Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Vadikent Ankara
« önceki   12

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 2
Misafir 0a4

2 yıl önce - Çrş 31 Ağu 2016, 17:17

Vadkent proje sinde değişiklik var.Maketteki gibi değil başka ne değişiklik yapabilir firma eski dizayn daHa güzel. ..

Misafir 06b

2 yıl önce - Pzr 25 Eyl 2016, 10:12

Güzel bir site olacak Keçiörenin sembolü olacak gözüken o...

Misafir b8f

1 yıl önce - Cmt 28 Oca 2017, 17:59

Bugün vadikent önünden geçtim. Oturum başlamış. Proje tamamen bitti mi? Fiyatlar nasıl? Beklentileri karşıladı mı merak ettim

Misafir 0c9

1 yıl önce - Cmt 25 Şub 2017, 08:19

Güzel bir proje ufak tefek eksiklikler var onlarıda kom yapi anında çözüyor.Yazın tam anlamıyla oturum sağlandığında ovakent in ışıltısı olacak gözüken o...

Geleceğin Mimarı
1 yıl önce - Cmt 06 May 2017, 22:07

Bugün daireleri gezmeye gittim site kötü, etkinlik az, daireler küçük, fiyatlar siteye göre aşırı pahalı.

Misafir 0ae

1 yıl önce - Cmt 27 May 2017, 21:15

Site kötü hangi kritere göre kötü etkinlik az demişsiniz çevre düzenlemesi bitmedi daha üstelik o çevrede bü siteden daha fazla yeşil alanını olan site var mı ? Pazarı hemen yanında okulları ve sağlık ocağı hemen alt tarafında gecekondularin olduğu yerde yapılacak otobüs dolmuş taksi hemen önünde bundan iyisi can sağlığı iyi akşamlar. ..

Misafir b20

11 ay önce - Prş 01 Şub 2018, 12:56

VADİKENT te 285 bine kadar fiyatları düşürmüşler...

ev alıp oturanların memnuniyetleri nasıl acaba?
şikayetleri var mı?
ordan ev almayı düşünenlere tavsiye eder misiniz?

Misafir 44b

11 ay önce - Prş 01 Şub 2018, 17:51

ben orada kiracı olarak oturmustum ama 285 e orda ev varmı bılmıyorum varsa bence hemen alınmalı.beım gordugum 3+1 ler 350 civarı ust katta. sosyal tesis yok , alacagın bınaya baglı olarak gorevlı degısıyor, benım blogunkı ıyıydı ben tsk ettım cok ona.Daha site cok bos zaten.baska sormak ıstedıgın bır sey olursa yaz lutfen.

Negatif yonleri: Cevresi harfiyat dolu bu nedenle cok toz.Evleri bocek basmıstı ılacladılar ama hala devam edıyordu bızde.asansorler bozuluyordu zaman zaman, enerjı sıkıntısı gıderılmeden acmıslar bu nedenle elektronık kısmımları bozuluyordu hep.

285 e havada alınır. ama o paraya ev yoktur orda bence.

serhatakar
11 ay önce - Cum 02 Şub 2018, 19:36

Proje lansmanında maketlerde biyolojik göl, köprüler, yüzme havuzu, spor salonu ve yemyeşil bir alan vardı yazık valla...

sayfa 2
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet