Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara EGO'nun Havalimanı Otobüs Hattı [ANK ]
« önceki   123 ... 787980818283   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 79
mahmut11
4 ay önce - Prş 28 Arl 2017, 17:26

Alıntı:
İzmir'de 10 TL ye ABD'den Bergama ilçesine gidilebiliyor (3 kontörlük İzmirimkart 10 TL d.r 1 kontör İzban, 2 kontör 835 Eshot). Ankara'da sadece merkeze gelmek 11 TL.

Yılbaşından itibaren İZBAN'da 25 kilometreyi geçen her kilometre başına 7 kuruş tahsil edilecek. 11 TL'yi aşar yani.
Tunç bey, bilgilendirme için çok teşekkür ederim bu arada.

üyelerin adını anan bazı misafirlere duyrulur :

Alıntı:
SİTE KURALI 2- :
Fikirlerimizi ortaya yazalım, bir başka üye ile diyalog ve tartışmaya girmeyelim.
Mesajlarımızda başka bir üyenin ismi, veya "sen" kelimesi geçerse, silinebilir.
İlla bir üyeye hitap etmek gerekirse bile, asla seviyesiz, sert, eleştirici,
küçük düşürücü, alay edici, tahrik edici, tartışma tarzı bir yazı yazmayalım.
Bir üyeye açıkça hakaret eden, iftira atan, saldıran kişi siteden atılır.

En son mahmut11 tarafından Prş 28 Arl 2017, 17:30 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi

Misafir 9da

4 ay önce - Prş 28 Arl 2017, 17:28

Denk gelmeyin derim. Köpekler öyle çoğalmışki artık sürü şeklinde hareket ediyorlar. Sopa sadece kendinizi güvende hissetmenizi sağlar.

onurnazliaka
4 ay önce - Prş 28 Arl 2017, 17:59

Alıntı:
Alıntı:
Onur bey, yol güvenli mi?

Onur beyin bahsettiği yolu ben de sık sık kullanıyorum. Gündüz pek bir sıkıntı yok,ancak geceleri en büyük sıkıntı tabi ki de köpekler,o yüzden o yola girmeden önce sağdan soldan kalınca bir sopa veya ağaç dalı bulmanızda fayda var,onun haricinde yağmur sonrasında çamur oluyor,botla girmekte fayda var.

Tunç Bey doğru ifadelerde bulunmuş. Yağmur yağınca biraz çamurlu olabiliyor. O yüzden yolun toprak bölümünü geçince ayakları hemen asfalta silmek gerekiyor. Geceleyin buradan birkaç kez geçtim, bir sıkıntı olmadı ama eğer 487'ye zaman varsa tercihen Çubuk kavşağına da yürüdüğüm oldu.

Bu ara yol dışında ileride birkaç yer daha olduğunu sanıyorum ama hiç keşfe çıkmadım. Bir keresinde Elazığ'a giderken epey zamanım vardı, o aralara bakayım dedim ama fabrikada çalışanlar o aralarda köpek olduğunu söyleyince oralara hiç girmedim. En iyisi Balıkhisar Yolu durağı aralığındaki yol gibi görünüyor.

Misafir 5f5

4 ay önce - Prş 28 Arl 2017, 19:50

Alıntı:
İZBAN'da 25 kilometreyi geçen her kilometre başına 7 kuruş tahsil edilecek. 11 TL'yi aşar yani.

O daha İzBB meclisinden geçmedi. Metrobüs mantığından gitmişler. Ben deönden öğrenir ona göre Bilet35 alırım.

Alıntı:
En iyisi Balıkhisar Yolu durağı aralığındaki yol gibi görünüyor.

Habertürk'ün oradaki durak oluyor, ki zaten ara yol asfaltlandı. 2-3 yıl önce yapıldı. Daha önce tamamen topraktı.

Misafir f01

4 ay önce - Pzr 31 Arl 2017, 10:35

Eryamandan esenboğa hava limanına ego ile nasıl gidilir

Misafir 5f5

4 ay önce - Pzr 31 Arl 2017, 11:12

ESB 'a EGO yoktur.

mursel kasap
3 ay önce - Cum 02 Şub 2018, 13:24

(+)

Biraz aceleye geldi umarım beğenirsiniz.

mursel kasap
3 ay önce - Cum 02 Şub 2018, 13:27

(+)

Buda az önce çektiğim belko arin arkasından gelen otobüs

GkhanTR
2 ay önce - Çrş 28 Şub 2018, 15:27

Bugün günübirlik Ankara ziyaretimde inat ettim kullanmadım, kullandırtmadım kendimi Tunç D. sağolsun nasıl ulaşacağımı anlattı Çubuk yoluna ucuza kapattık bu sefer. Ben asfalt yolu takip ettim ve giderken 26 dönerken 19 dakika sürdü yürüyüş. 1,7 km yaklaşık bu mesefe. 11 lira vermektense yürüyüş sevenler için 3,40 TL ulaşım seçeneği mantıklı bence 487 nolu otobüs ile.

(+)

Misafir 3dc

2 ay önce - Çrş 28 Şub 2018, 15:37

Esenboğaya gidiş tam bir işkence. ya havaşa bi,neceksin ya egoya fiyatları 4,5 bilet parası flndı en son 11 TL.

Ancak giderken Kızlay Ulus Aşti dışında yolcu almıyor.Pursaklardan 15 dk lık havaalanına gitmek için önce kızlaya gidip sonra havaalanına gidyoruz.

sayfa 79
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 787980818283   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet