Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 8
Zirve06
5 ay önce - Cmt 09 Eyl 2017, 12:28

ODTÜ ve ABB arasında imzalanan protokol ile Eskişehir yolunu -incek bulvarı -çevre yolu -hayamana yolu ve yeni niğde adana yollarına bağlayacak bulvarın yapımı için bir engel daha ortadan kalmış oldu.


(+)
(+)
Misafir a5c

5 ay önce - Cum 22 Eyl 2017, 16:21

Proje genelı ve mutfaklarıyla alakalı yapılan yorumlara sadece şunu demek istiyorum;

Öncelikle inşaat kalitesi, konsepti, markası, donatı alanları unsurlarını üstüste koyduğunuzda ne İncekte ne de Ankara'da bu projenın yanına yaklasabılecek bır proje ben bılmıyorum. Tasarım olarak Ankara'ya fazla kaçan bir projedir. Projenın tek kusuru teslımler esnasında ortaya cıkan ıscılık sorunlarıdır. Bu sorunlarda Akfen İnşaat tarafından hızlı bir sekilde çözülmüştür. Şu anki haliyle içindeki alışveris kanyonuna gelen markaları göz onunde bulundurursanız ( Big Chefs, SushiCo, Migros vs vs. ) projenın ünü ve değeri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.


Evim hem 240 m2 net alana sahip olsun, hem 35 m2 mutfagı olsun, hem 25 m2 balkonu/kış bahçesi olsun, hem bır suru donatı alanı, peyzajı olsun derseniz minimum 1 milyon TL'yi gözden çıkarmanız gerekmekte. Ve tum bu ozellıklerı bır arada barındıran herhangı bır proje zaten yok ?

Incek Loft'ta daireler lansman ya da su ankı fıyatlarıyla bu m2 lere sahıp olsaydı zaten şu anda stoklarında ev kalmaz, 6-7 donum uzerıne tunel kalıp ınsaa edılen laz muteahit projelerde boş kalırdı oyle degıl mı?

Bırseyı elestırırken bu kadar yüzeysel degilde, genele bakarak konusmak daha mantıklı bence. Projenın %99 u 150 m2 netin altında. Akıllıca tasarlanmış, ölü alanı olmayan daire planlarında 11 m2 lik bir mutfak tezgah ve dolapları duzgunce kullanıldıysa yemek yapmak ıcın fazlasıyla yeterlı oluyor.

Ha sız eger "benım mutfagım 30-40 m2 ( kı normal olan bu degıl ) ne ısım var 12 m2 mutfakta, bız yemegımızı mutfakta yer, salonumuzuda muze gibi kullanırız" dıyorsanız bu proje zaten sıze gore degıl.


Misafir 401

2 hafta önce - Pts 05 Şub 2018, 13:39

2+1 ev aldik yeni. 80 metrekare 370 bin tl ye. On taraftakilere ankara evleri deniliyor sanirim, 4 katlilarin coğu boş. Ulaşim sıkıntılı. Toplu tasima yok ama evler guzel.Zirve06
2 hafta önce - Pts 05 Şub 2018, 18:44

Şehir manzaralı yerden değilde göl manzaralı güney cephe yerden aldıysanız bence çok uygun fiyata almışsnz Hayırlı olsun çok kaliteli bir sitesayfa 8
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet