Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara Eryaman'da yaşanan Sorunlar,Görüşler ve Çözüm Önerileri
« önceki   123 ... 22232425   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 23
Misafir f80

9 ay önce - Cmt 20 Oca 2018, 23:03

Aidat ücretleri çok yuksek

Misafir 1e8

8 ay önce - Pts 29 Oca 2018, 16:14

Hakkaten ne yapacağız? Yıllardır böyle gidiyor bu işler. Eş dost 200 TL karşılığında hem kalorifer, hem sıcak su, hem ocak gazı hepsini hallediyor. Geçen gün eryaman içerisinde gezerken 1 bina da 550 TL yakıt aidatı gördüm. Yazık be kardeşim. Ne güzel yaslamışlar millete. 550 TL ısınma parasımı olur...

Misafir b75

8 ay önce - Pts 29 Oca 2018, 16:16

Denetleyen bir kurum vardır elbet, enerji ve tabii kaynaklar bakanlığına , çevre şehircilik bakanlığına şikayet dilekçeesi verelim.

Serbest kürsü
8 ay önce - Pts 29 Oca 2018, 18:46

Eryaman’a kent ormanı istiyoruz. Bina görmeyeceğimiz hafta sonları yürüyüş, koşu yapabileceğimiz bir yeşil alan olsa ne güZel olur.

Misafir 8f0

8 ay önce - Pts 29 Oca 2018, 20:35

Harika bir fikir içinde degişik dizaylarda konsept ler olsa mesrla japon bahçesi gibi turistik bir park olsun botanik bölümü olsun mesela ücretli girilebilir çok geniş bir alanı olsa çimenlerle kaplı bol agaçlı ne güzel olur

Misafir 8b0

8 ay önce - Pts 29 Oca 2018, 21:39

Evet goksu parkinin devamina yapılabilir ancak belediye hali saha yapmakla meşgul, niye bukadar is bilmez zevksiz insanlar bu tur isleri yönetir anlamiyorum.

Serbest kürsü
8 ay önce - Pts 29 Oca 2018, 22:09

Bu talebimizi Yenimahalle, Etimesgut ve Büyükşehir belediyelerine yapmalıyız. Ayrıca muhtarlık aracılığı ilede bu talepler ilgili kurumlar iletilebilinir.

Misafir fd5

7 ay önce - Sal 06 Mar 2018, 19:46

Malazgirt 1071 caddesi şehit osman avci mahallesi İlgili olanları ilgiye ve takipte davet ediyoruz. 3 mail 2 dilekçe mevcut Etimesgut belediyesi 7 metre 2635 sokak Büyükşehir 16 metre genişlik 2636 caddeyi 2018 yılı yatırımında yapılıp hizmete sunacaklarını bildirdiler bekleyip takip edeceğiz ilgilenlere saygimizla semt sakınler.

Misafir 8f0

7 ay önce - Sal 06 Mar 2018, 20:04

Serbest kürsü arkadaşım ne güzel düşünmüşsünüz kent ormanı fikrine katılıyorum umarım bunu dikkate alırlar önümüzdeki seçimler büyük fırsat lafta kalmasın ama boş vaatler e karnı doydu bu millet

Misafir 804

6 ay önce - Pzr 08 Nis 2018, 17:47

HIRSIZ TESPİT EDİLDİ.

Eryaman 1 pazar alanının orada, hemen caminin yan tarafında (tepenin olduğu bölüm) de bugün bir adam gördüm aydınlatma direklerinin orda birşeyler yapıyordu, hemen bir pazar kamyonun ön kabinin arkasına saklanarak kendisini dikkatle izledim. Elinde keski ile aydınlatma direğinin elektrik kablolalarını kesiyordu ve bir yandanda temkinli temkinli etrafını kontrol ediyordu. Arabalar geçerken duruyor bekliyor gibi yapıyor, arabalar geçtikten sonra aydınlatma direğinin kablolalarını kesiyordu. Ayriyetten hırsızlardan diğeride tahminimce rampa çıkışının oralardan biryerlerden bir direğe vurarak metal bir ses çıkmasına sebep oluyordu, diğeri ile sanırım bu şekilde bir iletişim yolu kuruyorlardı. Neyse kabloları daha fazla kesmemesi için bulunduğum yerden yola doğru çıkarak şu dialogları oluşturdum.

- Hemşehrim sen orda ne yapıyorsun?
cevap: Hiç birşey.

ve kaçarcasına ordan uzaklaştı. Gittim direğe baktım , elektrik kablolalarını kesmiş. Anladım ki akşamki soygun için çalışma alanını karartıyor... Hemen pazar alanındaki zabıtalara haber verdim 2 zabıta yanlarına gittiler. Sonrası ne oldu bilemiyorum.

Lütfen sizlerde bu tip hırsızlık olayları için alt yapı çalışmaları yapanlara karşı uyanık ve önleyici hareketleri gerçekleştirin.

Eryamanda polis yok, bekçilik sistemi ne zaman aktif olacak?

sayfa 23
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 22232425   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet