Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İstanbul'un Tüm Yeni Gökdelen Projeleri
« önceki   123 ... 212223

ANA SAYFA -> İSTANBUL - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 23
Harun kesin
1 yıl önce - Pzr 03 Tem 2016, 23:00

Zaten gokdelen yapilmasinin amaci alandan tasaaruf yapmak ya da az alandan maksimum alan elde etmek. Heryere az katli binalar yapilirsa asil yesil alan o zaman kalmaz. Aslinda istanbul gokdelenlerinde celik kullanilmasi cok iyi olur. Hem betondan hafif hemde belli bir yukseklige kadar depreme daha dayanikli.

Cemoli D18
1 yıl önce - Prş 24 Ksm 2016, 09:43

Nisan 2016

Çamlıca'dan Manzara

(+)

Anadolu Yakası'ndan görünüm Gökdelenler.

Mehmet DK

1 yıl önce - Prş 09 Mar 2017, 22:45

Business İstanbul ::

Köprüye giderken gözüme ilişen bu inşatı çekmiştim.. Az önce nette bilgilerine rastladım ve alıntıladaım. Daha önce paylaşılmış olabilirmi diye bakmadım ama tahminimce yok.. Varsa bile arşiv için yeni bir fotoğraf olduğundan faydalı olabilir diye paylaşmak istedim.

Adres : Sahrayıcedit Mahallesi E-5 üzeri Golden Plaza E Blok Kadıköy/İstanbul

Proje Bilgileri
Yapımcı Firma : SVR Grup
Proje Tipi : Ofis
Konut Sayısı : 393
Arsa Alanı : 10000 m2
Konut Tipleri :
Metrekare Alanı : 71 - 1350 m2
Teslim Tarihi : Haziran 2017

Editörün Yorumu :

İstanbul’un tam kalbinde, yeni açılacak Avrasya Tüneli’nin çıkış noktasında yer alan Business İstanbul projesi E-5'e cepheli konumuyla dikkat çekiyor. Marmaray’dan Metro’ya ve Kalamış Marina’ya kadar tüm yolların kesiştiği noktada yükselen proje, ofisler modüler sistemle birleştirilebiliyor. Ofislerdeki kat yüksekliğinin 3,85 metre olarak tasarlanması da projeye ayrı bir ferahlık katıyor. Böylece hayatın büyük kısmının geçtiği çalışma ortamlarına, metrekare ile birlikte metreküp kavramı da kazandırılmış oluyor. 550 milyon TL’lik yatırımla hayata geçirilen proje, çalışanlar için hayatı kolaylaştıran çok sayıda özelliği bir arada sunacak. İnşaat çalışmaları devam eden Business İstanbul'da kiraların metrekare birim fiyatı 18 dolardan başlayacak.

En düşük-en yüksek ofis fiyatı: 283 bin dolar-1 milyon 109 bin 285 dolar

Köprüye giderken gözüme ilişen bu inşatı çekmiştim.. Az önce nette bilgilerine rastladım ve alıntıladaım. Daha önce paylaşılmış olabilirmi diye bakmadım ama tahminimce yok.. Varsa bile arşiv için yeni bir fotoğraf olduğundan faydalı olabilir diye paylaşmak istedim.

Diğer detaylar

Alıntı görseller...

Birol Ezertaş

7 ay önce - Cum 13 Ekm 2017, 22:25

Ümraniye can parktan çektim hangi bölge bilmiyorum...

(+)

yusufyuşa23
4 ay önce - Cmt 20 Oca 2018, 13:40

Kadıköy’de adını bilmediğim bir proje.

(+)

(+)

yusufyuşa23
4 ay önce - Cmt 20 Oca 2018, 13:52

Kozyatağı/ Kadıköy

(+)

sayfa 23
cevap yaz