Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Denizli - Otobüs Terminali
« önceki   123 ... 161718

ANA SAYFA -> Diğer Şehirler
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 18
Şbp Hasan
2 yıl önce - Cum 08 Nis 2016, 23:48
Terminalin çevresi ile ilşkisi

otogar planı tamamen mantıksız neden derseniz eski otogarı çok hatırlamıyorum ama arkasında katlı otopark ve balıkçılar çarşısı et balık kurumu gibi birsey vardı ve otogarın çevresi tamamen acıktı şimdiki projede otogar tamamen içe kapalı yapılarak şehirler arası seyahat eden yani denizliyi tanımayan insanları otogara hapsedip sadece otogarın içerisinde bulunan dükkanları kullanmaya yöneltmek istenmiş anlayabildiğim kadarıyla ancak otogarın yanında ki lisede okuyunca orada zaman geçirmeye epey vaktim oldu ve suan otogarın içerisine giren bir insanın otogarın çevresindeki kısmen geleneksel olan ticari işlevleri görmesi imkansız olmakla birlikte dışarıdaki insanların da otogar içerisindeki hiçbir işlevden haberdar olmadığı aşikar gözükmekte yani yeni proje ve denizli kenti tamamen birbirinden kopuk duruyor bana göre bu yüzden olsa gerek bir kaç firma dışında otogar içerisinde dükkan açıp batırmayan yada kapatmayan esnaf çok çok az denebilirki dükkanlar genel olarak boş durmakta denizli gibi insanı güzel kendisi güzel bir kente aynı maliyetlere daha az rant sağlanarak kentle entegre edilmiş çevresi ile iç içe daha güzel bir proje hazırlanabilirdi (plancı adayı olarak tamamen benim kendi görüşüm projeden memnun kalanlar beğenenlerde mutlaka vardır herkesin düşüncesine saygı duyuyorum)

Arda M Öztürk

1 yıl önce - Pzr 19 Hzr 2016, 04:19

(+)

(+)

(+)

enisserkan

1 yıl önce - Cum 02 Arl 2016, 01:43

(+)

enisserkan

4 ay önce - Cmt 20 Oca 2018, 13:42

(+)

sayfa 18