Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı

Belediyemizin Hayata Geçirdiği Projelerden Memnunmusunuz?
Evet 60.0%  60.0%  [3]
Hayır 20.0%  20.0%  [1]
Kararsızım 20.0%  20.0%  [1]
İlgilenmiyorum 0.0%  0.0%  [0]
Toplam Oy : 5

c.can
7 yıl önce - Sal 08 Şub 2011, 17:33
Çorum Belediyesi'nden Haberler ve Duyurular


Merhaba arkadaşlar;
Çorum bir yere gidiyor hemde iyi biryere, gittiği yolun sonu gözükmüyor, dur durak bilmeden ilerliyor.
Hep birlikte belediyemizin yaptığı projelerini,haberlerini ve duyurularını buradan tüm dünyadaki çorumlulara aktaralım istedim o yüzden bu bölümü açtım...



Belediyemiz, EMİTT 2011 Doğu Akdeniz Uluslararası Turizmi ve Seyahat Fuar’ında Çorum’u temsil edecek.10-13 Şubat 2011 tarihleri arasında İstanbul TÜYAP Beylikdüzü Fuar ve Kongre Merkez’inde yapılacak EMİTT Fuarında Belediyemizin açacağı stant fuar alanının altıncı salonunda 200 metre kare alana kurulacak.

Bu yıl on beşincisi gerçekleştirilecek Emitt Fuarının açılışı 10 Şubat 2011 Perşembe günü saat 11.00’da yapılacak. 65 bin metre kare alana kurulacak fuara toplam 60 ülkenin katılımı bekleniyor.Belediye Başkanı Muzaffer Külcü,, EMİTT 2011 Fuarı'nda açılacak 200 Metre karelik Çorum Standı ile yurt içinden ve yurt dışından katılacak olan turizm profesyonellerine ve ziyaretçilerine Çorum’u en iyi şekilde tanıtacaklarını bildirdi.

Fuar kapsamında, Çorum'un tanıtılması amacıyla açılacak stant için tüm hazırlıkların tamamlandığını belirten Muzaffer Külcü, “10-13 Şubat 2011 tarihleri arasında İstanbul TÜYAP Beylikdüzü Fuar ve Kongre Merkez’inde yapılacak olan Doğu Akdeniz Uluslararası Seyahat ve Turizm Fuarı EMİTT'in, dünyanın en önemli 10 turizm etkinliğinden biri ve ülkemizin en büyük turizm fuarıdır” dedi.

Külcü, bu önemli turizm etkinliğine katılacak olan Çorum Belediyesinin, EMİTT Fuarı aracılığıyla Çorum’un ismini uluslararası arenada daha da bilinir kılmayı hedeflediğini ifade ederek Çorum’un tarihi ve kültürel değerlerinin tanıtılması için bunun büyük bir fırsat olduğunu ayrıca yatırımcıları Çorum’a teşvik konusunda katkılarının olacağına inandığını söyledi.


Yıllardır dünyanın bir çok ülkesinde çeşitli fuarlar düzenlendiğini anlatan Başkan Muzaffer Külcü, “Ayrı topraklarda yaşayan insanlar böylece aynı mekânda birbirlerine kendi kültürlerini, kendi yaşamlarını anlatma fırsatı bulmaktadırlar. Bu hem dünyadaki insanlar arasındaki dostluğu pekiştirirken, hem de tanışılan yeni kültürlere ve yaşamlara duyulan merakı körükleyerek insanları yeni yerler görmeye teşvik etmektedir. Milyarlarca liranın yapamadığını bir halk ezgisi, bir motif, fuarda tutulan bir dost eli, içten bir gülümseme yapar. İşte EMITT Fuarının önemi de burada ortaya çıkmaktadır. Kültürel alışveriş, tarihi ve coğrafi tanıtım ve sosyal yaşama sağladığı önemli katkılar açısından kültür ve sanat etkinlikleri yapanlara Belediye olarak hem gerekli desteği veriyor, hem de her geçen gün artan etkinliklere imzalar atıyoruz” diye konuştu.

