Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 13
Misafir b98

1 yıl önce - Prş 19 May 2016, 02:20

misafir 729a katılıyorum. Çiğlide değil karşıyakada oturuyorum ama yapılaşmaya kapalı bir ağaçlık alana ihtiyacımız var. rahatça yürüyüp dolaşabileceğimiz bir alan şekline getirilebilir mavişehir ile doğal yaşam parkı arası.

İster istemez bir bir dikilen konutlarla bostanlı ve mavişehir sahili sonunda bu yoğunluğu kaldıramayacak. yapılaşmanın olmadığı belli başlı yerlerde sadece tek katlı kafe/restoran tarzı yerlere izin verilecek bir şerit izmirin kuzeyi için 10 numara olur.

Izmir Restorasyon
1 yıl önce - Pts 01 Ağu 2016, 11:46

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

bostanli deresi onu duzenleme

Misafir f6b

1 yıl önce - Pts 01 Ağu 2016, 12:20

çok güzel olmuş yapanların emegine saglık.

Ayhan
1 ay önce - Cmt 13 Oca 2018, 22:12

Narlıdere-Sahilevleri Mah.

Misafir 993

1 ay önce - Pzr 14 Oca 2018, 02:35

Harika olmuş tebrikler

Misafir 734

1 ay önce - Pts 15 Oca 2018, 14:53

Çiğli sanırım Yunanistan'a bağlı. O yüzden tek çivi bile çakmıyorlar. Narlıdereden sonra güzelbahçelere yani izmirin dışına bunca para yağdırıyorlar. Şehir merkezi sayılabilecek noktada bulunan merkez ilçe Çiğli hiçbir yatırımdan nasiplenemesin. Bir zahmet büyükşehir yönetiminin a'dan z'ye komple değişmesi gerek. Bir kere Çiğli bu yatırımları alsa İzmirin bir numaralı ilçesi olacağı ortada. Demekki belediyedeki zatların evleri nerdeyse paralar oralara gömülüyor ve izmirin bir tarafı gelişmiyor, diğer tarafı paraya boğuluyor. Böyle rezalet yönetim olmaz.

alen Doğu Gencer
1 ay önce - Pts 15 Oca 2018, 19:30

Çiğli de sahilmi var?

Tacettin Şenel

1 ay önce - Sal 16 Oca 2018, 13:26

Sahil yenilense neolur bakım yok düzen yok heryer çöp içinde Suç kimde suç hepimizde bende sende onda bunda çevremizi kirletiyoruz çevreyi kirletenlere sessiz kalmayalım sesimizi duyuralım...

Misafir 759

1 ay önce - Sal 16 Oca 2018, 19:33

valla tacettin bey. çevreyi kirletenlere sessiz kalınmamalı. Hele sizin gibi forumu da kirletenelre karşı hiç sessiz kalınmamalı

sayfa 13
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 111213
ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet