Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İstanbul Aslantepe kapalı spor salonu inşaatı
« önceki   123 ... 232425   sonraki »

ANA SAYFA -> İSTANBUL - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 24
önery

10 ay önce - Prş 11 Oca 2018, 15:38

Alıntı:
Güzelim Abdi İpekçi Spor Salonu varken ne kadar da boş bir iş. Altına AVM ypaılacak diye bir salon ypamak ne kadar mantıklı? Umarım iptal edilir. Abdi İpekçi'de devam edilmeli.

O salon yok artık. Basketbol federasyon binası ve benzeri tesislerin olacağı bir proje olacak orası için...

anilekinci
10 ay önce - Prş 11 Oca 2018, 18:52

Alıntı:
Güzelim Abdi İpekçi Spor Salonu varken ne kadar da boş bir iş. Altına AVM ypaılacak diye bir salon ypamak ne kadar mantıklı? Umarım iptal edilir. Abdi İpekçi'de devam edilmeli.

neresi güzel Allah aşkına? Kaç kere maç izlediniz orada? Bu kadar kötü bir salon olamaz çok konforsuz

lecce
10 ay önce - Cum 12 Oca 2018, 10:11

Alıntı:
cünkü Galatasarayin devlet destekli Türk Telekomusu var..

Rakip olan bir sirketi Türk Telekom kabul edecek mi?

İlk satırdaki bilgi yanlış zira Türk Telekom yabancı ortaklı bir firmadır. Kağıt üstünde yani resmi olarak bu böyledir. Aksini iddia etmek günümüz itibariyle safsatadır.

2.satır için ise, 2020 de sponsorluk sözleşmesi sona eriyor Türk Telekom'un GS ile yaptığı.
Zaten salona bugün kazma vurulsa 2020 ye ancak biter. Dolayısı ile kabul edip etmeme gibi bir durumu olmayacak.

Yakup

10 ay önce - Cum 12 Oca 2018, 12:49

Alıntı:
. 2.satır için ise, 2020 de sponsorluk sözleşmesi sona eriyor Türk Telekom'un GS ile yaptığı.
Zaten salona bugün kazma vurulsa 2020 ye ancak biter. Dolayısı ile kabul edip etmeme gibi bir durumu olmayacak.

Sözlesmeyi uzatmak isterse Türk Telekom, Türkcell'e izin verir mi?

GkhanTR
10 ay önce - Cum 12 Oca 2018, 12:52

Sözleşmede bu konuyla alakalı madde olmadığı sürece karışabilme hakkı bulunmuyor. Hem rakip gelsin istemiyorsa kendi sponsor olabilir

Yakup

10 ay önce - Cum 12 Oca 2018, 12:54

Alıntı:
. Sözleşmede bu konuyla alakalı madde olmadığı sürece karışabilme hakkı bulunmuyor. Hem rakip gelsin istemiyorsa kendi sponsor olabilir

Türk Telekom, hic birsey yapmadan Türkcell'i kabul edecekmis.. öyle mi?

Karaman Ahmet
9 ay önce - Pts 22 Oca 2018, 03:35

Alıntı:
Bir banka yada havayolu sirketi olsaydi inanirdim. ama Türkcell olacagina ben inanmiyorum, cünkü Galatasarayin devlet destekli Türk Telekomusu var..

Rakip olan bir sirketi Türk Telekom kabul edecek mi?

Türk Telekom Stadin isim sponsoru.

Salonun isim sponsoruna karisma gibi bir hakki olamaz.

Tolga Özer
9 ay önce - Pzr 28 Oca 2018, 11:19
Salon artık yapılsın

Devre arası bitti salon daha yok. Belkide Dursun Özbek tekrar seçilmediği için temel atma töreni yapılmadı. Bu yönetim ne yapacak bilemiyorum ama bir Galatasaraylı olarak bu salonu istiyorum. Belki yönetimin değişmesi projede ufak tefek değişiklikler getirir. Sonuçta eski yönetimin projesi Galatasaray'a yakışmıyor. O ne yaa. Yuvarlak bir yapı. FB Ülker Spor Salonu'na bir bakın. Avrupa'nın en iyilerinden. En azından FB'nin salonundan daha iyi olması gerekir. Örnek alacağımız salonlar en iyileri olması gerekir. NBA salonlarına bakın. Miami American Airlines Arena'ya bakın. Ben bir Galatasaraylı olarak en iyisini isteme hakkım var. Neden biz geri kalalım. Neden sadece günü kurtaralım. Arkadaşlar biz milletçe proje üretemiyoruz. Uzun vadeyi düşünemiyoruz. Bizim eksiğimiz bu. Eğitim sistemimiz buna dayalı. Sadece ezber ve günü kurtarmak. Büyük adamlar her zaman sistemi sorgular ve tartışırlar. Neyse biz yine günü kurtaralım. Yüksek parlar ödeyelim. Borca batalım ve gün yüzü görmeyelim. Yabancı sınırı getirelim, tembelleşelim ve gelişmeyelim. Neyse aydınlık yarınlara umut dolu gözlerle hoşkalın.

Muhammet Yaymaz

6 ay önce - Pts 30 Nis 2018, 13:12

Cem Uzan'a ait olduğu iddia edilen TT Arena Facebook sayfasında Salonun Zeytinburnu'na yapılacağı söyleniyor. Bence Aslantepeden çıkılmamalı ancak arazi söylendiği gibi yetersiz ise alternatif yerler olabilir. Bakırköy Zeytinburnu ideal.

https://www.facebook.com/ttarenaofficial/photos/a ...mp;theater

(+)

önery

6 ay önce - Pts 30 Nis 2018, 14:31

Abdi Ipekçi'in olduğu yere basketbol federasyon binası ve bazı diğer idari binalar içeren kampüs tarzında bir yerleşke yapılacak. Bunu bizzat Hidayet Türkoğlu söyledi...

Yani bu haber pek gerçekçi değil.

sayfa 24
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 232425   sonraki »
ANA SAYFA -> İSTANBUL - Haberler ve Sohbet