Muzaffer Külcü 10 Şubat'ta yapılacak açılış töreni ile ziyaretçilerini kabul etmeye başlayacak olan EMİTT 2011 Turizm Fuarı'nın, dünyanın dört bir yanından turizmcileri bir araya getireceğine işaret ederek fuarın bu yıl ki konuk ülkesinin ise Yemen olduğunu sözlerine ekledi.



Alıntı:
Kaynak:http://www.corum.bel.tr/haberoku.php?katid=1&haberid=640


ahmetsever
11 ay önce - Sal 30 Oca 2018, 15:14

Alıntı:
Son dakika haberi... Çorum Belediye Başkanı Muzaffer Külcü istifa etti
Makamında bir basın toplantısı düzenleyen Başkan Külcü, istifa süreci ile ilgili gazetecilere açıklamalar yapıyor

Muzaffer Külcü'nün istifasının ardından belediye meclisinin önümüzdeki günlerde toplanarak yeni belediye başkanını seçeceği öğrenildi.

MUZAFFER KÜLCÜ KİMDİR?

Eski Çorum Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, 1971 yılında Çorum’da doğdu. Çorum İHL ve Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesini bitirdi. Bir süre Çorum da serbest avukatlık yapan Muzaffer Külcü, çeşitli sivil toplum örgütlerinde başkanlık ve yöneticilik yaptı.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığında Bakanlık müşaviri olarak görev yaptı. Eti Maden İşletmelerinde yönetim kurulu üyeliği yaptı. Aktif siyasi yaşamına kurucu il başkanı olarak AK Partiyle başladı.

22. dönem Çorum Milletvekili olarak parlamentonun en genç üyeleri arasında yer aldı.

29 Mart 2009 ve 30 Mart 2014’te yapılan seçimlerde Çorum Belediye Başkanı olarak seçildi.

Evli ve 4 çocuk babasıdır.
http://www.haberturk.com/corum-belediye-baskani-m ...ti-1817496

Çorum Belediye Başkanı Muzaffer Külcü istifa istifa etmiş.


bahadır 0302

11 ay önce - Sal 30 Oca 2018, 15:18

ahmet bey istifa ettimi ettirildimi?Detaylı bilgi varmı?



hakan erat
11 ay önce - Sal 30 Oca 2018, 15:24

İstifa etmedi, ettirildi. Aslında halk belediye başkanından memnundu, Çorum’a çok şey kazandırdı ama işte işin işine çıkar ve siyaset girince olayların seyri değişiyor.

yusufyuşa23
11 ay önce - Sal 30 Oca 2018, 15:29

Bu Pazar C.başkanı Çorum’a ziyarette bulundu. Muhtemelen yapılan görüşmeler neticesinde istifa kararı alındı.



ahmetsever
11 ay önce - Sal 30 Oca 2018, 15:34

Alıntı:
ahmet bey istifa ettimi ettirildimi?Detaylı bilgi varmı?

Alıntı:
İstifa etmedi, ettirildi.

TDK da
Alıntı:
istifa
1. isim Kendi isteğiyle işten veya bir hizmetten ayrılma

istifanın açıklamasında kendi isteğiyle .... ifadesi bulunuyor. Ancak kendi isteğiyle mi? yoksa baskı ile mi? kamuoyunun takdiri.


ahmetsever
11 ay önce - Pts 05 Şub 2018, 17:18

Alıntı:
Çorum'un yeni belediye başkanı belli oldu
Muzaffer Külcü'nün istifasıyla boşalan Çorum Belediye Başkanlığı'na AK Parti'nin adayı, Belediye Başkan Yardımcısı Zeki Gül seçildi
...
...
http://www.haber7.com/yerel-yonetimler/haber/2542 ...belli-oldu

Çorum'un yeni belediye başkanı belli olmuş, hayırlısı olsun


hakan erat
9 ay önce - Sal 03 Nis 2018, 22:40

Çorum belediyesi yeni alınacak otobüsler için renk seçimi anketi başlatmış. https://corum.bel.tr/ Ben kırmızı siyah rengin daha hoş göründüğü düşünüyorum. Hem takımın rengi de kırmızı siyah. Şehirle bütünlük sağlanmış olur. Tek renk olmasını istemiyorum.



cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET