Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara West Gate Residence 3 X 33 katlı
« önceki   123 ... 121122123 ... 130131132   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
sayfa 122
Misafir 5fa

7 ay önce - Sal 09 Oca 2018, 09:20

Anlamadım hayırdır?

Misafir 119

7 ay önce - Prş 11 Oca 2018, 12:34

ev alacakmışta niye böyle sıkıntılar varmışta vahmışta tühmüşte bilmem ne. ev alacağınızdan felan değil işiniz gücünüz millete gaz verip yatırımını kötülemek. bide ne demek istediniz diye anlamazdan geliyo

Misafir 252

7 ay önce - Prş 11 Oca 2018, 15:14

Hürriyet’ten Aysel Alp’in haberine göre, bakanlıkların afetlere karşı alınacak önlemlere ilişkin bürokratlara yaptırdığı mevzuat çalışması kapsamında kaçak yapıları yasallaştıracak bir düzenleme gündemde.

Çalışma kapsamında, ruhsatsız veya ruhsat ve eklerine aykırı yapıların kayıt altına alınması ve imar barışının sağlanması amacıyla 30 Eylül 2017 tarihinden önce yapılmış yapılar için Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüklerine başvurulması gerekecek.

Bu başvuru için son tarih 31 Aralık 2018 olarak tarihi belirlenirken, hükümet bu tarihi bir yıl uzatma yetkisine sahip olacak.

Bu başvuru sırasında vatandaş, arsa emlak değeri ile yapı maliyetinin toplamı üzerinde yüzde 3 kayıt bedeli ödeyecek. Bunun sonucunda kendisine yapı kayıt belgesi verilecek.

Bu belgeyi alan binalar için varsa yıkım kararı duracak. Elektrik, su, doğalgaz bağlanabilecek. Varsa cezaları iptal edilecek.

Misafir b05

7 ay önce - Sal 16 Oca 2018, 01:40

Arkadaşlar, tahminim bütün ev sahipleri Ankara'da değildir ama Ankara'da olanlar belli periyotlarla West gate de toplanalım bence. Binalarda ortak alanlar var en kötü oralarda toplanabiliriz. En azından birlik oluruz fikir alışverişi yaparız ve yönetimi kontrol ederiz. Bunun için en kısa sürede toplanalım bence yani bu hafta sonu bi zaman belirleyelim buradan. Gelen gelir diğer daire sahiplerine de yönetimin mesaj gönderme sisteminden ortak mesaj atabiliriz sonraki toplantılar için

Misafir 88a

6 ay önce - Cum 19 Oca 2018, 15:56

Sn.Misafir b05, gördüğünüz üzere toplanalım bir şeyler yapalım denilince herkez kayboluyor, bu nedenle ben burada yazılanlardan pek emin değilim......

Misafir 53f

6 ay önce - Cmt 20 Oca 2018, 13:10

Bölge hakkında West Gate Kule Evo Hayran kule gibi projelerde kiralama veya satın alma taleplerinizde Gayrimenkul danışmanınız olarak ( Yunus AKAT ) Beni arayabilirsiniz Drone çekimlerini izlemek içinde Youtube BATIKAPI GAYRİMENKUL aratarak bize ulaşabilirsiniz.

Saygılar..

Misafir aad

6 ay önce - Sal 23 Oca 2018, 23:02

Hangi yüzle emlakçılar burada yazabiliyor anlamıyorum.20 yaşında benim evinle başkasına hava atan evimin sahibiymiş gibi davranan emlakçıları anlamıyorum.Birde gelmişler burada reklam yapıyorlar.

Misafir 1c6

6 ay önce - Prş 25 Oca 2018, 11:47

Arkadaşlar sonuç olarak herkes bişeyler yazıyor ama ortada bi açıklama Yok bu forumu inŞaat firması yetkilileri de okuyor west gate yönetimide okuyor niye bir açıklama yapmıyorsunuz arkadaşlar son durumla ilgili insanlara bilgi vermiyorsunuz

Misafir 1a3

6 ay önce - Cum 02 Şub 2018, 15:28

sizin karşıya büyük bi şantiye kuruluyo ne şantiyesi?

Misafir 65b

6 ay önce - Sal 13 Şub 2018, 00:34

Eskişehir yolunda asfalt çalışması varmış. Arka taraf zaten berbat bu arabalar hangi yolu kullanacak?

sayfa 122
« önceki   123 ... 121122123 ... 130131132   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet