Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3
serkan tetik
1 yıl önce - Pzr 04 Şub 2018, 01:52

Eger bu gercekse cok buyuk skandal. Benzef sekilde Istanbul'da bazi belediyelerin sokak kopeklerini yakinlardaki ormanlara biraktiklari iddia ediliyor. Istanbul'da belgrad ormanlarinda vahsilesmis kopekler var. Kisa bir sure once ormanda gezen bir kisiye topluca saldirip paramparca edip yemislerdi. Ormana birakilan kopekler bir sure sonra maalesef vahsilesiyor ve kurt gibi saldirganlasiyorlar.

Nazmi

1 yıl önce - Pzr 04 Şub 2018, 02:35

Alıntı:
Halbuki yakınlarında Nevşehir var köpekleri oraya bırakabilirlerdi.!


Adana daha uzak Ads, işi garantiye almak istemişler


Orhan Gün
1 yıl önce - Pzr 04 Şub 2018, 02:56

Petşoplarda kesinlikle hayvan satılmamalı. Hayvan isteyen doğadan alsın, beslesin. Bunlara ruhsat veren belediye başkanları vebal altındadır benden söylemesiKaraman Ahmet
1 yıl önce - Pzr 04 Şub 2018, 03:06

Kayseriden Adanaya kadar yol kat edip, o hayvanlari ölüme terk etmek vicdansizlik, buna inanmak istemiyorum, bu daha cok ideolojik sebeplere bagli saldiri kokuyor. Ayrica Kayseri belediyesinin o köpekleri kendilerini desifre edecek küpeleriyle birakma ihtimaline inanmak bile cok sacma.

Bunu yapana kadar sehir disinda issiz ve corak bir bölgeyi tellerle cevirip, köpeklere yem dagitan ve yesillendirme calismalarini yapan belediye iscilerinin disinda hic bir insanin ayak basamayacagi, köpeklerin özgürce yasayabilecegi, ayni zamanda tabiatinda islah edildigi bir acik hava köpek barinagi yapmak o kadarda zor olmasa gerek.


Murat Ds
1 yıl önce - Pzr 04 Şub 2018, 10:40

Karaman Ahmet Adana merkez uzakta soz konusu bırakılan yer Tuafanbeyli Adananın ilcesi Ancak Kayseriye Adanadan daha yakın.sayfa 3
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET