Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 9
Misafir ee5

1 yıl önce - Sal 30 Oca 2018, 19:04

Fakir mahalle orası, biraz fazla harcayarak konyaaltı yada laradan ev alınır

ersan16
1 yıl önce - Sal 30 Oca 2018, 20:33

Gelişmeye açık bölge olması daha iyi değil mi. Konyaaltı zaten değerini bulmuş bi yer

dede0101
1 yıl önce - Sal 30 Oca 2018, 23:42

Fiyatlar pahalı, hak sahipleri daireleri alsın çoğu satacak bir de Sur yapı daireleri var arz uçaçak resmen. Bu bölgeye bu kadar yatırım yapan olmaz. Ayrıca Antalya da bu kesim de yok site aidatı filan diye 100 lira alırsan bile millet kavga eder ama sur yapı yapacağı ticari alanları satarsa onlar karlı olur işte. Bankaların her şubesi klasik kahveler mekanlar banko buraya. Dükkan lazım dükkan 😀😀veysel döker
1 yıl önce - Çrş 31 Oca 2018, 08:36

Ersan bey sormuş, kendisi özel mesaj alamıyor buradan cevaplayayım


Özellikle bulunduğu kata ve cepheye göre fiyat farkediyor mu diye sordum. Hayır dediler. Satış ofisindeki maketten seçiyormuşsunuz, satılmadıysa size veriyorlar.

Kredi kullanımına uygunmuş ama detayını bilmiyorum. Peşin-Vadeli arasında %12lik bir fiyat farkı var. Kendileri de 36 ay sıfır faiz vade yapıyor. Daha fazlasını bilmiyorum malesef


ekin27
6 ay önce - Cum 17 Ağu 2018, 16:21

Kepez-Santral tüm hızıyla sürüyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi Kepez-Santral Kentsel Dönüşüm Projesi’nde hak sahiplerine ait konutlar hızla yükseliyor. Hak sahiplerine verilecek dairelerin kaba inşaatının devam ettiği projede duvarlar örülmeye başladı.

Antalya’da yeni bir Antalya inşa eden Büyükşehir Belediyesi, Kepez-Santral Kentsel Dönüşüm Projesi’nde çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Türkiye’nin en büyük kentsel dönüşüm projesi olan Kepez-Santral de hak sahiplerine verilecek dairelerin kaba inşaatında geri sayım başladı. Belediye şirketi ANTEPE tarafından yürütülen projede kaba inşaatı hızla yükselen blokların bir yandan duvarları örülüyor bir yandan da blok içlerindeki çalışmalar devam ediyor. Proje, tamamlandığında Antalya’nın en özel mekânlarından biri haline gelecek.

Kepez-Santral aralıksız sürüyor

2 bin personelle gece-gündüz vardiya sistemiyle çalışmaların sürdüğü Kentsel Dönüşüm Projesinde 2019 Şubat ayı içerisinde bütün hak sahiplerine tapuların teslim edilmesi hedefleniyor. Proje ile hak sahiplerinin mülkleri şimdiden 3 kat değerlendi. 25 kule vincin kullanıldığı projede, betonarme işleriyle birlikte duvar imalatları da aralıksız sürüyor.

Dünya çapındaki Kepez-Santral Kentsel Dönüşüm Projesi ile Antalya’da toplam 19 bin konutluk geleceğe miras bir şehir oluşturuluyor. Ekonomik büyüklüğü 8 milyar TL olan projenin tamamının 8 yılda bitirilmesi planlanıyor.

Antalya’nın gözdesi olacak

Yeni nesil kentleşmenin en güzel örneğini olan Kepez-Santral Kentsel Dönüşüm Projesi, pek çok sosyal alanı bir arada barındırıyor. İçinden geçen raylı sistemi, akıllı uygulamaları, meydanları, göletleri, müzeleri, yeşil alanları, çocuk parkları, alışveriş alanları, yarı açık pasaj alanları, camiler, okullar, hastane, pazar alanlarıyla Antalya, son derece modern ve konforlu bir yaşam alanına kavuşacak.

https://www.antalya.bel.tr/haberler/kepez-santral ...la-suruyor

sayfa 9
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> ANTALYA