Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Vadikent Ankara
« önceki   12

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 2
Misafir 0a4

2 yıl önce - Çrş 31 Ağu 2016, 17:17

Vadkent proje sinde değişiklik var.Maketteki gibi değil başka ne değişiklik yapabilir firma eski dizayn daHa güzel. ..

Misafir 06b

2 yıl önce - Pzr 25 Eyl 2016, 10:12

Güzel bir site olacak Keçiörenin sembolü olacak gözüken o...

Misafir b8f

1 yıl önce - Cmt 28 Oca 2017, 17:59

Bugün vadikent önünden geçtim. Oturum başlamış. Proje tamamen bitti mi? Fiyatlar nasıl? Beklentileri karşıladı mı merak ettim

Misafir 0c9

1 yıl önce - Cmt 25 Şub 2017, 08:19

Güzel bir proje ufak tefek eksiklikler var onlarıda kom yapi anında çözüyor.Yazın tam anlamıyla oturum sağlandığında ovakent in ışıltısı olacak gözüken o...

Geleceğin Mimarı
1 yıl önce - Cmt 06 May 2017, 22:07

Bugün daireleri gezmeye gittim site kötü, etkinlik az, daireler küçük, fiyatlar siteye göre aşırı pahalı.

Misafir 0ae

1 yıl önce - Cmt 27 May 2017, 21:15

Site kötü hangi kritere göre kötü etkinlik az demişsiniz çevre düzenlemesi bitmedi daha üstelik o çevrede bü siteden daha fazla yeşil alanını olan site var mı ? Pazarı hemen yanında okulları ve sağlık ocağı hemen alt tarafında gecekondularin olduğu yerde yapılacak otobüs dolmuş taksi hemen önünde bundan iyisi can sağlığı iyi akşamlar. ..

Misafir b20

8 ay önce - Prş 01 Şub 2018, 12:56

VADİKENT te 285 bine kadar fiyatları düşürmüşler...

ev alıp oturanların memnuniyetleri nasıl acaba?
şikayetleri var mı?
ordan ev almayı düşünenlere tavsiye eder misiniz?

Misafir 44b

8 ay önce - Prş 01 Şub 2018, 17:51

ben orada kiracı olarak oturmustum ama 285 e orda ev varmı bılmıyorum varsa bence hemen alınmalı.beım gordugum 3+1 ler 350 civarı ust katta. sosyal tesis yok , alacagın bınaya baglı olarak gorevlı degısıyor, benım blogunkı ıyıydı ben tsk ettım cok ona.Daha site cok bos zaten.baska sormak ıstedıgın bır sey olursa yaz lutfen.

Negatif yonleri: Cevresi harfiyat dolu bu nedenle cok toz.Evleri bocek basmıstı ılacladılar ama hala devam edıyordu bızde.asansorler bozuluyordu zaman zaman, enerjı sıkıntısı gıderılmeden acmıslar bu nedenle elektronık kısmımları bozuluyordu hep.

285 e havada alınır. ama o paraya ev yoktur orda bence.

serhatakar
8 ay önce - Cum 02 Şub 2018, 19:36

Proje lansmanında maketlerde biyolojik göl, köprüler, yüzme havuzu, spor salonu ve yemyeşil bir alan vardı yazık valla...

sayfa 2
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet