Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Adana yeni haberler
« önceki   123 ... 294295296 ... 305306307   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 295
Misafir 255

6 ay önce - Cum 26 Oca 2018, 21:25

Döner zincir markalarından kasap döner adana gökkuşağı kavşağı turgut özal şubesini kapattı. iyi çalışıyordu aslında konum olarakta iyi bir yerdeydi

Misafir 1f3

6 ay önce - Sal 30 Oca 2018, 13:37

Dörtyoldaki Türk hava kurumu binası yıkım çalışmaları başladı, etrafı çevrildi, binadaki hurdalar söküldü yıkıma hazır, okulun yıkımı konusunda sanırım bir gelişme yok.

Murat Ds
6 ay önce - Sal 30 Oca 2018, 14:14

Okulu yıkmadan sadece Thk binasıyla meydan olmaz. Okulunda oradan kaldırılması lazım.

Hakan ERTÜRK

6 ay önce - Sal 30 Oca 2018, 14:18

Başlıklarda yazan Adanalı gençler hep Avm üzerinde duruyor
Oysa bir kentin daha da kalkınabilmesi üretim ile mümkündür
Benim elimde imkan olsa Adana Limonu, Adana Portakalı, Adana Şalgamı üzerine üretim kooparatifleri kurup ülke piyasasına sunarım.
Bu uğurda bir tek Hüseyin Sözlü mücadele veriyor
Hükümet maalesef 15 sene önceki yerde, Adanayı çok geride bıraktılar. Çok başarısızlar
10 sene önce Adana Kozan yolu yapılıyordu bu ay ordaydım yine yol inşaatı devam ediyordu
Akp yönetimi Adanaya el atmalı

Misafir 326

6 ay önce - Sal 30 Oca 2018, 17:53

Okulun yıkımı için belediye tek başına bir şey yapamaz, milli eğitim bakanlığı ile el sıkışmalı , bu süreç çok uzar bu döneme yetişmesi zor, ama thk binasını yıkmak meydanı asla ortaya çıkarmaz.

Furkan Özer1
6 ay önce - Cum 02 Şub 2018, 18:15

THK binasının yıkımı bugün başlamış

Murat Ds
6 ay önce - Cum 02 Şub 2018, 18:42

Okuluda kaldıracaklarmıs. Güzel olacak aslında. Ancak meydan yerine yeşil alan olsa daha iyi olur. Birde eski müze yıkılıp sağa dönüş yapılırsa oradaki trafik bir nebze olsa rahatlar.

ads 1940
6 ay önce - Cum 02 Şub 2018, 22:28

Okulu onlar kafalarına göre kaldıramazlar o Milli Eğitimin işi, peki o civarda başka okul nereye yapılabilir sonuçta orası Adananın merkezdeki önemli okullarından biri.

Resul GUL
6 ay önce - Cum 02 Şub 2018, 22:44

Adana'da Suriyeli iki şahsın aracından ele geçirilen ve suya konulduğunda geyik üzerinde elinde ok bulunan kadın figürü çıkan bez üzerine mozaik taşlarla yapılan esere paha biçilemiyor

Haberin Detayı.

Alıntı:
Edinilen bilgiye göre, Adana Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, Sarıçam ilçesi, İncirlik Park alanına gelen 35 PP 7851 plakalı otomobilden şüphelendi.. Adana'da Suriyeli iki şahsın aracından ele geçirilen ve suya konulduğunda geyik üzerinde elinde ok bulunan kadın figürü çıkan bez üzerine mozaik taşlarla yapılan esere paha biçilemiyor

http://01adanaliyik.com/adana-da-supheli-aractan- ...zeri-yok/1

İlginç bir Esere benziyor..

Adanali1981

6 ay önce - Cmt 03 Şub 2018, 01:30

Suriye kadim tarihi ve eserleriyle dünyada belkide ilk sıralarda yer alıyor, iç savaştan dolayı kadim tarihi adeta yerle bir oldu, bir çok tarihi eser yurtdışına kaçırıldı, ben Almanya'da çok tarihi müzayedelere katıldım ve bu müzayedelerde eskiden hiç görmediğim tarihi eserlere şahitlik ettim, şimdi anlıyorum ki bu tarihi eserler gökten zembille İnmemiş yani o bataklık denen kadim coğrafyası olan Ortadoğu'dan kaçırılmış ve buralara kadar getirilmiş, hatırlarsanız Türkiye'den de birçok tarihi eserler dış misyonerler tarafından yurtdışına kaçırılıyordu, Allah'tan artık biraz tarihimize sahip çıkıyoruzda tarihi eserlerimizi yeniden yurtdışından bir kısmını getirebiliyoruz.
Alıntı:

Adana'da Suriyeli iki şahsın aracından ele geçirilen ve suya konulduğunda geyik üzerinde elinde ok bulunan kadın figürü çıkan bez üzerine mozaik taşlarla yapılan esere paha biçilemiyor

sayfa 295
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET