Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3
e_mutlu

10 yıl önce - Prş 19 Nis 2007, 00:07
İşte Bağkonak (yılın en şanslı beldesi:)

Dünyanın 8. harikası olduğunu söyleyenler var ,  mutlaka uğrayın  

Mustafa Çetinkaya
10 yıl önce - Prş 19 Nis 2007, 00:27

Bölgenin uydu fotoğrafıda elimize geçti.  
Burası wowturkey'in keşfettiği ender yerlerden biri...  

Ayhan
10 yıl önce - Prş 19 Nis 2007, 00:36

Anasayfada Isparta bölümü açılmazsa şaşırmayın Mehmet dayı şey paşa, paşa dayı, dayı paşa neyse işte yapar mı yapar  

Metehan

10 yıl önce - Prş 19 Nis 2007, 00:45

ıspartanın başka ilçeler yok mu  
hep bagkonak çıkıyor  
birazda eğirdir çıksın...  
Mehmet dayı  

Necdet Cevahir
10 yıl önce - Prş 19 Nis 2007, 01:30

Dün gecede enteresan birşey oldu. Bir ara yenile düğmesine bastığımda sitede sadece kendimin olduğunu gördüm. Oysa o anda en az 15 kayıtlı olduğunu biliyorum. Bir daha bastım yine aynı şey. Bu böyle birkaç dakika devam etti. Sonra anladımki başka arkadaşlarda sadece kendisini görmüş Arada bir oluyor bu tarz şeyler

Tunc

10 yıl önce - Prş 19 Nis 2007, 02:13

Alıntı:
Dün gecede enteresan birşey oldu. Bir ara yenile düğmesine bastığımda sitede sadece kendimin olduğunu gördüm. Oysa o anda en az 15 kayıtlı olduğunu biliyorum. Bir daha bastım yine aynı şey. Bu böyle birkaç dakika devam etti. Sonra anladımki başka arkadaşlarda sadece kendisini görmüş  Arada bir oluyor bu tarz şeyler

Sen O aralar Bagkonak da olabilirdin, Kaybolmus olabilirsin; IP Numarasi ile ilgili..

Bizde Oradaydik ama Biz yanliz degildik..  

sipahi
10 yıl önce - Prş 19 Nis 2007, 10:39
bahsi geçmişken Bağkonak diyelim...

Eseroğlu hocam kapılarımız sonuna dek açıktır, ben bu sene yoğum ama biraderim ve babam beni aratmazlar, açta bırakmayız evel Allah, sadece bir not düşmeniz yeterlidir.

geyik vari takıldık ya, istemeden siteyi hacklamıştım... yani bilinçli gerçekleşmedi bu hikaye, hack kim ben kim?

bu arada Bağkonağıda herkes tanımış oldu, küçücük bir kasabadır. son nüfus sayımlarından ümitliyiz ama sonuçlar temmuzda açıklanacak, artık köymü olur kasabamı kalır bilinmez.

Isparta ile Konya il sınırındadır.

arazi kıtlığından millet işi okumaya bindirince mütiş bir dağılmışlık ve göç yaşanmıştır, bu yüzden yaz aylarında nüfusumuz 3e katlar.

tabii yurtdışında da epey varız.

uydu fotoğrafında görüldüğü üzere Akşehire 34 kilometre, Yalvaça 14 kilometrededir. Akşehirle aramızda Sultan Dağları bulunuyor bu yüzden araçlarınızı dikkatli kullanmanızı tavsiye ederim... biz yarım saatte çıkarıyoruz ama bazende Hazarefen Ahmet Celebiliğimiz tutuyor.  korkmayın gayet güzeldir yollarımız..

Ispartayı bölge olarak tam tanımıyorum ne zaman gezmek için niyetlensem araya bir şeyler girmiştir. tipik bir batı Akdeniz bölgesi, gölleri çoktur. itiraf edeyim daha gitmediğim ilçeleri mevcuttur.

artık emekli olunca tam kapasiteyle hem wow´u hem de bagkonak.net´i donatırım.

fazla sıkmadan bu konuyu kapatayım,

hürmetler,

nokta.

serhatctnr
1 ay önce - Pzr 21 Oca 2018, 20:37

Vay be zamanında neler dönmüş wow'da Olayın fotoğrafı varsa bir görmek isterim açıkçası

sayfa 3
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET