Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Eskişehir Hamamyolu - Yediler Parkı
« önceki   123 ... 697071 ... 899091   sonraki »

ANA SAYFA -> ESKİŞEHİR
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 70
1905Alper1905
10 ay önce - Pzr 14 Oca 2018, 18:26

Daha işler tam bitmeden taşlar da kırıklar ve çoğu yerde göçükler mevcut. Diğer kaplamalarda da durum farklı değil. Anlaşılan yap-boz olacak. Bir tarafı düzeltince diğer taraf bozulacak maalesef durum bu.

EnEsEs55
9 ay önce - Prş 25 Oca 2018, 16:15

Alıntı:
sayın EnEsEs55
hangi bölümde okuyorsunuz
sakıncası yoksa sorabilirmiyiz.

iktisat

bülentD

9 ay önce - Çrş 21 Şub 2018, 14:25

Es TV de Odunpazarı Belediye başkanı sayın Kurt Hamamyolu projesi ile ilgili oldukça güzel açıklamalar yaptı. Projenin son hali program boyunca tanıtıldı gösterildi. Şehir dışında yaşayan bir vatandaş olarak kafamda pekçok soru işareti vardı,hem yapılan açıklamalar,hem sorulan sorulara verilen cevaplar hem de yapılmış olan işlerin capcanlı görüntüleri inanın vatandaş olarak beni tatmin etti ve çok hoşuma gitti. Bu bölgeye kalite katacağı, canlılık getireceği aşikar. Maliyetinin de 13 Milyon TL olduğunu belirtti. Yapılan işlerinde 10 yıl garantisinin olması doğru olmuş. Şehrimize hayırlı olsun
Şehrimizde yaşayan üyelerimizden güncel fotoğraflar eklense de bizlerde bu sayfalardan hasret giderebilsek...

osman yörükoğlu
9 ay önce - Çrş 21 Şub 2018, 14:37

Açıkçası ben inşaat başlamadan önce proje halindeyken Yılmaz Büyükerşen'in çalışmaları gibi bir çalışma olur kapatılan dere açılır falan diye düşündüm.Kazım Kurt bunu yapmadan önce illa ki Yılmaz Büyükerşen'le konuşmuştur danışmıştır projeyle ilgili ne yapalım nasıl olsun gibisinden ama buna nasıl karar verdiler anlamak mümkün değil.Şimdiki hali hiçbir şeye benzememiş.Eski halinde kalsa idi daha güzel dururdu yine.En azından daha sadeydi.Tek beğendiğim yanı orada yürürken küçük zıpzıplarda zıplamak.

muratmuratçelik

9 ay önce - Cum 23 Şub 2018, 00:58

En kötü tarafı yeşil alanın neredeyse yok denecek seviyeye indirilmesi. 1970 li yıllarda küçük bir dere geçerdi buradan ve inanın o halini çok arıyor ve özlüyorum.

sayfa 70
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 697071 ... 899091   sonraki »
ANA SAYFA -> ESKİŞEHİR