Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 6
tarzanlar
4 ay önce - Prş 11 Oca 2018, 18:38

1.Sınıf Öğretmen Tanıtım Günümüz…

YAŞAM YARATICILARI FEN BİLİMLERİ OKULLARINDAYETİŞİYOR.

2018-2019 Eğitim-Öğretim yılı birinci sınıf öğretmenlerimizin tanıtımı 13 Ocak 2018 Cumartesi günü yapılacaktır.Tüm Velilerimizi bekliyoruz.

"geleceğimizin teminatı evlatlarınız emin ellerde yarınlara hazırlanıyor.”

FEN BİLİMLERİ…………………….

(+)

tarzanlar
4 ay önce - Pzr 14 Oca 2018, 19:51

2018-2019 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI 1.SINIFLARDA GÖREV ALACAK SINIF ÖĞRETMENLERİMİZİN VE BRANŞ ÖĞRETMENLERİMİZİN TANITIMINI GERÇEKLEŞTİRDİK…

HAYATTA EN BÜYÜK ŞANS,KÜÇÜKKEN
İYİ BİR ÖĞRETMENE RASTLAMAKTIR….

Aramıza hoş geldiniz Teslim SARIKAYA ve Nesrin BİLGİN öğretmenlerimiz…..

FEN BİLİMLERİ………

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

tarzanlar
3 ay önce - Cum 16 Şub 2018, 19:59

SAMSUN FEN BİLİMLERİ OKULLARI ÖĞRENCİLERİ VE
ÖĞRETMENLERİYLE BİRLİKTE OKULUMUZDA İDİ..

DESTINATION IMAGINATION KLÜBÜ ÖĞRENCİLERİ SUNUMLARINI YAPTILAR.

OKULUMUZU GEZDİLER,ATA BİNDİLER..

Destination Imagination’ın (DI) organizasyonu kapsamında, katılımcı ülke temsilcilikleri tarafından her yıl etkinlikler düzenleniyor. Bu etkinliklerde en az iki, en fazla yedi kişiden oluşan takımlar her sene yayınlanan görevler için özel çözümler üretiyor. Görevler, teknik, bilimsel, güzel sanatlar, doğaçlama, yapısal ve sosyal sorumluluk olmak üzere altı farklı kategoride hazırlanıyor. Takımlar bu görevlerden istediklerini seçerek tüm takımlarla çözümlerini paylaşacakları DI etkinliğine hazırlanıyorlar. İlkokul, ortaokul ve lise seviyelerine göre ayrılan takımlar dışarıdan yardım almadan kendi özgün, yenilikçi ve yenilikçi çözümler üretip, bunu eğlenceli ve teatral bir sunuma dönüştürüyor. Çocuklar bu süreç boyunca, yardımlaşma ve karşılıklı saygı ilkeleri çerçevesinde, hızlı düşünme, karar verme, zaman yönetimi, problem çözme, takım çalışması gibi çok önemli becerileri güvenli ve eğlenceli bir ortamda keşfetme ve geliştirme imkanı buluyor. Aynı zamanda STEM uygulamasının ana alanlarını da oluşturuyor.

ZİYARETLERİNDEN DOLAYI SAMSUN FEN BİLİMLERİ OKULLARI ÖĞRENCİLERİNE VE ÖĞRETMENLERİNE …
TEŞEKKÜRLER

SALİHLİ FEN BİLİMLERİ……………………………

(+)

tarzanlar
3 ay önce - Pts 19 Şub 2018, 23:09

BÖLGENİN YÜKSELEN YILDIZI FEN BİLİMLERİ OKULLARI OLARAK .....
BİR BURSLULUK SINAVIMIZI DAHA BAŞARI İLE TAMAMLADIK

2018-2019 EĞİTİM- ÖĞRETİM YILI BURSLULUK VE OKULA KAYIT KABUL SINAVLARIMIZI ......

İLKOKUL 4.ORTAOKUL 5,6,7.ANADOLU LİSESİ 9.10.11. VE FEN LİSESİ 9.10.11. SINIF ÖĞRENCİLERİNİN KATILIMI İLE BU GÜN GERÇEKLEŞTİRDİK.

SINAVA KATILAN TÜM ÖĞRENCİLERİMİZE,EMEĞİ GEÇEN TÜM ÖĞRETMENLERİMİZE,İDARECİLERİMİZE VE GÖSTERDİKLERİ İLGİDEN DOLAYI SALİHLİ HALKIMIZA TEŞEKKÜR EDERİZ……

FEN BİLİMLERİ ...................

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

tarzanlar
2 ay önce - Cum 02 Mar 2018, 15:11

Geleceğimiz olan çocuklarımıza, geleceğin teknolojisini öğretmeye devam ediyoruz..."
ROBOTİK TAKIMIMIZ 4 MARTTA İZMİR’DE YAPILACAK OLAN FİRST LEGO LEAGUE'YE HAZIR……
Okulumuz robotik takımı bu yılın konusu olan HİDRODİNAMİK suyun yolculuğu hazırlıklarını tamamladı ve ilk sunumlarını ilkokulu ve ortaokul öğrencilerine yaptılar…
FEN BİLİMLERİ OKULLARI OLARAK YAŞAM YARATICILARI YETİŞTİRMEYE DEVAM EDİYORUZ..…
FEN BİLİMLERİ………

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

sayfa 6
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler