Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Uşak - Yeni Spor Salonu Müjdesi


ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
Ahmet Özbuluk

3 yıl önce - Cum 27 Ksm 2015, 10:49
Uşak - Yeni Spor Salonu Müjdesi


Muratbey Uşak Sportif Taraftarına Salon Müjdesi
Kas 26, 2015
"Uşak seyircisi rakip kim olursa olsun maçın sonuna kadar da skor ne olursa olsun takımımızı destekliyor."
Sezon başından itibaren oynadığı basketbol ile tüm dikkatleri üzerine çeken ve kendi evinde oynadığı karşılaşmalarda taraftarı ile sahayı rakibe dar eden Muratbey Uşak Sportif'te taraftara yeni salon müjdesi verildi.

Ligde 7. haftada oynanan Muratbey Uşak Sportif, Demir inşaat Büyükçekmece müsabakasında salonda tek bir boş koltuk kalmaması Muratbey Uşak Sportif kulübünde sevinçle karşılandı. Genel Menajer Fatihhan Erdoğan "Seyircimizin galibiyette rolü büyük ancak bizi galibiyet kadar çok sevindiren, taraftarlarımızın maç ayırt etmeden salonu doldurması. Taraftarları çok olan kulüplerin maçlarında seyirci sayıları elbetteki artıyor . Ancak Uşak seyircisi rakip kim olursa olsun aynı istek ve arzuyla şehrin 10 km ötesindeki salona araçları ile gelip bilet alarak maçın sonuna kadar da skor ne olursa olsun takımımızı destekliyor. Çevre illerden gelen seyircilerimizi de unutmamamız lazım Uşak olarak artık tam bir basketbol şehri olduk. Öncelikle taraftarlarımıza şükranlarımızı sunuyor ve takım olarak önlerinde saygıyla eğildiğimizi belirtmek istiyorum"

Yeni salon için de müjdeyi veren Fatihhan Erdoğan "Dün Uşak Valimiz Sayın Ahmet Okur yeni salonla ilgili müjdeyi verdi. 2016 yılında kendi salonumuzda maçlarımızı oynamaya başlayacağız.Bu konuda da emeği gecen herkese teşekkür ederim." dedi.


(+)

(+)http://www.bsl.org.tr/bsl/detail/2015/11/26/murat ...C3%BCjdesidrvolkan
1 yıl önce - Çrş 29 Ksm 2017, 10:14

Salon bitmek üzere. Kutu gibi bir salon oldu. Bakalım Muratbey Uşak küme düşmeden bu salonu görebilecek mi?

drvolkan
1 yıl önce - Çrş 24 Oca 2018, 15:14

Önündeki çamurdan içeri girmek mümkün değil şu an ama duyduğuma göre pota arkası kısımlarda tribün yokmuşcevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET