Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Muğla Bodrum - Eski Fotoğraflar
« önceki   123 ... 212223   sonraki »

ANA SAYFA -> MUĞLA
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 22
oatilgan
4 yıl önce - Çrş 12 Ksm 2014, 18:21
Sayın yönetici

Sayın yetkili,

Web sitesinden Eski bodrum resimlerinin sahiplerine ulaşmaya çalışıyorum. Fakat o kadar çok engel var ki kimseye özel mesaj yazamıyorum.
Her hangi bir kötü niyetim yok. Kimseyi rahatsız etmek gibi bir maksadım da yok. Sadece foto sahiplerinden resmi satın almak istiyorum. Ama güvenlik düzeyi öyle bir seviyedeki web sitenizde kimseye sesimi duyuramıyorum.
Lütfen konuya hassasiyet gösterirseniz çok müteşekkir olurum.

Saygılarımla.

Ahmet Nadir İşisağ

4 yıl önce - Çrş 12 Ksm 2014, 20:26

oatilgan demiş ki:
Sayın yetkili,

Web sitesinden Eski bodrum resimlerinin sahiplerine ulaşmaya çalışıyorum. Fakat o kadar çok engel var ki kimseye özel mesaj yazamıyorum.
Her hangi bir kötü niyetim yok. Kimseyi rahatsız etmek gibi bir maksadım da yok. Sadece foto sahiplerinden resmi satın almak istiyorum. Ama güvenlik düzeyi öyle bir seviyedeki web sitenizde kimseye sesimi duyuramıyorum.
Lütfen konuya hassasiyet gösterirseniz çok müteşekkir olurum.

Saygılarımla.

Sayın Üye, oatilgan Öncelikle profilinizde hiçbir açıklama yok.Kimsiniz bilen bilgi sahibi olan yok ve" kötü bir niyetim yok "diyorsunuz.Ve yardım istiyorsunuz...Bilmem anlatabildim mi?
Mesaj sayınız az olduğu için isteklerinizi üyelere iletemiyorsunuz. Şunu yapabilirsiniz kullanmak istediğiniz fotoğrafların sol alt köşede # işaretli linklerini mesajınıza taşıyın o fotoğrafı kullanan kişi mutlaka onay verecektir. Bazı fotoğraflar kişinin kolleksiyonunda olsa bile çoğu internet ortamından temin edildiği için pek sorun olmayacaktır.O sorumluluk size ait olacaktır.Dediğim üzere ihtiyacınız olan fotoğrafların linklerini mesajınıza taşıyın üyelerin görmelerini kolaylaştırırsınız.

Ahmet Nadir İşisağ

3 yıl önce - Cum 26 Arl 2014, 18:03

(Bodrum-1950?- )

alim80
10 ay önce - Pts 08 Oca 2018, 19:15

mehmet güngör bağ
9 ay önce - Sal 30 Oca 2018, 18:05

fotoğraf internetten alıntıdır

sayfa 22
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 212223   sonraki »