Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 6

Hangi Belediye Daha Başarılı?
Eskişehir Büyükşehir Belediyesi 54.2%  54.2%  [71]
Tepebaşı Belediyesi 13.7%  13.7%  [18]
Odunpazarı Belediyesi 6.9%  6.9%  [9]
Hepsi Başarılı 6.9%  6.9%  [9]
Hiçbiri Başarılı Değil 18.3%  18.3%  [24]
Toplam Oy : 131

Misafir 527

3 ay önce - Çrş 31 Oca 2018, 12:18

Evet bencede kazım kurt. Afrine karşı çıkan bir belediye başkanımız var. TSK nın Afrin taaruzuna karşı çıkan ve bölücü terör örgütüne çaktırmadan destek veren pek muhterem başkanımız var. Ne mutlu biz Eskişehir halkına bizi bizden fazla düşünen bir kazım kurt var. Neyseki 2019 da aday olsada kazanamayacaksın kurt.

Misafir 96f

3 ay önce - Çrş 31 Oca 2018, 16:38

adamın söylediği yalan mı yanlış dış siyaset sonucu askerimiz orada.seneler önce haburda barış güvercinleriyle karşıladığın ypg lilerin üzerine seneler sonr aMehmetçik i gönderiyorsun adam bunu söyledi nerdeyse vatan haini ilan edeceksiniz.Kazım Kurt u vatan haini ilan edecek olan en son kişi akp lilerdir

Misafir c6a

2 ay önce - Cum 02 Mar 2018, 16:33

Eskişehir'de en başarılı belediye : Odunpazarı Belediyesi

Misafir de6

2 ay önce - Cmt 03 Mar 2018, 13:35

sayın kazım başkanı büyükşehir belediye başkanı olarak görmek isteriz.

Erkut Behlül
2 ay önce - Cmt 03 Mar 2018, 14:35

Bu kazım ne iş yapmış gösterin bakalım. Öyle anlatmakla da olmaz ıspatlayın. Hamamyolu projesi eee onuda eline yüzüne bulaştırdı. Bir iki tane festivalle bütçeyi yedi daha daha. Burhan sakallı döneminde odunpazarı birşeyler gördü onu beğenmezdiniz kazıma aşıksınız acaba zihniyetlermi bir. Zihniyet maalesef karın doyurmuyor, icraat yapmıyor.

Misafir 111

2 ay önce - Cmt 03 Mar 2018, 22:52

Erkut Kazım kurt senin düşünce yapinda olsaydı toz kondurmazdin projelerini ben tek tek yazmıştım gir Odunpazarı sayfasina kendin gör Burhan sakallı bu yapılanların yarısı kadar is yaptı

Erkut Behlül
2 ay önce - Pzr 04 Mar 2018, 01:13

Şelale park, seramik park ve onlarca park yapımı, cami restorasyonları ve engellilere yönelik çalışmalar, Atlıhan el sanatları çarşısı, Arasta, lületaşı atölyeleri, oteller, yüzlerce odunpazarı evlerinin restorasyonu, Kurşunlu külliyesinin restorasyonu içine cam sanatları atölyesi ve müzesi, tarihi odunpazarını bu hale getiren ve oralara turistleri çeken Burhan Sakallıdır, heykeller, Karapınar vadisi kentsel dönüşüm projesi, çarşıda yüzlerce sokağın kaldırım ve Arnavut kaldırımı çalışmaları buna hamamyolunun önceki hali dahil,vs,... Bunların hepsi ve daha fazlası odunpazarı sitesinde mevcut. Kazım ne yapmışta Burhan sakallı daha azını yapmış acaba. Burhan sakallı kaç dönem başkanlık yapmış Kazım kurt birinci dönemi ve gözle görülür bir hamam yolu projesi var, var olan çoğu parkın birkaçına biraz düzenleme, daha? Ne demişler yiğidi öldür ama hakkını yeme.

Misafir 111

2 ay önce - Pzr 04 Mar 2018, 11:38

Erkut Kazım kurt senin düşünce yapinda olsaydı toz kondurmazdin projelerini ben tek tek yazmıştım gir Odunpazarı sayfasina kendin gör Burhan sakallı bu yapılanların yarısı kadar is yaptı

Erkut Behlül
2 ay önce - Pzr 04 Mar 2018, 12:52

Papağan gibi tekrarlanacağına bu projeleri birdaha yazda görelim. Yazdıklarını bulamadım. Bak ben yazdım ama okumayı bilmiyorsan onu bilemem.

Misafir 9a6

2 ay önce - Pzr 04 Mar 2018, 19:24

Her secilen Baskan projeler gelistirir. Çalisir. Gorev yapmis butun baskanlarimiza tesekkur ederiz. Su an gorevde olan baskanlarimizin da Daha buyuk basarilara imza atmasini diliyorum. Hepsi degerlidir.

sayfa 6
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET