Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Kahramanmaraş - Hampton By Hilton
« önceki   123 ... 181920

ANA SAYFA -> Diğer Şehirler
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 20
Anıl Erdinç

1 yıl önce - Sal 05 Eyl 2017, 01:01

Alıntı:
Anıl bey, niyetiniz apaçık çamur atmak, fakat bunu yaparken en azından cehaletinizi arz etmeyin. Coğrafi şartları göz önünde bulundurmadan antalya ile k.Maraş gibi güzide iki şehrimizi karşılaştırıp birini diğerinden üstün göstererek de Nokia 3310 işletim sisteminden hallice olan idrak yeteneğinizi Adeta haykırdınız.
Lütfen yararınız olmayacak düşüncelerinizi size uygun olan platformlarda dile getirin.

Nedim bey, açıkçası evet çamur atmış gibi oldum yalan değil, evet kıyaslama yaparken aynı şartlarda olan illeri kıyaslamak doğrudur. Burada hata ettim, kusura bakmayın. Bu sitemkâr tavrım memleketimi kötülemek için değildi, sadece ben turizm mezunuyum iş aradım daha bulamadım. Yani ben bir üniversite mezunu olarak yazıyorum. Cahillik yok. Bu arada kendimi tanıtmak isterim. Ben Yetenek Sizsiniz'de plakaları saymıştım. Memleketimizi temsil ettim. Hatırlamadıysanız veya merak ediyorsanız YouTube'da Anıl Yaramaz yazıp izlemenizi öneririm. Amacım kendimi tanıtmak sadece. En azından beni tanımış olursunuz. Nasıl bir kişiliğim diye. İzleyin bence buna değecek. Bu vesileyle de tanışmış olduk.

ömerkose
1 yıl önce - Sal 05 Eyl 2017, 02:59

anıl kardeş tüm mesajlarına baktım da sürekli kendinin reklamını yapmışsın , bura reklam sitesi değil. zamanında maraşlı olarak temsil etmişsin tebrik ederiz ama BEN ŞURAYA BURAYA ÇIKTIM AÇIN İZLEYİN gibi kelimler size hiç yakışmıyor

ömerkose
12 ay önce - Sal 26 Eyl 2017, 14:56

(+)

erhan344

7 ay önce - Pts 29 Oca 2018, 18:47

sayfa 20
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 181920
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler