Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Kayseri - Şehr-i Derya
« önceki   1234

ANA SAYFA -> KAYSERİ
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 4
ilker22
3 yıl önce - Pts 17 Ksm 2014, 14:30

Eski sanayi deki hangi bir dükkan sahibi nasıl ikna edildi acaba ben çok merak ediyorum

Ya City One Otel , Ya Gazi Paşa İlkokulu ( Tarihiönemi vardı ya hani )

Ama özellikle Eski Sanayideki dükkanlar ve sahiplerini merak ediyorum nasıl ikna edildiler

Geçen ordaki dükkan fiyatlarına baktım adam 7.000.000 tl istiyor dükkanına.Birde satıldğını düşünün.Alan adama belediye ben kamulaştırdım burayı hadi çık mı diyecek

faruk gorez
3 yıl önce - Pts 17 Ksm 2014, 14:35

ilker bey orada ki mülk sahiplerine gayrimenkullerine karşı isteklerine göre ya gayrimenkulun karşılığı para yada projede yapılacak onun mülkünün kriterlerine göre taşınmaz mülk verilecek (bağımsız bölüm)

proje ile ilgili hesaplar yapıldı aralık yada ocak gibi gayrimenkul sahipleri ile görüşmeler başlayacak

güzel ve ciddi bir proje vizyon projeler inşallah hayırlısıyla hayata geçecek

faruk gorez
3 yıl önce - Cum 05 Arl 2014, 10:21
nazmi bey sahabiye projesi ile ilgili ilk adım atıldı darısı şehr-i derya projesine inşallah

eski sanayii projesine inşallah bir sorun olmazda gar bölgeside eklenir 2 etaplı düşünüyor bu projeyi HASEKİ başkan bir sadece eski sanayii bölgesi 2 garla bitişik bir proje

kırmızı alanlar eski sanayi ve tarihi tcdd garı
turuncu alanlar da bu projeye dahil olursa çok güzel bir yapılaşma olur
yeşil bölge sahabiye projesi

(+)

phbb

3 yıl önce - Sal 23 Arl 2014, 13:21

eski sanayi bölgesinde tek yüksek yeni yapı var o da city one hotel. onun dışında kalan bölge hacı saki mahallesi olarak geçmekte. benim tahminimce oradaki ilköğretim okulu sınır kalacaktır. bu şekilde olursa hastanede o sınırın dışında tutulmuş olur. yalnız o sınırların dışında kalan bölge çirkin görüntüleri temizlenmesi gerekmektedir tabi ki.

Emree38
7 ay önce - Çrş 17 Oca 2018, 14:24
Şehri derya

Bu proje unutuldu mu? Haseki başkan gittikten sonra hiç gündeme gelmedi. Bilgisi olan var mı arkadaşlar?

sayfa 4
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> KAYSERİ