Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İstanbul Atatürk Havalimanı
« önceki   123 ... 8990919293   sonraki »

ANA SAYFA -> İSTANBUL
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 90
mahmut11
6 ay önce - Cmt 03 Şub 2018, 23:31

Alıntı:

Arkadaslar nacizane bi sorum olacakti; gecenlerde Istanbul Atatürk havalimanina geldim malesef metro seferleri gece 12 de sona eriyormus. Ucakta biraz gecikince kaldikmi taksicilerin eline. Birde utanmadan Sirinevler metrobüse götürme zahmetinde bulunmadan, direk kacak taksicilere yönlendiriyorlar. Bunun sebepi nedir?

Böyle vatandasini magdur eden bir yönetim anlasiyisi gercekten dünyada belkide yoktur. Koskoca metropol sehirde resmen taksicilerde para kazansin diye metroyu kapatmisler. Yaziklar olsun bunlara.

En azindan geceleri saatte bir defa da olsa sefer yapilmaliydi ki, dünyanin bir cok gelismis ülkesinde böyledir.

Bunu bizzat yasamis biri olarak esefle kiniyorum, yakilar olsun !!!!

Alakası yok, sırf eleştirmek adına yazılmış bir mesaj olarak görüyorum bu dediklerinizi.
Metroların bir bakım süreci vardır, hattı kimse kullanmıyorken araçlar ve istasyonlar temizlenir vs.

Ayrıca sonuçta metroya yolcu bulmak da önemli.

UBER ile 15-20 TL'ye Şirinevler Metrobus'a götürürlerdi. Fazlasını verdiyseniz yazık olmuş diyorum.

Haldun Turan

6 ay önce - Pzr 11 Şub 2018, 23:18

6 ocak günü Ukrayna'nın Odessa şehrinden gelen bayan arkadaşımı beklerken Dış Hatlar Terminalinde çektiğim fotoğraflardır.

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

Haldun Turan

6 ay önce - Prş 15 Şub 2018, 23:26

9 ocak salı günü Dış Hatlar Terminalinde çektiğim fotoğraflardır.

(+)

(+)

Haldun Turan

6 ay önce - Cmt 17 Şub 2018, 00:01

6 ve 9 ocak günleri Dış Hatlar ve İç Hatlar Terminaline gidilen geçişlerde çektiğim fotoğraflar sona erdi.

(+)

(+)

KAZIM HASIRCI

5 ay önce - Pts 12 Mar 2018, 09:40

(+)

sayfa 90
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 8990919293   sonraki »
ANA SAYFA -> İSTANBUL