Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 4
Misafir e67

2 yıl önce - Sal 09 Ağu 2016, 09:48

Evka 1 den yazıyorum 09 agustos sabah 09.00 saatinde hareket etmesi gereken 285 nolu otobüs gelmedi aynı şekilde 08 ağustos sabah 07.45 ten önceki saati bilemiyorum çünkü saatler değişti denildi yine gelmedi bütün evka 1 yollarda sinir içindeydi şoför beye söylendiler hergün bu çileyi çekecekmiyiz hareket memurlarınızla ilgilenirmisiniz buca hareket müdürlüğü

Misafir 829

1 yıl önce - Pzr 18 Eyl 2016, 00:16

2637 sok Konak cınartepe mah. Su patlağı var günlerdir su
Boşa akıyo aradık ama gelen giden olmadı ilgilenmenizi rica ediyoruz teşekkürler çok

Misafir ace

1 yıl önce - Sal 15 Ksm 2016, 17:04

Değerli HİM yetkilileri ben engelli bir vatantaşım engelli arabam var mithatpaşa cad nyalı durağı 502 nolu apartmanda oturuyorum otobüs vediğer toplu taşım araçlarını kullanamıyorum evimin önünde genellikle sağlıklı yada kendisi engelli olmayıp engelli aracına sahip insanların ** kullandığı bir engelli otoparkı var ama denetimsiz olduğu için ben kullanamıyor bastonla her iş dönüşü işkence çekiyorum. iş yeri sahipleri dükkanlarının önünü kapatıyor birşeyler koyup parka engel oluyor denetim yok ..... 15 yıl önce özel otopark için dilekçe verdik dilekçe yok... bu arada yeni tanşınanlar özel otoparka sahip oldular nasıl oldu anlamadım??????? kısacası yardıma çok ihtiyacım var engellilik isme mahsus değil insana mahsustur park yerine normal bir insandan daha çok ihtiyacım var lütfen.. saygılarımla.. filiz civelek aracım 35 RA 265

Misafir df1

1 yıl önce - Sal 09 May 2017, 10:40

Hatay semti 200 sokakla 246 sokağın birleştiği kısım acaba sanayi bölgesimi?
Sabah saat 9:00 akşam saat 19:00 arası demir testere ile kesim sesinden,apartmanların altındaki boşluğa par eden motorsikletlilerin gürültüsünden kafamız kazan gibi oldu. Belediyenin ilgili bölümüne telefonla şikayette bulunduk gelip bakacaklarını söylediler 15 gündür ne gelen var ne giden ve aynı terane tekrarlanıyor. Seçim zamanı oy toplamak için milletin ayağına kadar gidenler seçim sonrası oralıkta görünmüyor yani köprüyü geçinceye kadar herşey.
Bu yazıya cevap verme zahmetin katlanmayın zira ülkemizin güzide şehri olarak bilinen izmir'e yakışmayan insancıklarla işbirliği yapıyorsunuz!!! ve şehir her geçen gün batağa dönüşüyor.
Yetkilileri bu başarısından dolayı kutlamak gerek.
saygılarımla

bir izmir aşığı.. (idi)

Misafir 5e8

1 yıl önce - Prş 01 Hzr 2017, 16:17

113 sok 105/5 piyano evleri sitesinin önü, girişi izsu tarafından kaldım ve yolumuzu kazdılar 3 aydır çukur öylece duruyor belediyeye izsu ya 5ke müracaat etmemize rağmen çukurlar ve kaldırımları yapmadıler gereğini lütfen yapın

Anıl 95
1 yıl önce - Prş 01 Hzr 2017, 17:05

Gereğini kim yapsın misafir Wowturkey deneticileri mi?
Burası İBB resmi sayfası değil konuyla ilgili mesajını Büyükşehir Belediyesi resmi sitesinden bildirmeniz gerekmektedir
Başlık bilgi amaçlı açılmış

Misafir 5bb

11 ay önce - Cum 01 Eyl 2017, 14:39

Iyi bayramlar degerli dostlarım.Ben İzmirli olarak izmirimi çok seviyorum.Büyükşehir belediyesinin hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim....Ama şu Karşıyaka iskelesi ve çevre temizliği hiç hoşnut değil bu beni çok mu çok üzüyor
Karşıyaka iskelesi nikah sarayının olduğu bölümde denize balon şişirip atıyorlar ve patlatıp güzelim denizi kirletiyorlar.
Lutfen zabıta ekiplerimiz bu olaya müdahele edebilirlermi .saygılarımı sunarım .mutlu huzurlu bayramlar diliyorum.

Misafir d9a

6 ay önce - Cmt 20 Oca 2018, 13:03

Merhabalar ben şikayet için değil memnuniyet bildirmek içim yazıyorum. Sosyal yaşam kampüsü spor okulundaki basketbol Antrenörlerimiz İSMAİL KAR ve ÜMİT ADLİ oğlum Murat Arda ve arkadaşlarına basketbolu severek ve sporcu disipliniyle öğrettiğiniz için sonsuz teşekkürler. Sayenizde basketbol artık vazgeçilmezimiz🙏🏻👏

Misafir b2f

3 ay önce - Cum 27 Nis 2018, 16:16

ben altan sunar 27 nısan cuma gunu buca eskı mezarlıgındaydık orada temızlık calısmaları yapılmakta oldugunu gorduk cok sevındık arkadaslar ıtına ıle calısmakta ve bızlere zıyaretcıler olarak yardımcı olmaları torbalı acık cezaevı hukumlulerıne vememur tahsın bey memur kadırbey bolge sflerı erkan ılgılrınden dolayı tesekkur eder bucalısmaların devamını dılerım

Misafir ba4

1 hafta önce - Sal 07 Ağu 2018, 17:16

MERHABA Ben konak hatay semtinde 177 sok no 92 k 4 ikamet etmekteyim çevre işyerlerinden evime yağan kurum pisliğinden şikayetçiyim camlarımı rahatlıkla açık tutamıyorum gereğinin yapılmasını rica ederim

sayfa 4
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet