Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 25
mahmut11
6 ay önce - Sal 06 Şub 2018, 04:56

CHP'nin kimi aday göstereceğini söyleyeyim: En iş bilmez, en beceriksiz, en kötü kim varsa onu aday gösterir. Nereden mi biliyorum? İzmir'de yaşıyorum çünkü.

Oğulhan
6 ay önce - Sal 06 Şub 2018, 09:35

Mersin belediyesi diye başlık açanların haberi yok herhalde Mersin 1993 yılından beri Büyükşehir Belediyesi.

Utanmasanız İçel yazacaksınız

Mersin Büyükşehir ve İlçe Belediyeleri Seçim Başlığı

Dense daha doğru olur.

serkan33

6 ay önce - Sal 06 Şub 2018, 10:56

Alıntı:
Serkan hiçbiri seçeneği koymamışlar mı?

Öyle bir seçenek yok çünkü şimdiden aday olacağını beyan eden kişiler bunlar bu yüzden seçeneklerde bu kişiler var.

Emir ERTEN

6 ay önce - Sal 06 Şub 2018, 12:09

Alıntı:
Mersin belediyesi diye başlık açanların haberi yok herhalde Mersin 1993 yılından beri Büyükşehir Belediyesi.

Hayır Mersin 1873 yılından beri büyükşehir. 1993 yılını nereden çıkardınız anlamadım. Herhalde 90'lı yılların söylemlerine aldandınız. Yakında continent başlığı yok mu demenizden korkuyorum şahsen.

Ayrıca bu başlıklar açıldığı dönemde büyük küçük ayrımı gözetilmeden birçok şehir için aynı formatta açıldı.

Oğulhan
6 ay önce - Sal 06 Şub 2018, 12:14

Alıntı:
Hayır Mersin 1873 yılından beri büyükşehir. 1993 yılını nereden çıkardınız anlamadım. Herhalde 90'lı yılların söylemlerine aldandınız. Yakında continent başlığı yok mu demenizden korkuyorum şahsen.

O Belediyenin kuruluş tarihi. İroni yapıyorsunuz galiba Başlıkları İçel diye açarsanız şaşırmayacağım.

serkan33

6 ay önce - Sal 06 Şub 2018, 12:29

1873 belediyenin kuruluş yılı, 1993’te ise Mersin Büyükşehir Belediyesi’ne dönüştü normal belediyelikten çıkıp, aşağıdaki haritada hangi şehir hangi yıl Büyükşehir olmuş görebilirsiniz, 1993 yılında Mersin’le beraber 7 şehir Büyükşehir olmuş Antalya-Eskişehir-Kocaeli vb.

UğurÖz
6 ay önce - Sal 06 Şub 2018, 12:39

Chp isterse Kemal Kılıçdaroğlu'nu yapsın belediye başkanı. Değişen bir şey olmaz.

Yıl 2019 ; Vaatler ; Raylı Sistem,Deniz Otobüsü,Karboğazı kayak merkezi,Silifke Otoban yolu.

Yıl : 2022

Başkandan açıklama: Bakanlıktan izin alamadık, görüşmeler sürüyor.

**

Ee o zaman ben aday olayım izin alamayacaklarsa belediyenin borcu varsa niye aday oluyorlar?

O zaman bırakın izine gerek duymadan projeleri gerçekleştirecek, borçları kapatacak partiler alsın Belediyeyi.

Her yağmurda gidiyor poz veriyor sel olan bölgeyi yerinde inceledik diye. Tekrar yağmur yağıyor yine sel oluyor. Çok güzel inceliyorlar maşallah.

Oğulhan
6 ay önce - Sal 06 Şub 2018, 13:03

Alıntı:
Chp isterse Kemal Kılıçdaroğlu'nu yapsın belediye başkanı. Değişen bir şey olmaz.

Yıl 2019 ; Vaatler ; Raylı Sistem,Deniz Otobüsü,Karboğazı kayak merkezi,Silifke Otoban yolu.

O sahte vaatlerde bulunan partinin adayı ana muhalefetten değildi yalnız. O vaadleri bulunan da başaramayan da Burhanettin Kocamaz'dır.

Macit Özcan'ın ilk dönemine baktığımda Burhanettin Kocamaz'dan daha başarılıydı 1999-2004 döneminde.

Sami Güleç
6 ay önce - Sal 06 Şub 2018, 13:05

Alıntı:

** 

Ee o zaman ben aday olayım izin alamayacaklarsa belediyenin borcu varsa niye aday oluyorlar? 

O zaman bırakın izine gerek duymadan projeleri gerçekleştirecek, borçları kapatacak partiler alsın Belediyeyi. 

Her yağmurda gidiyor poz veriyor sel olan bölgeyi yerinde inceledik diye. Tekrar yağmur yağıyor yine sel oluyor. Çok güzel inceliyorlar maşallah. 

Chp'yi denedik olmadı.mhp'yi denedik şansını kaybetti şimdi akp'de
Ama bizim insanımız at gözlüklerini çıkarmıyor çok kızıyorum

UğurÖz
6 ay önce - Sal 06 Şub 2018, 13:49

Oğulhan, haklısın. Ama şöyle bir durum var.

Macit Özcan son 4 sene göbek büyütürken Ana Muhalefet lideri neredeydi?

X odası, Y odası, Z birliği Macit Özcan hakkında olumsuz açıklamalar yaparken kentin sorunlarıyla ilgilenmiyor derken yetkililer neredeydi?

Bak Kocamaz diyor ki , Yağmur sularının çalışmasını yaparken bir de baktık ki 3.sınıf malzemeler kullanılmış.

Yani Macit Özcan oturdu oturdu hiç yetkililer arastirdimi halk ne düşünüyor diye?

sayfa 25
« önceki   123 ... 242526272829   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET