Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3
Ahmed Bayezid
1 yıl önce - Sal 25 Nis 2017, 14:33

Yeni stad yapılınca inşAllah o eski piskopat tipler doluşmaz stada yine.Zeytinburnuspor un bu halde olmasında büyük emekleri var.Her maç kavga,her maç ceza,her maç adam yaralama.90 lı yıllarda zeytinburnu stadı full oynardı.Herkes baba oğul ailece maça giderdi.Sonradan tribün liderliği yapan şahıslar tribünü mahfettiler.Bu arada stadın temelinin ne zaman atılacağı belli mi?

Ahmed Bayezid
1 yıl önce - Çrş 23 Ağu 2017, 19:40

Arkadaş stadın arkasındaki havuz kompleksi vardı.O aradaki yoldan geçtim bugün.

Ne kadar hapçısı,balicisi,tinercisi,alkoliği,yan kesicisi,torbacısı varsa orayı mesken tutmuş.

RANTÇI KÖR BELEDİYE BAŞKANI MURAT AYDIN'a
selamlarımı iletiyorum.Başka işler peşinde olduğu için görmez bunları.

Acil yeni stadın yapımına başlanıp oranın zararlı insanlardan arındırılması lazım.


Ahmed Bayezid
1 yıl önce - Çrş 23 Ağu 2017, 20:06

Alıntı:
ama takımın bu durumda olması murat aydının eseridir hatta kaç seçim öncesinde murat aydının yine bir stat projesi vardı hemde üstü açılıp kapanabilen internette araştırırsanız bulabirsiniz görsellerini ama yalan oldu ayrıca önceki sayfada profesyonel takım alacakmış sayın başkanımız ondan önce takıma sahip çıksaydın o zaman demezler mi adama.
bana en koyan ise başkanın bu ilçenin profesyonel takımı kaldırma potansiyele varmış bak sen başkanın futbola ilgisi bu işte daha 20- 25 sene önce bu ilçenin hemde daha fakirken 1.ligde full seyirciye oynayan takımı vardı sayın başkan hatırlatmak isterim.


Bu takım süper ligi bırak; 1. , 2. Ligde 20 bin kişiye oynardı.Şimdi takıma el atılsın stadı yapılsın yine en az 20 bin kişiye oynar.Zeytinburnu nda yaşamayan,yaşamamış insanlar bilmez.

Murat aydın ın yeni takım alıcaz açıklaması belediyeden defolup gittikten sonra da rantını devam etiirmek, yeni takımın hisselerine bütçesine ortak olup haram parayı tekrar cebine indirmeye devam etmek.Şimdiki kasımpaşa,başakşehir,ümraniye,alanyaspor,
osmanlıspor ,akhisar,gazişehir gaziantep gibi proje takımı oluşturup belediye başkanları bürokratlar nasıl para yiyorsa bizim başkan da onu istiyor.

Yahu Allah aşkına belediye takımlarının,proje takımlarının ne işi var süper ligde , 1.ligde.Bu proje takımlarıyla belediyeler kendi reklamlarını yapıyor.BJK 5106
11 ay önce - Cum 26 Oca 2018, 17:01

Zeytinburnu Stadyumu ve Spor Komleksi yıkılıyor.

Alıntı:
İstanbul Zeytinburnu’ndaki Abdi İpekçi Spor Salonu'ndan sonra Zeytinburnu Spor Kompleksi ve stadyumu da yıkılıyor. Yıkımın ardından spor tesisleri yeniden inşa edilecek.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, 10 bin metrekarelik parsel üzerinde bulunan ve “riskli yapı” raporu bulunan Zeytinburnu Spor Kompleksi'nin yıkımı için 17 Ocak günü ihaleye çıktı. ( https://www.ibb.istanbul/Tender/RefIdIndex?refId=16132 )

Spor kompleksinin enkazından çıkacak ekonomik değer ifade eden malzeme karşılığı yıkımı işi 900 bin TL'ye Sait Keskin Köprülü İnşaat Taahhüt Yıkım Hafriyat şirketine verildi.(sozcu .com.tr)


Misafir f26

11 ay önce - Cmt 27 Oca 2018, 21:25

900 bin lira ya yıkım mı olur ?

Kaç para kardeşim bir kepçe bir kamyon ?

Vatandaşın vergisini alın terini nasıl ona buna peşkeş cekersiniz

Toprak bile kabul etmeyecek sizisayfa 3
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> İSTANBUL