılarında, okaliptus ormanının hemen yanındaki 2,5 kilometrelik yürüyüş, koşu ve bisiklet parkurunda dekoratif ışıklandırma, kaldırım düzenlemesi, zemin yenilemesi ve spor aletlerinin montaj çalışmaları başladı.Detay

Alıntı:
IŞIL IŞIL BİR GÖRÜNÜME KAVUŞACAK

Başkan Hüseyin Sözlü’nün talimatları doğrultusunda daha yeşil ve kent estetiğine uygun peyzaj düzenlemelerine ağırlık veren Park ve Bahçeler Daire Başkanlığı ekipleri, Seyhan Nehri kıyısında vatandaşların günün her saatinde keyifle sporu yapıp, oksijen depolayabilmesi amacıyla Yaşar Kemal Yürüyüş ve Koşu Parkuru’nda yenileme çalışmalarını yoğunlaştırdı. Deneyimli peyzaj mimarlarının gözetiminde çalışma yapan Büyükşehir ekipleri, 2,5 kilometrelik parkurda dekoratif ışıklandırma direkleri monte edip, yürüyüş yollarına yeni agrega sererek iyileştirdi. Kondisyon arttırmak isteyen vatandaşlar için uygun yerlere spor aletlerinin montajına başlayan Büyükşehir ekipleri, diğer yandan kaldırım düzenlemelerine de start verdi.

AKŞAMLARI DA SPOR YAPILABİLECEK

Okaliptus ağaçlarından oluşan orman boyunca uzanan Yaşar Kemal Yürüyüş ve Koşu Parkuru, yenileme çalışmasının tamamlanmasıyla Adanalıların akşam saatlerinde de güzel bir ortamda, gönül rahatlığıyla, güven içinde spor yapabileceği bir görünüme kavuşturulacak.

http://www.adana.bel.tr/yasar-kemal-yuruyus-ve-ko ...eni-cehre/Umarım düzgün bir şeyler ortaya çıkar Haberin içeriğinde Kaldırımlara parke Döşenecek ve zemin düzenlemesi yapılacak denmekte..

Bakalım hep beraber göreceğiz..
Adana ya Hayırlı uğurlu olsun..Murat Ds
11 ay önce - Sal 06 Şub 2018, 12:53

Burası sade haliyle daha güzel.

kaan0703
9 ay önce - Pts 26 Mar 2018, 22:51


(+)

(+)
sayfa 6
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> ADANA