Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İstanbul Taksim Meydanı camii
« önceki   123 ... 383940 ... 464748   sonraki »

ANA SAYFA -> İSTANBUL - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 39
Jeezy
3 ay önce - Prş 25 Oca 2018, 23:38

(+)

mslazer

3 ay önce - Çrş 14 Şub 2018, 01:00

(+)

(+)

Farklı kaynaklardan alıntı olan bu resimlerin sitede bulunması gerektiğini düşündüğüm için paylaştım.

Misafir dd7

3 ay önce - Çrş 14 Şub 2018, 12:25

Müslüman bir ülkede yaşamaktan rahatsız olan tipler nasıl da kendini hemen belli ediyor. Bu ülkenin temel direği camilerimizden biri Taksime dikilmesin diye atmadıkları takla kalmadı. Ama hepsi boşa gitti. İşte güzel bir cami yapılıyor. Taksim artık yeni camimizle çok daha güzel olacak. Camiye karşı olanlar için de karşıdaki aya Triadaya gidip isteye herkes içinde mum dikebilir. Müslümanlara baskı devri de artık çok geride kaldı. O terbiyesiz günler tarihe utanç sayfaları olarak yazıldı.

igaspotter
3 ay önce - Çrş 14 Şub 2018, 14:50

Arka planda meydan camii ...

(+)

(+)

Hamza Koçak
3 ay önce - Cmt 17 Şub 2018, 17:41

guray aydin
3 ay önce - Pzr 18 Şub 2018, 15:03

Yazik hem Camiin hemde Kilisenin önu kapali..Kilisenin önunde yer alan dukkanlardan Kilise geliba gelir elde ediyor ..Fakat kaliteyi dusuruyor.

cancancan69
3 ay önce - Pts 19 Şub 2018, 13:27

Misafir dd7 ne alaka şimdi müslümanlara baskı falan ben bir müslüman olarak bu ülkede hayatımda hiç baskı görmedim , sen müslüman olup müslümanlığın asıl esaslarını yerine getirmeyip tarikatlarla hareket ediyorsan , 3 yaşındaki çocugu taciz etme kafasına girebiliyorsan dinimizin bu maddelerle anılmasına sebep olup , her türlü iftirayı , zinayı , faizciliği , kaçakcılığı yapıp sonra cami dikerek temizlendim sanıyorsan sen baskıdan fazlasını hakediyorsun...layıkıyla müslümanlığını yaşayan ama aynı zamanda modern hayatın gerektirdiklerini de yerine getiren kimse baskı görmez...

mslazer

3 ay önce - Pts 19 Şub 2018, 19:37

Bu nasıl bir kafadır ya insanın şöyle bir yorum yapa bilmesi için kafasının boş olması lazım önyargının dibine vurmuş. Tüm arkadaşlardan özür diliyorum böyle bir yorum daha yapmış değilim. Şahıs, adamı birşey söyledi diye tacizci, tecavüzcü, hırsız vs vs herşeyle suçladı sadece onu değil tüm tarikatçileri suçladı. Birde müslümanım ama baskı altında değilim diyor. Zaten baskı kuran sen olduğun için olabilir mi? Adamın inancından dolayı suçlamadığı şey kalmadı hala daha baskı kuruyorsun farkında değilsin. Sen bir kişinin yaptıkları için tüm grubu, kesimi suçlu tutamazsın ona bakarsak Adolf Hitler yüzünden tüm Hristiyanlar soykırımcı ırkçı vs. Aşin Wirathu yüzünden tüm Budistler katil cani, İsrail yüzünden tüm yahudiler mi suçlu olacak senin zihniyetine s.......

Misafir 351

3 ay önce - Sal 20 Şub 2018, 13:30

Caminin yapılması son derece olumlu bir gelişme. Fakat yıllardır mücadelesi verilen, anlatılan cami bu kadar küçük mü olmalıydı?

Daha büyük ve görkemli olsa daha iyi olmaz mıydı?

İslamın ve Osmanlı Türk kültürünün damgasını taşıyan bir cami ve meydan...

Evet cami güzel yapılması da olumlu fakat çok yetersiz. Bunu yeterli bulanlara da katılmıyorum. Yılların mücadelesinin sonu bu olmamalıydı.

mslazer

3 ay önce - Cum 23 Şub 2018, 18:28

(+)

(+)

(+)

sayfa 39
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 383940 ... 464748   sonraki »
ANA SAYFA -> İSTANBUL - Haberler ve Sohbet