Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 4
tarzanlar
11 ay önce - Pts 29 Oca 2018, 20:21

Modern Kavşak Hizmetinizde
Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından kent merkezindeki trafik sıkışıklığı sorununun çözümü amacıyla yapılan Öğretmenevi Kavşağı ve Çevre Düzenlemesi, Pazartesi sabah 06.00 itibariyle hizmete girdi. Sabah trafiğinin en yoğun olduğu saatte bile sağlıklı bir şekilde işleyen modern kavşak görsel açıdan da Manisa’ya çok yakıştı.

Vatandaşların güvenli şekilde ulaşımlarını sağlayabilmesi ve şehir merkezindeki trafik sorununu çözmek amacıyla Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımına başlanan modern kavşak hizmete girdi. Sabahın erken saatinden itibaren Manisalılar tarafından kullanılmaya başlanan modern kavşak trafiğin en yoğun olduğu servis saatlerinde de sağlıklı bir şekilde işliyor. İstasyon, Devlet Hastanesi, Mimar Sinan Bulvarı ve şehir merkezi gibi birçok önemli noktaya dağılımı sağlayan kavşak, bölgedeki trafik yoğunluğuna adeta neşter vurdu.
“Hayırlı olsun”
Manisalıların büyük heyecanla beklediği modern kavşağı hizmete açmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirten Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, “Gerek kamulaştırma çalışmaları, gerek mevsim şartları nedeniyle inşaat çalışmalarımızda gecikmeler oldu. Bu süre zarfında haklı haksız bir takım eleştiriler oldu. Ancak modern kavşağın hizmete girmesiyle birlikte yapılan yatırımın güzelliği bir kez daha ortaya çıktı. Bölgedeki trafik soruna adeta neşter vuran modern kavşağımızın Manisa’ya hayırlı olmasını diliyorum” dedi.(+)

(+)

(+)

(+)

(+)
kadir akbas
11 ay önce - Pts 29 Oca 2018, 20:24

Manisaya çevreyolu kavşağı ne zaman yapılacak?

Batuhan A
11 ay önce - Pts 29 Oca 2018, 22:36

Alıntı:
Manisaya çevreyolu kavşağı ne zaman yapılacak?


O bölgede kamulaştırma sıkıntısı mevcut maalesef.tarzanlar
11 ay önce - Çrş 31 Oca 2018, 15:00


(+)

(+)


tarzanlar
9 ay önce - Sal 03 Nis 2018, 18:19


(+)


(+)

(+)


(+)


(+)
sayfa 4
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler