Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara Yaşamkent'te yaşanmıyor
« önceki   123 ... 282930 ... 343536   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 29
kamilpaşa
6 ay önce - Pts 29 Oca 2018, 16:31

Yaşamkent'in derhal Etimesgut'a bağlanması lazım.Etimesgut Belediyesi Bağlıca'ya hizmet ederken,Çankaya Belediyesi Yaşamkent'e bakmıyor."Şenol Güneş Parkı" diye engebeli bir park yaptılar.Parka güzel bir oyun parkı yapacaklarına,resmen yarısını futbol sahası yaptılar.Parktaki spor aletleri bozuk.Yaşamkent halkı seçimde oyunu yine CHP'ye versin!Ama hizmet yok!

Misafir 7d9

6 ay önce - Pts 29 Oca 2018, 17:13

Pazar günü karşı tarafa Bağlıca ya geçtik. Sabancı Bulvarından yeni açılan yoldan gelirken Bağlıcayı turlayalım bakalım dedik. Bizden çok sonra gelişmeye başlayan bağlıca çok değişmiş. En son 3 sene önce işim düşmüştü. Gerçekten tanıyamadım. Bağlıca Bulvarı mağazalar anlamında biraz eksiği var. Etimesgut Belediyesi Bulvar üzerinde inşaatını gördük durduk büyük bir tesis yapıyor. Çalışanların dediğine göre olimpik yüzme havuzu tenis kortu kapalı spor salonu sanat ve kültür faaliyetleri için bir yapı basketbol ve voleybol sahaları gibi bir çok yapıdan oluşan kampüs yapıyor. 100 trilyonluk yatırım olduğunu söylediler.
Bağlıca Bulvarının sonundan çevre yoluna bağlantı yapılmamış. Çıkmaz bir bulvar bağlıca için eksiklik olmuş. Park alanları Yaşamkent mahallesinden daha fazla .
Gözlemlediğim kadarıyla Bağlıcayı yönetenler iyi işler yapıyorlar. O tesisler falan faaliyete geçtiğinde Bağlıca insanı yaşadığı alandan yaşamkent insanına göre daha mutlu olacağı kesin.
Birde tek tük köpeklere rastladık ama bizim burda ki gibi 30-40 sürüler halinde gezene rastlamadık.

Misafir 25e

6 ay önce - Pts 29 Oca 2018, 17:35

Misafir 7d9 gibi emlakçı arkadaşlara kanmayiniz , elinde kalan daireleri satmak için yapmayacaklari şey yok . Baglicadan 2014 yılında ev aldim 475 bine 4+1 . Üst komşunun 3 çocuğu vardı kaç defa uyardık ses yapmayın çalışıyoruz vs en sonunda satma noktasına geldik . 2014 yilinda baglicadan 475 e aldığımız evi zar zor 430 bine 2017 de sattım üstüne 350 bin daha ekleyip yasamkentten daire aldim . Baglicada otururken balkondan hali cirpani , evinin önüne ayakkabısını dışarı koyani bıktık illallah ettik . Yaşamkent tasindigimdan bu yana ankarada büyükşehirde yaşadığımı hissettim . Yasamkentte trafikte lamba kırmızı sarıya döndüğünde kimse hemen korna calmiyor . Baglicada ise aracimi çizmişlerdi boydan boya hemde site içinde.

picco_z
6 ay önce - Pts 29 Oca 2018, 18:19

Bağlıca’nın ilk yapılan nispeten ucuz olan sitelerinde-apartmanlarında bu tablolar görülebilir normal ama 2014’te 475 bine alınan bir yerde bilemedim Bağlıca için ultra lüks bir proje olması lazım... 700 bin bandına çıkmışsınız zaten Beytepe’de oturmak varken Yaşamkent’i övmek... Parayla itibar olmaz,gelmez buna çıkan yalan yanlış yazılara gerek yok

Misafir 924

6 ay önce - Pts 29 Oca 2018, 22:05

Neye şaşırdınız anlamadım yaşamkentte sıfır 4+1 katta bir daire almak istiyorsanız 700.000 normal bir fiyat

Misafir dc8

6 ay önce - Sal 30 Oca 2018, 19:32

Baglica'da 2014 te 400 000 tl ve uzeri daireler şu anda 600 000 tl civarinda ve uzerinde 430 000 tl ye satilmasi çok ilginc. Ahimesut'ta artik daireler 400 000 tl uzerine cikmis durumda.

Misafir 32c

6 ay önce - Sal 30 Oca 2018, 19:38

artık hemen hemen her semtte 500-600 e evler var sincan mamak kören dahil. iyi semtlerde 1 milyon üzeri or-an, beysukent,bilkent gibi gerisi tırt...

Misafir ebc

6 ay önce - Cum 02 Şub 2018, 11:19

BEN YILLARCA YENİMAHALLE DE OTURDUM. OTOPARK SIKINTISI, TRAFİK, ÇOCUKLARIN OYUN ALANI OLSUN DİYE VE EN BÜYÜK ETKEN DE O BÖLGEYE DE FETHİ YAŞAR YANİ YENİMAHALLE BELEDİYESİ BAKIYOR DİYE TUTTUM YAŞAMKENTE TAŞINDIM. TAŞINDIM VE 1 YIL SONRA ÇANKAYA BELEDİYESİNE BAĞLANDI. TÜM UMUTLARIM SUYA DÜŞTÜ. BİR BELEDİYE HİÇ HİZMET VERMEYİP BU KADAR ÇOK ÖVÜLÜP BU KADAR ÇOK OY ALDIĞINI ÇANKAYA DA GÖRDÜM. TEKRAR GERİ DÖNMEYİ DÜŞÜNÜYORUM.

Misafir ebc

5 ay önce - Pts 19 Şub 2018, 10:13

Sonun da Yaşamkent kavşağı yapımına başlanıyor. Arkasından Başkent üniversitesi ve konutkent kavşağı başlayacak.

Misafir 245

5 ay önce - Pts 19 Şub 2018, 10:29

Fethi bey gerçekten çok iyi hizmet ediyor Y.mahalleye...

sayfa 29
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 282930 ... 343536   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet