Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Balıkesir Karesi Basketbol Kulübü
« önceki   123 ... 151617   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 16
ahmet sert
9 ay önce - Pzr 28 Oca 2018, 00:16

(+)

(+)

(+)

(+)

En son paylaşımdan sonra yaptığımız 4 maçtan iki galibiyet çıkarıp ikisinde ise mağlup olduk.Hele ligin son sırasındaki Yalova'dan fark yemek tam bir sürpriz oldu.Çok daha güçlü takımların deplasmanlarında galibiyetler çıkarmışken üzücü ve şaşırtıcı bir maç oldu Yalova maçı.Üstelik Gani Lawal da gidince bir yabancımız da eksik şimdi.En son maçı alan seyirci oldu.Balıkesir'de güzel bir basketbol seyircisi var. İnşallah voleybolda da olsun, beklentimiz bu.Acele olarak iyi bir uzun yabancı transfer etmemiz gerek. Eksikliği bariz şekilde belli oldu son maçlarda.Şimdilik Play-Off potası içindeyiz.İnşallah en azından bu seviyedeki durumu muhafaza etmek gerek.

ahmet sert
9 ay önce - Pzr 04 Şub 2018, 01:16

Bu hafta Afyon deplasmanından yenilgiyle ayrıldık.AFYON BELEDİYESİ - KARESİ SPOR 83 - 65 Son 4 maçtan maalesef 3 mağlubiyetle ayrıldık.Afyon Belediye bu sene iyi bir takım kurdu ve şu an ikinciler.Zaten buradan bir galibiyet çıkarmak dürüst olmak gerekirse mucize olurdu.Gani Lawal'ın gönderilmesinden sonra savunma ve hücumda zorluklar yaşıyoruz ve yönetimin acilen iyi bir yabancı transferi yapması gerekiyor.Şu an için Play-Off potası civarında dolaşıyoruz ama bir transfer yapılıp takım toparlanamazsa ve yeni bir hava yakalanamazsa Play-Off hayal olduğu gibi korkulu rüyalar da görebiliriz.

Deniz EFE

8 ay önce - Çrş 14 Mar 2018, 20:44

Üst üste alınan mağlubiyetlerden sonra doğal olarak bu başlığın reytingi de düşmüş. Haklıyız tabi son sekiz ya da dokuz maçta galibiyet yüzü göremedik. Karesispor basketbol ile ilgili tek şey söyleyeceğim, organizasyon büyüdükçe içindeki aktörler küçülmüş ya da küçük kalmış. Kimse kusura bakmasın dost acı söyler...

ahmet sert
8 ay önce - Çrş 14 Mar 2018, 20:50

Deniz bey, her hafta Kurtdereli'den boynu bükük ayrılmak kaderimiz oldu.Nazar mı değdi nedir.Ancak bir yabancının bir takım için ne kadar önemli olduğunu, yerli oyuncuların da önemini ve ligin seviyesini ve kurallarını, doğasını anlamanın ne kadar elzem bir konu olduğunu anlamışlardır artık diye düşünüyorum.

Misafir c3c

8 ay önce - Çrş 14 Mar 2018, 22:39

Lawal gibi adamı verirsen hiç ağlanmıcaksın

Deniz EFE

8 ay önce - Prş 15 Mar 2018, 15:19

Bakın dostlar bölgesel lig ardından 2.lig ciddi anlamda amatör ligler o yüzden paranın da gücüyle kurulan kadrolar buralarda sırıtmadı, organizasyonlarda küçük ve ya hafif olduğu için şubenin organizasyonu da sırıtmadı.Ancak şu bir gerçek ki TBL(yani 1.lig) Avrupa'nın kendi kategorisinde en iyisi diyebilirim. Hal böyle olunca kimse nerede olduğunu, ne kadar yeterli ve yetkin olduğunu fark edemedi. Sonuç ortada. Kulüp yönetimine bir şey diyemiyorum çünkü basketbol şubesi başka ellerde. Olay Yücel başkanda bitiyor, o masaya yumruğunu vurupta ne oluyor derse önümüzde ki sezon için bir şeyler değişebilir ve biliyorum ki sorunu o da çok iyi biliyor.
Karesispor ile ilgili ilerisi için şöyle tehditler var, basketbol şubesi Edip Uğur'un onayı ile kuruldu, gelen paralar(Kaysüt olayını biliyoruz) hep onun onayı ve bilgisi ile geldi, şimdi artık aktörler değişti. Zekai Kafaoğlu'nun Karesiye bakışını hepimiz çok iyi biliyoruz. Eskisi gibi nakit akışı olmayacak bunlara ilaveten büyükşehir destekli bir basketbol takımı geliyor, önümüzde ki sene Karesi nin lig haklarını satarlarsa ben şaşırmam.

ahmet sert
8 ay önce - Prş 15 Mar 2018, 15:28

Bu işin mantığında hata var.Dedikleriniz doğru.Zekai Başkanın yüksek paralar isteyen organizasyonlara sıcak bakmadığını biliyoruz.Ancak bu şehir, basketbolu seviyor ve bir şekilde basketbol bu şehirde olmalı.İfade ettiğiniz gibi her hafta salondaki maçlarda oyunu ve oyuncuların kalitesini, takımların yüksek düzeyini görüyoruz.Madem bu işe girdin, o zaman iyi oyuncuların, organizasyonlar kurmanın bedeline katlanacaksın. Ben bütün branşlardaki takımlarımızı takip ederim,ister bölgesel ligde, ister 2.lig bayanlar voleybol kategorisinde olsun.İyi oyun iyi oyuncuyla oynanıyor.Örneğin bu sene voleybol takımımız çok iyi, bu sene hata yapmazlar iyi konsantre olurlarsa Sultanlar ligine çıkabilirler.Ama genç takım, dinamizm söylemleri geçen sene bu takımı ancak altıncı yapabilmişti, Play-Off grubuna bile kalamamıştık.Bu konuları çok etraflıca ve geniş olarak, her açıdan sorgulamak gerekiyor.Şu an bu şehrin spor ihtiyacını bu takımlarımız gideriyor, çok dikkatli olmak gerek.Ayrıca her branşa, oluşuma eşit mesafede duracaksın.O zaman Balıkesirspor'un da bilmem kaç yüz bin Euroluk borcuna hiç karışmayacaksın diyorum, benim düşüncelerim bunlar.

Misafir c3c

8 ay önce - Prş 15 Mar 2018, 17:33

İsminde Balıkesir olan bir basket takımı kurulsun

Deniz EFE

8 ay önce - Prş 15 Mar 2018, 22:47

Misafire cevaben; evet isminde Balıkesir olan bir takıma destek olacak Büyükşehir.
Ahmet Sert’e cevaben; üst düzey kulüpler ya da şubeler adına ne dersek spor profesyonellerine teslim edilmeli yanında ki koli taşıyan ayakçılara ya da sana para kazandıran öğretmenlere değil. Ne demek istediğimi anlayan anlamıştır...Ama burası Balıkesir

ahmet sert
8 ay önce - Pzr 18 Mar 2018, 19:01

(+)

Uzun süren bir mağlubiyet serisinden sonra nihayet Karesi Basket galibiyetle tanıştı ama bu maç bile az daha yenilme olasılığı vardı.Kolay maç yok.Play-Off ümidimizi ise maalesef zayıf görüyorum, tam sınırda kalacağız gibi.

sayfa 16
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 151617   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET