Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara HİTTOWN Yeni Batı
« önceki   123 ... 111213

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 13
yavuzkanat

3 hafta önce - Prş 01 Şub 2018, 14:02

Buğra bey, o alan AOÇ arazisi ve C4e' nin sorduğu şekilde bir park yok orada. En azından şu anda yok. Zaten sizin bahsettiğiniz planda da olimpiyat spor parkı şeklinde görülüyor. Yenide değil en az 15 senedir planda bu şekilde yer alıyor. 2001 yılında başlanan metronun o alandan geçmesi 12 yıl sürdü. Parkı varın siz hesaplayın.

Buğra006
2 hafta önce - Cum 02 Şub 2018, 07:31

Kardesim șu anda yok ztn dogru .d parkın 15 yil once yapilmsi saçma olurdu ztn çúnku bolge dutluk boștu.Simdi her yer doluyor astımın greentowerin oraya parklar yapiliyor bolgenin oturması avmnin yapilmasiyla parkta yapilir ztn
Olimpiyat oyunlari parki bolgede yapilicak arkadaslar
İmarda yazmis ama arkadas park yok diyor garip bi sekilde .d
Neyse önemli olan bölgede asfalt altyapi ust gecit market sorunu var bolgede bunların çözulmesi lazım

Misafir 527

2 hafta önce - Cum 02 Şub 2018, 18:53

Yavuz ve Buğra bey yanıtlarınız için teşekkür ederim. Genel olarak bir sorum daha var, buradan 1+1’leri hangi fiyat aralığında alırsak iyi bir yatırım olur, firma o fiyata verir vermez onu bilemem tabi..

Misafir 610

2 hafta önce - Cmt 03 Şub 2018, 09:29

Bölgeden 1+1 120000 den alınırsa kötünün iyisi bir yatırım olur. İlandaki 1000 tl kiralar hayal ürünü. Yolun karşısında 2+1 için 15 yılda amorti ediyor diyor. 1500 tl kira getirisi var diyor. Ama reel kiralamalar 900 tl civarında, birde bunun yüksek kira vergisi, emlak vergisi ve daire tadilat giderleri var. Bölgeyede bakıyorum daha fiyatları ileri taşıyacak hikaye kalmadı. Avm de açılmayacak. Ayrıca artık projeler istanbul yolu boyunca merkeze kadar gelişeceği için buralarda borsa tabiriyle açığa satış var. Özellikle şehir merkezi civarında 50 katlı 5000-6000 konutluk projeler gelişmeye başladığı zaman buraların hiç şansı yok, Beytepe incek civarından daire almayı planlıyordum. Heryer bozkır, dolması 500 yılı bulur bu hızla. Yani konuta yatırım yapılmaz. İstanbul da bile sıkıntı büyük. 1 işlem 3 işlem diye yansıyor satış rakamlarına. Yani aldığın evin karşılığı yok. İstanbul yolundaki 1+1 ilanları dolap beygiri gibi 3 -4 yıldır dönüp dolaşıyor. Yani kira çarpanını 2 ile çarp. Burada oturanlar kısa süreli oturur hep.

Misafir 059

2 hafta önce - Pzr 04 Şub 2018, 08:00

Misafir 527 bölgede 1+1 fiyatları değişken. Özellikle Etimesgut tarafında uygun daireler var ama m2 olarak 40-45 m2 civarında ve biçoğu balkonsuz. 60-70 m2 ferah bi daire alayım dersen fiyatlarda 180-190bine kadar çıkıyor.tercih senin..

Misafir 3f5

1 hafta önce - Çrş 14 Şub 2018, 13:31

2.5+1 ler çok güzel. Alan kullanımı çok detaylı düşünülmüş. Kaliteli ve şık malzemeler seçilmiş. Proje bitiminde herşey örnek dairede ki gibi olursa gayet güzel. Sadece bu proje için söylemiyorum ama alan her zaman kazanır diye düşünüyorum. Bölge planlı gelişen bir yerleşke. Metronun yanıbaşında ve cadde mağazaları olmasıda artı değer. Buradaki yorumlardan faydalandım. Teşekkürler arkadaşlar. Umarım bu tip projelerle bölge istihdamı artar ve hızla gelişir.

sayfa 13
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 111213
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet