Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Kayseri Şehir Hastanesi - Kayseri Entegre Sağlık Kampüsü
« önceki   123 ... 303132

ANA SAYFA -> KAYSERİ
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 32
KeNaN KöR
1 ay önce - Cum 19 Oca 2018, 22:40

Alıntı:
Kayseri Şehir Hastanesi 2018 Yılında Açılacak İlk Hastane Olacak

Sağlık Bakanlığı Müsteşarı Prof. Dr. Eyüp Gümüş ve beraberindeki üst düzey bürokratlar, yapımı devam eden Kayseri Şehir Hastanesi’nde incelemelerde bulundu. Müsteşar Gümüş burada yaptığı açıklamada hastanenin, bölgenin önemli merkezlerden biri haline geleceğini ifade ederek yaklaşık 2 ay içerisinde vatandaşın hizmetine sunmayı planladıklarını söyledi.http://www.milliyet.com.tr/kayseri-sehir-hastanes ...r-2542598/


Almanya'da kapasitesi 1000 yatak ve üzeri olan en az 25 tane sağlık kampüsü hizmet vermektedir ve kısmen büyütme çalışmaları devam etmektedir. Yani sistem Türkiye ile sınırlı değil.

İhale sürecinde her hangi bir usulsüzlük ve şaibe olduğuna dair ciddi bilgilerin dedikodu mahiyetinde değilde açıkça detaylandırılırak paylaşılması daha yerinde ve inandırıcı olacaktır.

Sadece mekanın değil sağlık hizmetlerinin de üst seviyede olacağını tahmin etmek zor değil ve özel sektörün finanse ettiği birinci sınıf sağlık hizmetinin elbette bir maliyeti olacaktır. Projeye karşı çıkanların bazı gerekçelerinin içinin boş ve araştırılmadan hazırlanmış olması niyetlerini de belli ediyor...asrin mucidi
1 ay önce - Cmt 20 Oca 2018, 13:13
KAYSERİ FIKRASI
ali alimi012
1 ay önce - Pzr 21 Oca 2018, 21:44

Alıntı:
https://www.sondakika.com/haber/haber-kayseri-sehir-hastanesinin-acilisi-icin-geri-sayim-10471752/
hizmete açmayı planladıklarını bildirdi.

Yapımı son aşmaya gelen Kayseri Şehir Hastanesinde incelemelerde bulunan Gümüş, inşaat alanında yaptığı açıklamada, devir teslim işlemlerini başlattıklarını belirtti.

Hastanenin birçok özelliği içinde barındırdığını dile getiren Gümüş, "İnşallah Kayserimize hayırlar getirecek. Bugün hem mimari açıdan hem de teknik açıdan hastaneyi değerlendirecek ekiplerimizle buradayız. Bütün ameliyathaneler, klinikler, poliklinikler değerlendirilecek. Hizmete hazır hale geldikten sonra hastanemizi açacağız. Bu 5'inci şehir hastanemiz." diye konuştu.

Gümüş, daha önce Mersin, Adana, Yozgat ve Isparta Şehir Hastanelerini hizmete açtıklarını anımsatarak, şunları kaydetti:

"Kayseri, 2018 yılında açacağımız ilk şehir hastanemiz olacak. 2 ay içerisinde bu işlemler tamamlandıktan sonra Kayseri'de vatandaşlarımızın, hastalarımızın hizmetine hastaneyi sunacağız. Hastanemiz 250'ye yakın yoğun bakım yatağı, yaklaşık 400 poliklinik, 45'e yakın ameliyathanesi ile hizmet verecek. Birçok özellikli hizmetleri barındırıyor. Kayseri'nin en üst düzey hastanesi olacak. Diğer hastanelerin taşınmalarını da değerlendiriyoruz. Özellikle Kayseri Eğitim Araştırma Hastanesinin hemen hemen tamamı buraya taşınacak. Hastanemiz bölgede önemli bir merkez haline gelecek."
Misafir 73d

1 hafta önce - Cmt 10 Şub 2018, 18:09


sayfa 32
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 303132
ANA SAYFA -> KAYSERİ