Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
ali alimi012
1 yıl önce - Sal 14 Ksm 2017, 23:28
Isparta Çevre Yolu Köprülü Kavşaklar ve Antalya yolu D-685 çalışmaları çift yönlü


elimizde pek fazla görüntü yok ama başlık açılmamış. burdan çalışmaları yazalım paylaşalım.

27 Temmuz 2016 - 17:08Milliyet.com.tr » Isparta Haberleri » Haber
ISPARTA’YA, KÖPRÜLÜ KAVŞAK VE ÜST GEÇİTLER YAPILIYOR
ISPARTA’YA, KÖPRÜLÜ KAVŞAK VE ÜST GEÇİTLER YAPILIYOR
IHA

Isparta Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın, Çünür ile Sav arasında kalan çevreyolu üzerine 3 yaya üst geçidi ile 3 adet köprülü kavşak kazandırılacağını söyledi.
Başkan Günaydın, Sav beldesi arasında bulunan çevreyolu üzerine 3 adet üst geçit yapılması gerektiği noktasındaki taleplerini Isparta Milletvekili Süreyya Sadi Bilgiç’e aktardıklarını kaydetti.
Üst geçitlerin yapımının rampalı olarak gerçekleştirilmesini ve bisikletle de geçişe elverişli olması gerektiğini dile getiren Günaydın, yapılacak üst geçitler için karayollarının hazırlıklarını tamamladığını ve çalışmaların bu ay sonunda başlayacağını bildirdi.
Başkan Günaydın, Eğirdir yolu üzerindeki Migros köprülü kavşağının yapımına da önümüzdeki günlerde başlanılacağını belirtti.
Isparta Belediyesi olarak istimlak çalışmalarını ve proje hazırlıklarını tamamladıkları Yeni Otogar’ın ihalesinin de bu ay içerisinde yapılacağının altını çizen Başkan Günaydın, " Bu terminal için de köprülü kavşak yapılacak. Köprülü kavşak yapımı için gerekli olan istimlak çalışmaları Isparta Belediyesince yapıldı.Taşın altına elimizi koyduk. Bu devlet, bu millet bizim. Bu işlerin takibini milletvekilimiz ve belediye olarak birlikte gerçekleştiriyoruz. Bu çalışmalarda da karayollarımız ve bölge müdürümüz oldukça duyarlı. Kalan kavşaklarımızda en kısa zamanda yapılırsa çok iyi olacak. Ankara ile milletvekillerimiz ile devamlı irtibat içerisindeyiz. Devletimize, kurumlarımıza, milletvekilimize duyarlılıklarından dolayı teşekkür ediyorum” dedi.
"Üst geçit ve kavşaklar"
Buna göre Isparta’ya yapılacak olan yaya üst geçitleri, Çünür Kavşağı’na yakın bir noktada bulunan petrol istasyonu civarı, Eğirdir yolu üzerindeki araç muayene istasyonu ile Doğa Koleji’ni birbirine bağlayacak olan üst geçit, çevre yolu üzerindeki Tümay Yavuz Ali Ergün Mesleki Teknik Anadolu Lisesi ile Süleyman Demirel Eğitim Kompleksi’ni birbirine bağlayabilecek bir noktada bulunacak. Yine Migros, Yeni Otogar ve Kolçelik Kavşaklarına da köprülü kavşak yapımı kararlaştırıldı.görüntü 26 ağustos 2017 ye aitbu görüntü ekim itibariyleali alimi012
1 yıl önce - Sal 14 Ksm 2017, 23:38

diğer kavşak çalışmasıali alimi012
1 yıl önce - Prş 18 Oca 2018, 10:46


(+)


aralık ve 12 ocak görüntüsüAlperbatuhan
1 yıl önce - Prş 18 Oca 2018, 12:10

Buranın fotoğrafını çekip atmak isterdim lakin çok yağmur yağıyor. O köprülü kavşak açıldı. Eğirdir yönünden gelip. Şehir hastanesinin önünde çıkıyor

ali alimi012
1 yıl önce - Prş 18 Oca 2018, 16:17

üst kavşak açıldımı. antalyadan gelen burdura.
burdurdan gelen antalyaya rahat geçiyor mu.cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler