Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İzmir Bornova Şehir Stadyumu (Doğanlar)
« önceki   123 ... 969798

ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 98
gediz_1994
3 hafta önce - Cum 26 Oca 2018, 22:16

Alıntı:
Yarin Kapali Kale full geliyor Izmir’e

İyimiş. Küçük stad zaten az taraftar alıyor.

Tahminim ilk macı siz almıstınız bunu bizimkiler alır. Bakalım yarın nasıl bi maç çıkacak ortaya iki takım içinde

serdalm

3 hafta önce - Pzr 28 Oca 2018, 18:01

Ferhan candemir
3 hafta önce - Pts 29 Oca 2018, 05:32

Doğanlar Stadyumu'nun tribünleri SV Darmstadt'ın yapacağı 18.000 kişilik yeni stadını çok andırıyor. Bornova stadı'nın 3/2'si inşa edilen tribünü tamamlanırsa ve kale arkaları yeniden ve birbirlerine simetrik şekilde inşa edilirse harika bir stadyum kazanılmış olacak..

(+)

(+)

Maraton ve Protokol tribünleri Bornova'daki tribünlerin kopyası

serdalm

3 hafta önce - Pts 29 Oca 2018, 10:24

Günümüz inşaat teknolojisinde çokda güzel göze daha hoş gelen hale getirilebilir stadyum.
Aslında İzmir için İzmir belediyesi için bir vizyondu bu stadyum (Gelen takımlar- Gelen Seyirciler- Basında yer alması vs vs )ama ne yazık ki vizyonel olarak sınıfta kaldı.
Tire stadyumu gibi şık bir stadyum olsaydı, yada Avcılar Stadyumu gibi görselliği güzel bir stadyum olsaydı cümle aleme güzel bir msj verilebilirdi (BAK YAPABİLİYORLAR) ama
ne yazık ki günümüz modernliğinden çok uzak yaptım oldu mantığıyla bir stadyum oldu.
Allah razı olsun iş görüyor görmesine ama işte dedim ya VİZYON...

Binlerce kişinin geldiği stadyumda bir mescit bile planlanmamış
Kayseri maçında en az 4 kişi saydım beton zeminde sağda solda namaz kılmaya çalışan.
Konu polemik yapılmasın bende namaz kılan birisi değilim ama o insanları görünce için acıdı. ben tribünde ayakta üşüyorken o insanlar devre arasında ibadetini beton zemin üstünde yerine getirmeye çalışıyordu.

Tekinn2121
3 hafta önce - Çrş 31 Oca 2018, 13:52

4 tribünün kapasitelerini bilen biri yazabilir mi

cCcenk38
3 hafta önce - Çrş 31 Oca 2018, 13:57

Buraya Akhisar’in yeni stadina benzer bir stat insaa edebilirlerdi. 4 tribun de bir birinden farkli. Hic yeni stadyuma benzemiyor.

GkhanTR
3 hafta önce - Çrş 31 Oca 2018, 14:08

Bu stadyumun yapılış amacı ilçedeki 30'dan fazla amatör kulübe tesis yapmak idi. Ilk kapasite 6,500 olarak belirlenmişti. Daha sonradan stad problemi doğunca ve Göztepe lig atlayınca buranın önemi arttı. Kapasite arttırımı sonradan eklenince projeye ve zaman sıkıntısı olunca böyle göze pekte hoş gelmeyen bir proje ortaya çıktı.

Ömer3510

2 hafta önce - Prş 01 Şub 2018, 23:34

Bornova Metro'dan toplu taşıma ile stada nasıl ulaşabilirim?

Tolgax35
2 hafta önce - Cum 02 Şub 2018, 10:07

evka 3 metro istasyonundan direkt stadyumun oraya otobüsler kalkıyor.

sayfa 98
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 969798
ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet