Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara Eryaman Akın 688 Konut Projesi
« önceki   123 ... 133134135 ... 153154155   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
sayfa 134
Misafir 2b3

6 ay önce - Prş 01 Şub 2018, 09:21

Akın 688 Site yönetimi neden toplantı yapmıyor herhalde ayıplarından utanıyorlar bir an önce kat malikleriyle toplantı düzenlesinler

Misafir 9ec

6 ay önce - Prş 01 Şub 2018, 10:18

Misafir 2b3 yönetimcell sürekli kısa mesaj ile bildirim yapıyor.aidat ödemeleri yakıt ödemeleri yapmayan vanaları kapatılacak gibi konularda uyarmayı biliyor. Akın688 yönetimi neden kendi üzerine düşenleri yapmıyor yapmak istemiyor anlamıyorum.Burada yazılanları okuduklarından eminim kendileri de okuduklarını söylüyorlar.

Yazın yaşadığımız en büyük sorun sıcaklıktı yazın eve girmek istemiyordum.Klima ile ilgili hala bir çalışma yapılmadı.Fiyatlar alındı projeler çizildi denildi ama hala bir çalışma olmadı.

Kışın yaşadığımız sorun temizlik sorunu binaları temizlik bu kadar zor olmamalı çöp kovalarına çözüm bulmak çok zor değil niye inatla bu sorunları çözmüyorlar anlamıyorum.

Bir önceki mesajımda yazdığım gibi site yönetimi şeffaflaşmalı bina giriş kapılarına yakıt giderlerini asıyorlar.Bizim ödeyeceğimiz tutarları.Ancak kendileri toplanan aidatları nerelere nasıl harcıyorlar neler yapıyorlar belli değil güvenlik ve temizlik hizmeti dışında site yönetimin başka bir hizmeti olduğunu görmedim.

Misafir 4d9

6 ay önce - Prş 01 Şub 2018, 17:17

Evi almadan önce ve aldıktan sonrasında da bütün yorumları okudum. Evet site yönetiminin eksikleri var ama sitede oturanların da eksikleri söz konusudur. Örneğin Otoparkta giriş ve çıkışlara aracını parkeden insanlara seslenmek istiyorum. OK işaretlerini takip edilerek araçlar park edilirse daha fazla araç sığacağını göreceksiniz. ancak herkes üşendiğinden dolayı araçlarını direk düz bir şekilde parkediyor. 12 araç sığacak alana 6 araç sığıyor. Her bloğun altındaki otopark o bloğa mı ait?? Asonsöre yakın die herkes tek bir otopark alanına yığılma yapıyor. Ayrıca site de hayvan beslemenin yasak olduğunu hepimiz biliyoruz. Tamam ben de hayvanları seviyorum ancak köpeği olan Arkadaş köpeğin aşırı derece de havlıyor ve geceleri bu sesten dolayı uyuyamıyorum. Çöp alım saatleri çalışan insanları düşünmeden uygulanmış. Ayrıca E Bloktaki Asansörde kent marka sigara içen arkadaş herkes sigara içmiyor senin sigara kokunu çekmek zorunda değiliz. Birde izmaritleri asansör içine atman da manidar.

gk8039
6 ay önce - Cmt 10 Şub 2018, 21:24

1 petek açık oda 2de ve haftada 3gun. 250tl nasıl geliyor anlamyorum.

Misafir 4b4

6 ay önce - Cmt 10 Şub 2018, 21:59

Gk8089 yönetime gidip teknisyen çagırın vanalarda sıkıntı vardır 5 de takılıkalmıs olabilir ama 2 ayarında gözüküyor olabilir benimde 0 da olmasına ragmen 2 de gibi yanıyordu suan düzeldi bir an önce ilgilenin derim iyi aksamlar

gk8039
6 ay önce - Pzr 11 Şub 2018, 16:01

teşekkür ederim ilginize.
lakin teknisyen baktı bizim eve.sorun yoktu. zaten öyle elimizi yakacak kadar hiç yanmadı.

Misafir 9e8

6 ay önce - Pts 12 Şub 2018, 02:35

Akın 688 A1 blok 6. katta oturuyorum. Gecenin ikisinde Koray Avcı - Ağlama Yar şarkısı ile uyandım. Bu ilk de değil. Bir iki sabret bi yere kadar. Hastası, yaşlısı, uyuyanı... var bu saatte siz alem yapıyorsunuz diye biz uykusuz kalmak zorunda mıyız?! Güvenliği arıyoruz bi şey yapamayız tutanak falan kem küm... ben biliyor muyum hangi daire de gelip tutanak tutayım. Yok bu saatte ben mi kadın halimle kapı kapı dolaşıp rica edeyim, anlamadım. Belli bi saatten sonra insanlar uyuyor, sabah 6'da kalkıp işe giden var, mecbur muyuz sizin muhabbetinizi dinlemeye.! Eğitim şart!

Misafir 58f

6 ay önce - Sal 13 Şub 2018, 12:17

Ayni sorunu bende yasadim yan komsum gecen 2 sinde bagira cagirakonisiyorlardi guvenligi aradim daire numarasi verdim arayip sessiz olmalarini soylermisiniz foye rica ettim onlarda aradilar.

Misafir edb

6 ay önce - Sal 13 Şub 2018, 12:19

A1 BLOK BATI CEPHE 8. KAT ÖNÜ AÇIK 1+1 DAİREM KİRALIKTIR.İLGİLENENLER ARAYABİLİR 543 543 12 62

Misafir 036

6 ay önce - Çrş 14 Şub 2018, 12:47

eşyalımı ve kaç lira kira istiyorsunuz depozito varmı? Ayrıca batı yönüne mi bakıyor?

sayfa 134
« önceki   123 ... 133134135 ... 153154155   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet