Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Gebze'nin İstanbul'a Bağlanması için Referandum Yapılmalı mıdır?
« önceki   123 ... 464748

ANA SAYFA -> İSTANBUL - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 48

Gebze'nin İstanbul'a Bağlanması için Referandum Yapılmalı mıdır?
Evet, yapılmalıdır 33.1%  33.1%  [177]
Hayır, Gebze İzmit ile özdeşleşmiş bir ilçedir 44.7%  44.7%  [239]
Nereye bağlı olduğu çok da önemli değil 22.2%  22.2%  [119]
Toplam Oy : 535

Misafir 590

1 yıl önce - Prş 06 Nis 2017, 17:20

Kartal il olsun, Gebze ona bağlansın.

(İzmitliyim, İstanbulda yaşıyorum, saçma sapan şehir yarıştırma muhabbetine girmeye gerek yok, doğru olanı bu bence.)

Misafir eb1

11 ay önce - Prş 07 Eyl 2017, 10:47

Gebze Kocaelinden çok İstanbulla içiçe. Yalova İstanbuldan ayrıldığı gibi Gebze İstanbula katılmalı. doğrusu bu. Coğrafik olarak Şileden daha yakın İstanbula.

aydinsc
11 ay önce - Cmt 09 Eyl 2017, 15:49

GEbzenin ilk olması daha doğru geliyor bana

Misafir cf4

11 ay önce - Cmt 09 Eyl 2017, 16:03

Neden gebze istanbula bağlanıyor. Tuzla ve yalova kocaeli ye bağlansın. Kocaeli'nin refah seviyesi kişi başına düşen milli gelir ve ülkeye katkısı çok büyük.
Yüzölçümü en küçük illerinden olmasına rağmen halen kocaeli'den gebzeyi ayırmaya çalışmak saçmalıktan öte değildir ve hayal ürünüdür. Boşa hayal kurmayınız.

zucchero
7 ay önce - Pts 15 Oca 2018, 13:51

Dondurucu bi pazar günü, konfeti ve meşale şovla 90'lara dönüş, 27 yıllık tribüncü Hakan, 4 gol, onlarca pozisyon… Hepsi Bölgesel Amatör Lig 11. Grup’un 14. haftasında oynanacak olan Gebzespor-Maltepespor maçının tribünden hikayesinde, daha fazlası için videoyu izlemeyi, yeni videolar için de abone olmayı unutmayın ►

Cihan3422
6 ay önce - Prş 25 Oca 2018, 20:11

Bir arkadaş doğru söylemiş...Kartalın il olup Gebzenin bu ile bağlanması lazım...Her haliyle Kartal içinde bulunduğu konumla il olmayı hakediyor eğer il olursa oylar hükümetin de işine gelir Malum sancaktepeden sultanbeyliden pendikten tuzla dan Gebze den Çayırova dan şekerpınardan iyi oy toplar

mertesat07

1 ay önce - Prş 28 Hzr 2018, 21:25

Gebze İstanbula bağlanırsa;
KBB'nin külüstür Özel Halk Midibüsleri yerine İETT'nin modern otobüsleri ulaşımda yer alacak.
İETT Gebze Garajı kurulacak, körüklü ve solo otobüsler filoda yer alacak.
Bir çok yeni hat açılacak, yeni hat serisi verilecek mesela
700 Gebze-Tuzla
Mutlukent-Gebze Fatih Devlet Hastanesi-Köşklüçeşme-Yeni Bağdat Caddesi-Yenimahalle-Şifa Mahallesi-Tuzla Köprüsü-Tuzla
800 Gebze-Sultanbeyli
Gebze Peronlar-Emek-Çağdaşkent-Şekerpınar-Anadolu Yakası Organize Sanayi Bölgesi-Sabancı Üniversitesi-Koç Lisesi-Fatih Mahallesi-Viaport-Sultanbeyli Peronlar
900 Gebze Otogar-Sabiha Gökçen Havalimanı
Gebze-Otogar-Gebze-D100-Yenimahalle-Şifa Mahallesi-İçmeler Köprüsü-Esenyalı-Güzelyalı-Tersane Köprüsü-Sabiha Gökçen Havalimanı
600 Gebze-Şile
Gebze-İnönü-GOSB-Balçık-Mollafeneri-Cumaköy-Kadıllı-Ovacık-Mudarlı-Darlık-Teke-İmrendere-Şile
650 Gebze-Ağva
Gebze-İnönü-Kirazpınar-Pelitli-Mollafeneri-Denizli-Kargalı-Değirmençayırı-Gökmaslı-İsaköy-Ağva

zadeomer

1 ay önce - Sal 03 Tem 2018, 19:56

İstanbula bağlanınca sınıf mı atlayacaklar yoksa daha iyi hizmet mi alacaklar cevabı veriyim hiçbiri

ismail özçelik
1 ay önce - Sal 03 Tem 2018, 20:02

Gebze, İstanbul'a değil ama Anadolu yakası olurda bir gün İstanbul'dan ayrılırsa oraya bağlansın.

Geçen hafta Anadolu yakasında oturan ben İBB'de olan işlerimden dolayı Avrupa yakasında baya bir dolaştım. Birimler dağınık ve uzak.

sayfa 48
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 464748
ANA SAYFA -> İSTANBUL - Haberler ve Sohbet