Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Balıkesir - DoubleTree by Hilton Otel
« önceki   123 ... 101112

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 12
ahmet sert
2 hafta önce - Pzr 04 Şub 2018, 20:17

Bunu şirketin yetkilisine söyleyince iyi güldü, kahkaha atmamak için zor tuttu kendini.

bahattin10

2 hafta önce - Pzr 04 Şub 2018, 20:42

Dikkat dagitmak istedi heralde. Ne guluosun diyip bi tane yaglasaydin abi

ahmet sert
2 hafta önce - Pzr 04 Şub 2018, 20:46

Çok efendi adamdı,o da bir an önce başlasa artık havasındaydı.Ama gerçekten gömü, tarihi eser vs. gibi konulara girilince yüzündeki şaşkınlık ifadesi görülmeye değerdi.Şirkete kalmış bundan sonrası, engel yok şu an bence, başkan değişimi vs. tedirgin etmiş olabilir, ama şimdi o günlerden epey uzaktayız.

Misafir 3c7

2 gün önce - Prş 22 Şub 2018, 17:04

Merhaba arkadaşlar
Geçenlerde bi arkadaştan duyduğuma göre arsada küçük bi alanın sahibi 5 kişi varmış o alan 50-60 bin edecek bi yer olmasına rağmen o 5 kişi kat be kat fazlasını talep ediyormuş hal böyle olunca yetkililerde bunu kabul etmiyorlarmış ve bu yüzden pürüzlük devam ediyor. Böyle bi duyum aldım.

yasin..10

2 gün önce - Prş 22 Şub 2018, 20:36

Alıntı:
Merhaba arkadaşlar
Geçenlerde bi arkadaştan duyduğuma göre arsada küçük bi alanın sahibi 5 kişi varmış o alan 50-60 bin edecek bi yer olmasına rağmen o 5 kişi kat be kat fazlasını talep ediyormuş hal böyle olunca yetkililerde bunu kabul etmiyorlarmış ve bu yüzden pürüzlük devam ediyor. Böyle bi duyum aldım.

Arazi Balıkesir Büyükşehir Belediyesi'ne aitken nasıl çıkmış böyle bir şey anlamadım.

Misafir 3c7

1 gün önce - Cum 23 Şub 2018, 13:35

Bende öyle demiştim ama arazinin küçük bir alanı o 5 kişininmiş bu yüzden alabildikleri kadar fazla para talep ediyorlarmış

sayfa 12
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 101112
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET