Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 6
nevrans

4 ay önce - Pzr 14 Oca 2018, 16:14
Teşekkürler izmir büyükşehir belediyesi nelet ertaş parkımız çok güzel olmuş

(+)

(+)

(+)

Misafir 90a

4 ay önce - Pzr 14 Oca 2018, 17:17

siyaset kokan hareketler bunlar. Park dediğin yeşil ve bakımlı olur İzmir'de bir metre kare alana tek bir ağaç yanına 50 metre kare betona park diyorlar her taraf hayvan pisliği kokuyor

Misafir 903

4 ay önce - Pzr 14 Oca 2018, 18:30

Hiçbir taraf hayvan pisliği kokmuyor. Sokak hayvanlarının fazlalığı bilinçsiz insanlar ve caydırıcı olmayan yasalar yüzünden. Sanki mandalar otluyor parklarda...

Misafir e65

4 ay önce - Pzr 14 Oca 2018, 18:56

İzmirdeki parkların çoğu amacının dışında kullanılıyor. Sokak kedi köpeklerini ilgili kuruma söylemek yerine yüzlercesini parklarda besleyerek alıştıran zihniyet yüzünden, izmirimizin parkları gece yarıları keskin bir şekilde sokak hayvanı pisliği ve küflü kedi köpek maması kokuyor. Bu kedi köpekler sonra ürüyorlar üredikçe etrafa mikrop ve hastalık bulaştırıyorlar. Komşularına hava atıcam diye
Hertarafı hayvan bakım alanı yapmışlar; madem kedi köpek seviyorsun git daha iyi bir iş yaparak onların iyiliği için ilgili kurumlara başvur.
İzmirli olarak ben daha önce böyle bir rezalet görmedim En son belediye geldi izmirin kalitesi bozuldu

Ayhan
4 ay önce - Pzr 14 Oca 2018, 19:03

Gecekonduların arasına 3 5 ağaç dikerek yapılan beton parklar bir tek bana mı cazip gelmiyor? Bu tür işleri neden ilçe belediyeleri yapmaz?

sayfa 6
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet