Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 221
basarrr
9 ay önce - Cum 02 Şub 2018, 08:43

sunumun tamamı burada https://www.izmir.bel.tr/YuklenenDosyalar/file/Up ...um_R26.pdf

erkinalp
9 ay önce - Cum 02 Şub 2018, 13:41

17. slaytta openstreetmap görüntüsü var.

Anıl 95
9 ay önce - Cum 02 Şub 2018, 16:16

İzmir Körfez Geçişi Projesi ulaşım ana planına alınmadı diyolardı birileri
Sayfa 18 de gözüküyor işte nasıl alınmamış öyleyse?

erkinalp
9 ay önce - Cum 02 Şub 2018, 20:29

Yaya bağlantı koridorları erişme kontrollü hale getirilmeli. Yani ulaşım kartı ile girilip, belli bir hızdan daha çabuk geçilirse ücret iadesi yapılmalı.

Misafir 41c

9 ay önce - Cmt 03 Şub 2018, 18:12

Açıkcası ben sunumu çok beğendim ve inşallah 2030 yılına kadar vaat edilen projeler yapılır ve hayata girer! Birileri diyordu yok neymişde Havalimanına metro yapılmiyacalikmış bilmem ne ama sumumda bile belirlenmiş ve onaylanmışdır ve son nokta konulmuştur! O yüzden bu sunum burada birlerine iyi bir kapak olur!!!

Kısa vadeli düşünüldüğünde biran önce
Narlıdere uzatamsı
Buca metrosu
Otogar metrosu
Bornova merkez uzatması
Çiğli tramvayı yapılması gerek!

Uzun vadeli düşünüldüğünde
İzmirin en az 50 kilometrelik metro hattı olması lazım, ki bu da inşallah olucak!
İzban Kınık'dan sonra Kiraz'a vs, de uzatılmalıdır.
Mümkün olduğunca her yere metro/tram yada izban gidebilmesi lazım ve otobüsleri azaltmak lazım!!
Yapılabildiğince her yere bisikletyolu ve yaya yolu yapılması lazım.
Ayrıca 2ci Çevreyolu projesini ben baya mantıklı buluyorum. Ki şimdiden yapılsa hiç de fena olmaz çünkü buna lazım olucak bir kaç yıl içinde!!!

Saygılarımla!

Muhiddin77
9 ay önce - Pzr 04 Şub 2018, 13:15

Bence de sunum çok başarılı. 2030'a kadar planlananlar yapılırsa İzmir yaşanacak bir şehir olur. İlk defa bu kadar yaya ve bisikletli düşünülmüş.

Onur Çakırcı
7 ay önce - Cum 23 Mar 2018, 16:30

Bu yeni gelen setlerin koltukları neden küçük? İnsanların sırtı birbirine değmek mi zorunda. Bazen tartışma bile çıkıyor. Çinlilere göre yapmışlar herhalde

Misafir 000

7 ay önce - Cum 23 Mar 2018, 18:05

uzak doğuluların koltukları rahatsız evet izbanda bile insanın beli ağrıyor

batuhappy
7 ay önce - Cum 23 Mar 2018, 18:08

yeşilyurt bu şehrin yetim evladı mı? Belediyenin buradaki toplu taşıma eksiğinin farkında değil. buca metrosuna eklenmediği takdirde çok oy kaybedeceklerini düşünüyorum

Altay621
7 ay önce - Çrş 18 Nis 2018, 18:30

Sanayi-Bölge arasında üst geçit çökmüş. Sanayi-Evka 3 arası seferler iptal.

sayfa 221
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> ULAŞIM - Ege