Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 221
basarrr
3 hafta önce - Cum 02 Şub 2018, 08:43

sunumun tamamı burada https://www.izmir.bel.tr/YuklenenDosyalar/file/Up ...um_R26.pdf

erkinalp
3 hafta önce - Cum 02 Şub 2018, 13:41

17. slaytta openstreetmap görüntüsü var.

Anıl 95
3 hafta önce - Cum 02 Şub 2018, 16:16

İzmir Körfez Geçişi Projesi ulaşım ana planına alınmadı diyolardı birileri
Sayfa 18 de gözüküyor işte nasıl alınmamış öyleyse?

erkinalp
3 hafta önce - Cum 02 Şub 2018, 20:29

Yaya bağlantı koridorları erişme kontrollü hale getirilmeli. Yani ulaşım kartı ile girilip, belli bir hızdan daha çabuk geçilirse ücret iadesi yapılmalı.

Misafir 41c

3 hafta önce - Cmt 03 Şub 2018, 18:12

Açıkcası ben sunumu çok beğendim ve inşallah 2030 yılına kadar vaat edilen projeler yapılır ve hayata girer! Birileri diyordu yok neymişde Havalimanına metro yapılmiyacalikmış bilmem ne ama sumumda bile belirlenmiş ve onaylanmışdır ve son nokta konulmuştur! O yüzden bu sunum burada birlerine iyi bir kapak olur!!!

Kısa vadeli düşünüldüğünde biran önce
Narlıdere uzatamsı
Buca metrosu
Otogar metrosu
Bornova merkez uzatması
Çiğli tramvayı yapılması gerek!

Uzun vadeli düşünüldüğünde
İzmirin en az 50 kilometrelik metro hattı olması lazım, ki bu da inşallah olucak!
İzban Kınık'dan sonra Kiraz'a vs, de uzatılmalıdır.
Mümkün olduğunca her yere metro/tram yada izban gidebilmesi lazım ve otobüsleri azaltmak lazım!!
Yapılabildiğince her yere bisikletyolu ve yaya yolu yapılması lazım.
Ayrıca 2ci Çevreyolu projesini ben baya mantıklı buluyorum. Ki şimdiden yapılsa hiç de fena olmaz çünkü buna lazım olucak bir kaç yıl içinde!!!

Saygılarımla!

Muhiddin77
3 hafta önce - Pzr 04 Şub 2018, 13:15

Bence de sunum çok başarılı. 2030'a kadar planlananlar yapılırsa İzmir yaşanacak bir şehir olur. İlk defa bu kadar yaya ve bisikletli düşünülmüş.

sayfa 221
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> ULAŞIM - Ege