Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 13
ahmet sert

3 ay önce - Pzr 04 Şub 2018, 01:08

Geçen haftaki THY galibiyetinden sonra bu hafta da evimizde Karşıyaka'yı 3-1 mağlup etti takımımız. Başbakanın Balıkesir ziyaretinde Kurtdereli Spor Salonundaki programından dolayı maç yeni salonumuzda oynandı.İkinci sette konsantrasyon kaybı yaşamamızdan dolayı bu seti 19-25 kaybetsek de diğer setleri 25-21,26-24,25-17 ve maçı da 3-1 kazandık. Karşıyaka da Play Off'a kalabilmek için kendi gücü nispetinde maça ortak olmaya çalıştı.Ama bu sene takımımız gerçekten muhteşem oynuyor ve rakibi yok.Eğer kendi oyununu oynarsa kazanamayacağı maç yok.Ama maça giremez, ciddiyet ve konsantrasyon problemi ile hatalar yapmaya başlarsa muhtemel kayıplar olabiliyor.6 maç varken şimdiden Play-Off'u garantiledik, ikinciyle aramızda sekiz puan fark var.Tabi Play-Off havası farklı oluyor.Daha önce Sultanlar liginin kapısından çok dönmüşlüğümüz var maalesef Play-Off etaplarında.Ancak dediğim gibi bu sene takımımız çok güçlü ve çok ümitliyiz.O sene bu sene olsun inşallah.

ahmet sert

2 ay önce - Pzr 18 Mar 2018, 18:48

Uzun zamandır bu başlıkta paylaşım yapamıyordum .Takımımız ligi 2 mağlubiyetle lider bitirdikten sonra oynadığı Yarı final grubu maçlarını 7 puanla lider olarak bitirerek Final grubuna yükseldi.İlk gün Lig etabında iki defa yendiği Sarıyer Belediyesi'ne 3-2 yenilerek bizi şok etti ama diğer iki maçta PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS ve SAMSUN B.Ş.B. ANAKENT'i 3-1 lik skorlarla yenerek lider olarak grubu tamamladı.Bakalım Final etabında neler olacak.Artık bu sene o sene olsun.Bu sene de takımımız Play-Offta takılırsa büyük yıkım olur ve bütçede küçülmeye gidilir, onun için bu sene bu işi bitirmek gerekiyor.

ogungokrer
2 ay önce - Pzr 25 Mar 2018, 13:54

Son durum nedir ? Bugün THY ile maçımız vardı yanlış hatırlamıyorsam

Ugi Öz
2 ay önce - Pzr 25 Mar 2018, 17:36

Suan 2:2 ve THY birinciligi garantilemis oldu malesef.. Balikesir 3:2 kazanmali yoksa karayollari Sultanlar ligine cikiyor!

Ugi Öz
2 ay önce - Pzr 25 Mar 2018, 18:06

Ne yazikki 2:3 kaybettik ve Sultanlar ligine cikamadik

Afacan Bartu
2 ay önce - Pzr 25 Mar 2018, 18:17

Maçı bilerek verdiler bu o kadar belli olduki belediyede para yokk

ahmet sert

2 ay önce - Pzr 25 Mar 2018, 18:17

Böyle birşey olamaz.Bu THY'ını ligde iki kez 3-0 yendik, çıkma maçımızda onların 6 bizim 4 puanımız var, yensek 7 puanla 1.olarak çıkıyoruz.En kötü maçı 3-2 alsak bile çıkıyoruz ki, dediğim gibi bu takımı iki kez 3-0 yenmişiz ligde.Setler ne, 2-0 öndeyiz.Alacağımız bir set bizi Sultanlar ligine çıkarıyor.Moral, rüzgar arkamızda.En kritik seti 25-23 kaybedip durum 2-1'e geliyor.Hadi onu da geçtik, dördüncü seti yine 25-23 kaybedip durumu 2-2'ye getirip final setine götürmelerine izin veriyoruz.Sen lig etabını açık ara lider bitir.Yarı final grubunu lider bitir.Yine, bir set alarak lider olarak bitirebileceğin maçı final setine kadar getirttirip üst lige çıkama.En baştan yazdım, bu hocayla olmaz diye, kahrolarak gördüm ki haklı çıktım.Zaten teknik sorumlu olarak başına Reşat Yazıcıoğullarını getirmişlerdi.Vallahi diyecek söz bulamıyorum, öyle üzgünüm ki.Bir takım çıkmayı istemese ancak bu kadar olur.

Afacan Bartu
2 ay önce - Pzr 25 Mar 2018, 18:25

Ahmet abi masal anlatma maçın tamamini izledim 3 0 biterdi belediyede para yok bunlar çıksa balıkesirspora destek gelmicek bu açık ve net

Misafir 9dc

2 ay önce - Pzr 25 Mar 2018, 18:29

Ahmet abi dönen dolaplari biliyor mu?

ahmet sert

2 ay önce - Pzr 25 Mar 2018, 18:31

Alıntı:
Ahmet abi masal anlatma maçın tamamini izledim 3 0 biterdi belediyede para yok bunlar çıksa balıkesirspora destek gelmicek bu açık ve net

Bartu neden masal anlatayım.Ben de izledim maçı.Ben de onu diyorum, çok rahat 3-0 biterdi diyorum ben de zaten.Öyle olmasa zaten ilk iki seti alamazlardı.Ki bu takımı ligde iki maçta da yendiler, Balıkesir'deki maçı izledim de. Belediye başkanı maçta yok, üç saatlik yolu gelmeyi çok gördüler bu takıma, ki en güçlü ve süper lige en yakın branştaki takımımız bizim.Balıkesirspor'a gelince para var, kendi belediyesinin takımına ise en küçük bir değer verme yok.Ne diyeyim, diyecek birşey yok.Bilerek mi yaptılar, strese mi yenik düştüler, ne diyeceğimi bilemiyorum ki.Çok üzgünüm çok.

sayfa 13
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 121314   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET