Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Antalya Expo Kulesi
« önceki   1234

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 4
Vural Demir
7 ay önce - Prş 20 Tem 2017, 00:45

geçen hafta gittim bomboştu 10 15 kişi ya var ya yoktu onlarda yabancıydı istediğim gibi gezdim saatlerce.girişte ayrı ücret kuleye ayrı ücret veriliyor. fiyatlar uygun...

(+)

Vural Demir
1 ay önce - Prş 21 Arl 2017, 19:49

(+)

Tanju07
1 ay önce - Cum 22 Arl 2017, 16:03

Alıntı:
geçen hafta gittim bomboştu 10 15 kişi ya var ya yoktu onlarda yabancıydı istediğim gibi gezdim saatlerce.girişte ayrı ücret kuleye ayrı ücret veriliyor. fiyatlar uygun...

Fiyatlar uygunmu ? Ben bi uygunluk göremedim açıkcası. Bende 3 gün önce gittim içerisi bomboştu sadece güvenlikler vardı. Yinede şehir dışından gelen misafirlerim görsün diye gitmiş bulunduk. Gişedeki çocuk 15 tl diyince şaşırdım. İçeride herhangi bi aktivide etkinlik varmı dedim. Hayır heryer kapalı dedi. E bu parayı niye alıyorsun dedim bişey diyemedi sesini cıkaramadı. Neyse verdik 15 tl içeri girdik gezdik.Heryer kapalı marketi geçtim su bile satılan yer yok.
İnsan hayret ediyor sen kalk trilyonlar harca buraya sonrada böyle başıboş bırak.Çok yazık.Sizde biliyorsunuz ki buralar bizim paralarımızla yapılıyor niye böyle terk ettiler burayı?
Madem yapamayacaksınız en başında girişmeseydiniz şu işe!!
Ha içi güzel ona bişey demiyorum ama yazık olmuş bu paralara

Oğulhan
1 ay önce - Cum 22 Arl 2017, 20:34

Evet malesef yazın gittiğimde tüm otlar ve ottan yapılan heykeller sararmış, samana dönmüştü çok üzüldüm böyle görünce. Hatta çalışanlar çok ilgiliydi onlarla sohbet ederken ileride burasının özelleştirilip turizm tesislerine bile verilebileceği düşüncesi var dediler. Ama yakın zamanda devlette kalacakmış. Burasının değerlendirilmesi lazım.

Vural Demir
1 ay önce - Pzr 31 Arl 2017, 02:08

(+)

Zafer Atalay
1 ay önce - Pzr 31 Arl 2017, 09:58

Yeri öyle yanlış oldu'ki inanılır gibi değil
Merkez'e yapılsa veyatta havaalanının yanıbaşına o zaman çekmediği ziyaretçi kalmazdı kulesi şehir merkezinde olsa denize yakın o Zaman antalya harika bir mekan kazanacaktı buradaki manzara hiç bir yerde olmazdı şehre ve denize kuşbakışı olurdu Toronto CN Towers'ta olduğu gibi ama vizyon yok yaptım oldu mantığıyla olmuyor
Buraya yapılmasını kim tavsiye ettiyse ...

Etheman
1 ay önce - Pzr 31 Arl 2017, 10:49

Merkezde öyle bir arazi var mı ki? Toronto gibi şehirler yıllar öncesinden bu işlerin hesabını yapan devletlerin şehirleri.

Zafer Atalay
1 ay önce - Pzr 31 Arl 2017, 17:10

Var... Havaalanı ile şehir merkezinin arası hep tarla mutlaka işaretlediğim nokta'nın civarına yapılmalıydı böylece bir tarafı Deniz, bir tarafı havaalanı, bir tarafı dağlar, diğer tarafı ile şehirle çevrili olurdu be merkezde olmasından dolayı Antalya'nın sembolü olurdu..

(+)

Toronto CN Tower'da olduğu gibi etraf gözetlenebilirdi ve onlarca turist ziyaret eserdi:

(+)

Vural Demir
1 hafta önce - Pts 05 Şub 2018, 21:51

(+)

sayfa 4
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET