Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Manisa Prime-[PROJE]
« önceki   123   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 2
Burak K
2 yıl önce - Cum 23 Arl 2016, 10:43

Mimarisi güzel bir proje. İnşallah Manisa'da olmayan büyük markaları bu AVM'de görürüz.

Misafir 9a1

1 yıl önce - Cmt 15 Nis 2017, 22:47

Güzel proje tebrikler

Batuhan A
1 yıl önce - Cmt 15 Nis 2017, 23:59

Güzel ama temel bile atılmadı maalesef.önsenli hasan
1 yıl önce - Pzr 16 Nis 2017, 00:06

Tüm şehirlerin böyle bir merkezi olsun istemişimdir hep. Manisamıza hayırlı olsun çok güzel bir proje.

tarzanlar
1 yıl önce - Cum 19 May 2017, 15:58

Projenin yeni resimleri

(+)

(+)

(+)
(+)
(+)


tarzanlar
1 yıl önce - Prş 24 Ağu 2017, 17:01

Manisa’nın Beklediği Dev Projenin İhalesi Yapıldı
Manisa Büyükşehir Belediyesinin Manisa’ya değer katacak prestij projesi ‘Manisa Prime’, “Büyükşehir Belediyesi AVM, Otel, İş Merkezi ve Çevre Düzenlemesi” projesinin ihalesi, 17 firmanın katılımıyla gerçekleşti. Kamuoyunda heyecan yaratan dev projede teklif dosyalarının incelenmesinin ardından ihaleyi kazanan firmanın belirleneceği ve yer teslimi yapılarak proje startının verileceği belirtildi.
Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından Saruhan Otel önünde bulunan atıl durumdaki arsaya yapılacak olan ‘Manisa Prime’ Büyükşehir Belediyesi AVM, Otel, İş Merkezi ve Çevre Düzenlemesi” projesinin ihalesi, Manisa Büyükşehir Belediyesi Encümen Salonu’nda gerçekleşti. Manisa Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanı Ertuğrul Yıldırım’ın başkanlık ettiği ihaleye, 4 firma ve 13 ortak girişim olmak üzere 17 firma teklif verdi. Tekliflerin alınmasının ardından ihale birimi tarafından teklif dosyalarının incelenmesi başladı. İhale, şeffaf belediyecilik anlayışıyla Manisa Büyükşehir Belediyesi Web TV’den canlı yayınlandı. Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından Saruhan Otel önünde yapılacak olan ‘Manisa Prime’ projesinde ihale prosedürlerinin tamamlanmasının ardından çalışmanın başlayacağını söyledi.
“Manisa için muazzam bir proje”
Merkezin Saruhan Otel önü, Magnesia AVM yanındaki bölgede yapılacağını belirten Başkan Ergün, “Manisa Prime, 5 yıldızlı ve 210 odalı otel, 19 kat üzerinden planlandı. İçerisinde 550 kişilik restoran, 450 kişilik balo salonu, 500 kişilik toplantı salonu, bin 500 metrekare üzerine kurulu SPA, güzellik merkezi ve kapalı yüzme havuzu bulunuyor. Proje içerisinde ofis kısmı 13 katlı olarak planlandı. A Plus açık ofis 10 kat olacak ve içerisinde 600 metrekarelik bürolar tasarlandı. AVM noktasında ise 14 bin metrekare kiralanabilir alan bulunuyor. Bunun 8 bin 830 metrekaresi bodrum kat, 4 bin 125 metrekaresi zemin katta bulunuyor. Projenin orta kısmı tamamen açık olacak şekilde tasarlandı. Bu proje Manisa’ya büyük değer katacak. Şehrimiz için muazzam bir proje. Şimdiden hayırlı olmasını diliyorum” dedi.tarzanlar
1 yıl önce - Sal 07 Ksm 2017, 16:24


(+)
(+)


Batuhan A
1 yıl önce - Çrş 08 Ksm 2017, 14:23

Çok güzel bir proje, bittiği zaman renk katacağına inancım tam.

tarzanlar
1 yıl önce - Cmt 11 Ksm 2017, 13:09

bence de manisaya da bir katma değer katacaktır

tarzanlar
1 yıl önce - Pzr 14 Oca 2018, 18:44

Manisa’nın Bir Dev Projesi Daha Başladı
MANİSA Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün Manisalılara sözünü verdiği dev projelerden bir tanesi olan Manisa Prime projesine ilk kazma vuruldu ve çalışma başladı. Manisa’ya dev bir projeyi daha kazandıracak olmanın mutluluğunu yaşadığını belirten Başkan Ergün, “İnşallah kısa sürede bu önemli eseri Manisa’mıza kazandırmak bizlere nasip olur” dedi.

Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından Saruhan Otel önünde bulunan atıl durumdaki arsaya yapılacak olan ‘Manisa Prime’ Büyükşehir Belediyesi AVM, Otel, İş Merkezi ve Çevre Düzenlemesi projesinde çalışma başladı. İhalesi yapıldıktan sonra prosedür sürecinin beklendiği ve itiraz süresinin de tamamlanmasıyla birlikte ihaleyi alan firmaya yer tesliminin yapıldığı projede, haftanın son iş gününde ilk kazma vurulmuş oldu. Zemin güçlendirme ve fore kazık çakımının yapıldığı alanda, bina temelleri için de jet groud çalışmaları yapılmaya başlandı.

“Manisa’ya değer katacak”

Manisalılara sözünü verdiği dev bir projeyi daha kazandıracak olmanın mutluluğunu yaşadığını belirten Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, “Manisa Prime, 5 yıldızlı ve 210 odalı otel, 19 kat üzerinden planlandı. İçerisinde 550 kişilik restoran, 450 kişilik balo salonu, 500 kişilik toplantı salonu, bin 500 metrekare üzerine kurulu SPA, güzellik merkezi ve kapalı yüzme havuzu bulunuyor. Proje içerisinde ofis kısmı 13 katlı olarak planlandı. A Plus açık ofis 10 kat olacak ve içerisinde 600 metrekarelik bürolar tasarlandı. AVM noktasında ise 14 bin metrekare kiralanabilir alan bulunuyor. Bunun 8 bin 830 metrekaresi bodrum kat, 4 bin 125 metrekaresi zemin katta bulunuyor. Projenin orta kısmı tamamen açık olacak şekilde tasarlandı. Bu proje Manisa’ya büyük değer katacak. Şehrimiz için muazzam bir proje. İnşallah kısa sürede bu önemli eseri Manisa’mıza kazandırmak bizlere nasip olur” dedi.(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)
sayfa 2
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET