Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Seyrantepe'den Kayseri
« önceki   12

ANA SAYFA -> KAYSERİ
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 2
Mehmet!
8 yıl önce - Cum 08 May 2009, 21:21

Arkdaşlar, fotoğrafları büyütüp baktığınızda sol üst köşede şöyle bir simge göreceksiniz;

O simgeyi tıklarsanız fotoğrafın nereye ait olduğunu harita üzerinde görebilirsiniz. Eğer uydu haritasında işaretleme yapılmamışsa fotoğrafın sahibine özel mesaj ile rica ederseniz işaretleyecektir.

Burhanettin Akbaş Bey'in son fotoğrafında bu işaretleme yapılmış durumdadır.

Neşe Akbaş

8 yıl önce - Cum 14 Ağu 2009, 15:01

(+)

(+)

Misafir 533

2 yıl önce - Cmt 14 Mar 2015, 23:18

Bu gün istanbul Ankara Adana, Konya'dan arkadaşlarımın isteğiyle tepeyi en iyi gören bir yere götürülmeyi istediler. Benim de ilk aklıma gelen yer kulaklı Seyrantepe oldu. Arkadaşları aldığım gibi Seyrantepe'ye götürdüm. Arkadaşlar yukardan Kayseri'yi kucaklayan tepeden Kayseri'yi doya doya seyrettiler. Hepsi de çok çok memnun kaldı. Bol bol fotoğraf çektiler. Ben de son derece mutlu oldum.
Erdal Esengül

Misafir ecf

2 yıl önce - Sal 07 Nis 2015, 20:04

Pazar tatilimizi Seyrantepe'de geçirdik bu gün akrabalarda birlikte anlaşıp ailelerimizle çoluk çocuk kulaklı Seyrantepe'ye gittik yer olarak fevkalade manzara şahane çoluk çocuk kayalıklarda oynaşarak vakit geçirdi bizlerde Kayseri'nin bütün cadde ve sokaklarını seçerek bayağı bütün Kayseri'yi dolaştık pikniğimizi yapıp hoş bir vakit geçirdik yalnız biraz bakir kalmış bir yer su sorunu var belediyemizin biraz el uzatması gerektiğini düşünüyorum Kayseri'miz için bulunmaz bir yer sizlerinde görmesini tavsiye ediyorum saygılarımla. Harun dolgun

ali alimi012
3 hafta önce - Sal 30 Oca 2018, 15:00

işte burada

https://www.google.com.tr/maps/@38.7199925,35.439 ...a=!3m1!1e3

sayfa 2
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> KAYSERİ