Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 4
DeontayWilder
2 yıl önce - Sal 16 Ağu 2016, 02:09

@blairc bey-hanım

yazdıklarınıza katılıyorum. zaten bende bu kar amaçlı ticari eğitim kurumu mantıgını tasvip etmiyorum ve bu minvalde yazmadım. egitim kurumları bu ticari mantıktan hareket etmekteler ve çocugunun egitimi için ebeveyn'lerin bunu göz önünde tutması gerekir. egitimde en önemli etmen sizinde degindiginiz gibi ögretmen kalitesidir ve seçim yaparken mutlaka en çok bu kriter ağırlıklandırılmalıdır. bende bugun çocugumu yazdırsam önce ögretmen kriterine bakarım. lakin bu ticari kafayla kurulustlar diger egitim olanakları ile birlikte, daha kalifiye ve yetkin egitimcileri lux/elit semtlerde istihdam etmekteler. ben bunu vurgulamak istedim. iyi forumlar.

blairc
2 yıl önce - Sal 16 Ağu 2016, 13:00

'' daha kalifiye ve yetkin egitimcileri lux/elit semtlerde istihdam etmekteler '' bu lafınıza kesinlikle katılmıyorum.Eryaman bölgesindede çok kaliteli öğretmenler var.Sincan dada Fatih dede Batıkentte de.Bu Ankara nın her semtinde böyle.Neden lux semtleri bu kadar gözünüzde büyüttüğünüze anlam veremiyorum ? Baştada belirttiğim sözünüz bu bölgedeki öğrencilere yıllarca emeğini vermiş yıllarca durmadan çalışmış insanlara yapılmış bir haksızlıktır.

Misafir 951

1 yıl önce - Cum 17 Şub 2017, 14:28

Eryaman kültür kolejınden kesınlıkle uzak durun hiç bir vaat gercek değil

Misafir 3d4

1 yıl önce - Çrş 15 Mar 2017, 16:07

eryaman kultur kolejı hakkında bılgı almak ıstıyorum yardım edebılırmısınız. yada yenı yapılacak olan eryaman mektebım kolejı hakkında bılgısı olan varmı sımndıden tesekkurler

bgil78
1 yıl önce - Çrş 15 Mar 2017, 17:10

Dershaneciliğin bitirilmesi ve ilköğretim öğrencilerinin de bu yıl soni itibarıyla kurs ve etüd merkezlerine gidişinin engellenmesi ile özel okullara ilginin ve talebin artacağı kesin. Bencede bünyesinde tecrübeli öğretmen kadrosu olan okullar tercih edilmeli. Devlet okulunda bile sahte öğretmen çıkarsa siz bir de özel okulları düşünün.

Misafir 4e2

1 yıl önce - Pzr 11 Hzr 2017, 20:02

Eryamanda doğa koleji mektebim koleji yoksa pi okulları mı? Bu okullarda bilgi sahibi olan varsa cevap bekliyorum

Misafir 8f8

7 ay önce - Çrş 17 Oca 2018, 16:48

Eryaman mektebim koleji hakkinda bilgi verebilirmisiniz

Misafir 2a9

7 ay önce - Prş 18 Oca 2018, 19:23

Altın eğitimi tek geçerim

Misafir f7c

6 ay önce - Sal 30 Oca 2018, 17:30

Neden?

Misafir 925

5 ay önce - Sal 13 Mar 2018, 16:13

ETİMESGUT VE SİNCAN ÇEVRESİNDE OTURUYORSANIZ EN İYİ 3 OKUL