Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İstanbul Bağcılar
« önceki   123 ... 282930   sonraki »

ANA SAYFA -> İSTANBUL
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 29
Cemoli D18
10 ay önce - Sal 17 Ekm 2017, 15:03

Sayılarla Bağcılar İlçesi

Yüzölçümü 22 km2
Nüfusu (2017 yılı verilerine göre): 751.510
Mahalle Sayısı 22
Sokak Sayısı 2.695
Cadde Sayısı 99
Bulvar Sayısı 1

Belediye Sosyal ve Kültürel Tesisleri
Mahalle Konağı 9
Kütüphane 30
Cami ve Mescid Sayısı 100
Belediye Kültür Merkezi 6
Bilgi Evi 15
Engelliler Hizmet Birimi 2
Çocuk Yuvası 1

Resmi Eğitim Kurumları
Anaokulu 4
İlkokul 45
Ortaokul 47
İmam Hatip Ortaokul ve Lisesi 9
Anadolu Liseleri 20
Meslek Liseleri 15
Uygulamalı Özel Eğitim Merkezi 7
Mesleki Eğitim Merkezleri 1

Özel Eğitim Kurumları
Özel Anaokulu 27
Özel İlkokul ve Ortaokul 21
Özel Lise 18
Özel Kurs Dershane ve Eğitim Merkezi 93
Özel Üniversite 3

Resmi Sağlık Kurumlan
Devlet Hastanesi (EAH oldu) 1
Aile Sağlık Merkezi 40
Acil Yardım İstasyonu 8
Verem Savaş Dispanseri 2
Ana Çocuk Sağlığı ve Aile Planlama Merkezi 1
Bağcılar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 1
Büyükşehir Sağlık Merkezi (Kadın Sağlığı) 1

Özel Sağlık Kurumları

Özel Hastane 7
Özel Poliklinik 6
Özel Tıp Merkezi 20
Özel Diyaliz Merkezi 4
Özel Sağlık Kabini 3
Özel Psiko Teknik Değerlendirme Merkezi 1
Özel Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği - Merkezi 16

Cemoli D18
10 ay önce - Çrş 18 Ekm 2017, 12:34

(+)

Belediyeden alıntı.

Cemoli D18
10 ay önce - Çrş 18 Ekm 2017, 12:39

Alıntı:
BAĞCILAR’A GÖLETLİ BÖLGE PARKI

Yaşam kalitesinin her geçen gün yükseldiği Bağcılar’da yapımına 2 yıl önce başlanan Fevzi Çakmak Mahallesi Şehir Parkı’nda sona gelindi. İnşaatının yüzde 95’i tamamlanan 36.200 metrekarelik parkta çocuk oyun alanları, pergolalar, gölet, seyir terası, süs havuzları, otopark, kafeler, futbol ve basketbol sahaları bulunuyor.

“417 ARAÇLIK 3 KAT ZEMİN ALTI OTOPARK”

36. 200 metrekare alana kurulan parkta çocuk oyun alanı, mini futbol sahası, 3 adet basketbol sahası, süs havuzu, aletli jimnastik alanı, ileri yaş egzersiz aletleri, çocuklar için tırmanma duvarı, çim amfi, bitki gösteri alanı, kafe, büfe, projeksiyon binası, gölet, ahşap şehir terası, piknik ve dinlenme alanı da yer alıyor.

Parkın altındaki 15.350 metrekarelik alanda ise 417 araçlık 3 kat zemin altı otoparkı, 3 yangın merdiveni, 1 engelli asansörü, 26 adet engelli araç yeri ve 2 adet elektrikli araç yeri var.

Tesiste çocuklardan gençlere ve yaşlılara kadar yaştan insanın güzel vakit geçirebileceği spor ve sosyal etkinlik alanı bulunuyor.

“GÜZEL BAĞCILARIMIZ YENİ ŞEHİR PARKIYLA DAHA DA GÜZELLEŞECEK”
Şehir parkının Bağcılar’ın çehresini çok değiştireceğini söyleyen Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, “Parklarıyla bahçeleriyle her geçen gün yenilenen ilçemiz Bağcılar, yeni şehir parkıyla daha da güzelleşecek. Parkın hem altı ve hem üstü çok iyi düşünülerek en iyi şekilde değerlendirildi. Fevzi Çakmak Mahallemizde inşa edilen tesisimiz her yaştan hemşehrimin buluşma adresi olacak. Bu güzel yatırımlardan dolayı İstanbul Büyükşehir Belediyemize teşekkür ediyorum. Şehir parkımız ilçemize şimdiden hayırlı olsun” dedi.

http://www.bagcilar.bel.tr/icerik/174/17618/bagci ...parki.aspx

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

Fotolar alıntı.

Cemoli D18
6 ay önce - Prş 01 Şub 2018, 07:57
Fevzi Çakmak Mahallesi

Osmangazi Caddesi üzerinden;

(+)

(+)

Misafir 7f9

4 ay önce - Pzr 01 Nis 2018, 23:58

Bagcilar meydan cevresinde acilan ve kapananlar
Kapananlar:
SEKERBANK, HSBC BAGCİLAR, HSBC YİLDİZTEPE DENİZBANK , YİLDİZTEPE VATAN COMPUTER
İNG BANK İNONU SUBE, FİNANSBANK BAGCİLAR MEYDAN SUBE HATİPOGLU MARKET KFC BELLONA BAGCİLAR KOSKA SİMİT SARAYİ YİLDİZTEPE (SİMİT SOKAGİ OLDU) KİLİM PARSELLER, ALFEMO BAGCİLAR CİVİL PARSELLER
BANK ASYA, UFUK HASTANESİ
Acilanlar:
Abc Mobilya BELLONA PARSELLER SAMSUNG PARSELLER OSMANLİOGLU KURUYEMİS VESTEL PARSELLER 2 QNB FİNANSBANK YİLDİZTEPE CETİNKAYA GENCALLAR MAKBUL PARSELLER, MAKBUL MEYDAN, MAKBUL BAGCİLAR, PANDORA CAFE, JAKAMEN, BOSCH PARSELLER, BOSCH BAGCİLAR, MADAME COCO, ENGLİSH HOME, TEKNOSA, BİG MAMMAS(Acilacak), VAGPON CAFE, GRATİS BAGCİLAR CADDE, GRATİS BAGCİLAR CARSİ, ARCELİK, FUZULEV EMİNEVİM YİLDİZTEPE ZİRAAT KATİLİM VAKİF KATİLİM TURKCELL CARSİ 2 TURKCELL MEYDAN BALKANLAR LOKANTASİ TURKCELL TABYA KUVEYTTURK TABYA ZİRAAT BANKASİ TABYA DUNYAGOZ AVRUPAGOZ(TASİNDİ) SİNAV KURS(TEKRAR GELDİ) TVEK(NT) ASLİ BOREK BAGCİLAR
SİMİT SOKAGİ PARSELLER

sayfa 29
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 282930   sonraki »
ANA SAYFA -> İSTANBUL