Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara Eryaman Hızlı Tren İstasyonu (YHT Batı Garı) [ANK ]
« önceki   123 ... 484950 ... 666768   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 49
Misafir e5d

3 ay önce - Pzr 04 Şub 2018, 22:42

Yav hehe güldüm üstteki mesaja.

Misafir c6a

3 ay önce - Pzr 04 Şub 2018, 23:50

Haha Emirler nedir yahu ? Erzurumda bir semt mi? Niğde'nin ilçesi mi? Ankarada 100 kişiye sorsak 95i bilmez ismini yerini yurdunu. Bir de garın ismine taliplermiş))))

VetAli

3 ay önce - Pts 05 Şub 2018, 00:02

Arkadaş Eryaman’ı dağ başı buluyor ama Gar projesini takip edip yorum yazıyor. Etimesgut’ta oturuyor sanırım. Ayrıca Gar Eryaman’da

Misafir 5cc

3 ay önce - Pts 05 Şub 2018, 07:52

Ne kadar cahilsiniz yahu Koskoca bakan bile açıklamasında Emirler bölgesi diyor, koskoca meclisten geçen belgelerde Emirler yazıyor Ne kadar belli okuma alışkanlığınızın olmadığı.

Yalcin Tasdelen
3 ay önce - Pts 05 Şub 2018, 07:59

Misafir arkadas detay yazim varsa oraya bak ordan al cevabini.

veysel döker
3 ay önce - Pts 05 Şub 2018, 08:07

Harbiden garipsiniz. Eryaman deseniz ne farkedecek, Etimesgut deseniz ne farkedecek. Yapılmamış yer seçiliyor olsa anlarım da, herşey neredeyse tamamlandı, orada duruyor, adı Emirler de olsa, Garipler de olsa sizin evinize 1 metre yaklaşmayacak.

Trollemeden gerçekten soran arkadaşlar için;
Sincan İstasyonu kapatılacak, fazlası ile çağdışı ve eski bir istasyondu. Sincan'da duran YHT artık burada duracak. Tüm İstanbuli Eskişehir, Konya trenleri yani

Misafir fa0

3 ay önce - Pts 05 Şub 2018, 08:10

"Batı tarafındaki yolcuların Ankara Gar'a gelmeden YHT'ye inip binmelerinin sağlanması amacıyla Emirler'de modern bir gar inşa edilecek. Yeni yapılacak gar'da yolcu hizmetlerinin yerine getirileceği mekanlar ile birlikte alışveriş yerleri de bulunacak."

TCDD Genel Müdürü

Yapılmayacak olmayacak diyen üyeler şimdi de Emirler neresi diye ağlıyor çok enteresan.

Misafir 075

3 ay önce - Cmt 17 Şub 2018, 03:40

Öncelikle 1 senedir hergün konyaya gidip gelerek hızlı treni en aktif kullananlardanım. Emirlerde ki garı gerçekten çok beğendim modern bir gara benziyor fotoğraf ve videolardan anladığım kadarıyla. Ama kimse kusura bakmasın çok gereksiz. Nedenine gelecek olursak Eryaman 5. Etap taki evimden sincanda ki gara minimum 15 dk maximum 25 dakikada gidiyordum. Ancak son 1 aydır sincan garının yerinin değişmesi sebebiyle lale garına yaklaşık 45 dk da gider oldum. Bilenler sincan garla lale garı arası 2 km yakın diyecekelr ancak o zaman da 3 taşıt değiştirmek zorunda kalıyorum.Oysaki tek otobüsle evimin önünden gene 45 dakikada Ankara ulusta ki gara gidebiliyorum. Şimdi evimden 6 km uzaklıkta ki garada 45 dakikada evimden 25 km uzaklıkta ki garada 45 dakikada gidebiliyorum ve bu durum lale garı için geçerliydi. Emirler garına ulaşım daha da zor. Şimdi sizlere soruyorum madem Ankaranın batısındakiler için kolaylıktı, ulaşım neden yok ve bu garın yapılma amacı kolaylık mı ? Evet gar çok güzel görünüyor ancak Sincan merkez gibi ulaşımın her yerden kolay olduğu bir yerden garı neden ulaşımın çok zor olduğu yere taşınır ki. Bunun yorumunu siz değerli yorumculara bırakıyorum. Teşekkür ederim.

Misafir b55

3 ay önce - Cmt 17 Şub 2018, 06:46

İstanbul hızlı trenleri duracak mı bu garda?

ahmetx
3 ay önce - Cmt 17 Şub 2018, 08:44

Eryamanlıların taksi tutmaktan başka çaresi yok şaka gibi

sayfa 49
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 484950 ... 666768   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet