Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara EGO Şoförleri [ANK ]
« önceki   123 ... 212223

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 23
Misafir 209

9 ay önce - Pts 29 Oca 2018, 11:54

Bence şikayetlerimiz umursanmıyordur bile.

Alparslan 2071
9 ay önce - Pts 29 Oca 2018, 12:37

Alıntı:
bazı ego şoförleri şaşmaz kavsaginda da battı çıktıdan geçerek duraktaki yolcuları almadan gidiyor kaç kare şikayet ettim umarım cezalandiriyorlardir...

Adamı 5. Bölgeye yollamışlar zaten. Sürgünün dibine gitmiş. Daha nereye yollayacaklar.

Misafir 6d7

7 ay önce - Pzr 01 Nis 2018, 12:37

Misafir 1f8

3 ay önce - Cum 17 Ağu 2018, 01:16

Evet 1.ci sayfadan buraya kadar okuyarak geldim.
17 yasındayım ve bende bu güzel otobüslerin soförü olmak istiyorum nasıl bir yol izlemem lazım

mursel kasap
3 ay önce - Cum 17 Ağu 2018, 07:09

Öncelikle yaşınız 26'ya gelmeli,mevcut ağır vasıta ehliyeti src 2 Psiko teknik belgelerine sahip olmanız gerekir.Son olarakda Otobüs şoförlugene alımlar olması lazım.

mursel kasap
2 gün önce - Pzr 18 Ksm 2018, 11:33

mursel kasap
2 gün önce - Pzr 18 Ksm 2018, 11:42

İzlemekte fayda var yorum sizlerin. Son videoda ki kız dayağı haketmiş bağırıp çağırıyor.

onur345

1 gün önce - 06:20 (dün)

Bayanın bi kaç cümlesi ...
''Sen kime 'LAN' diyorsun Lan hayvan,adi, şerefsiz terbiyesiz,sen nasıl vatandaşa hakaret ediyosun,haysiyetsiz'' ...
Ego'cu insan değil,uzaylı çünkü. Ona atış serbest.

Mehmet0660
1 gün önce - 09:25 (dün)

Onur o şöför kadrolu olsaydı o k.hpe öyle bağıramazdı çünki kadrolunun işten atılma korkusu yoktur tabi hakaret etmez bi laf söyler o bayan denen yaratık sus pus olup yerine oturur çünki o bilirki şöför kadrolu.. şimdi şirket çalışanı olduğu için hee türlü hakareti yapıyorlar

mursel kasap
1 gün önce - 09:54 (dün)

Tipik ege mahallesi yolcusu birde utanmadan polisi arıyorlar beyinlerine tükürdüklerim.Videoda ki bağıran kız sopayı hakemis resmen.Normalde ben erkek olsun bayan olsun şiddete karşıyım.Ama böyle terbiyesizlere karşı her zaman karşıyımdir.Bi de sıkıyorsa aynısı dolmuş şoförüne yapsın.Zaten başkalarına artistlik yapamayanlar gider gariban ego şoförünü bulaşırlar.Ego şoförünü döverler küfür ederler.Video da ki kızın bağıranları beni çok sinir etti.Birde utanmadan şoförün üstüne yürüyüp dövmeye kalkışıyor.Karşılık versen vursan yine sen suçlu olursun sonrada kadina şiddet derler.İşte böyle insanlar topluma yakışmıyor.Allah bilir ya videoyu izlerken şoföre bağırıp üstüne yürüyen kıza nasıl sinirlendim anlatamam.Kendi mi o an şoförün yerine koydum.Ben bugüne kadar hiç bir ego şoförü ile tartışmadim varsa bir sorunum hemen 153'e bildirmisimdir.Yazık açıyorum ego şoförlerine elimden geldiğince iyi davranmaya bakıyorum.Şoförlere haksız yere bağırıp hakaret edenlere her zaman karşı geliyorum.Sincanı aşağılarlar beğenmez ler ama ne yalan soyliyim ege mahallesi tuzlucayir yobazlık konusunda önde gider.Sincanda hiç böyle olaylar olmuyor.Bakalım aynısını babasına abisine kardeşine yapsa tepkisi ne olurdu terbiyesiz kadın. :evil:Bu arada önceden kadrolu şoförler vardı son 10 senedir hep sirket adında çalışıyorlar.

sayfa 23
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 212223
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet