Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1479
Fatih Glr 21

8 ay önce - Cum 12 Oca 2018, 19:26

Bitanesi istedi ona verdim bi türlü giriş yapamadı heralde avrupada yaşıyor ondan dedim ama değilmiş bilgi verdigin icin teşekür ederim saolasin

UğurÖz

8 ay önce - Cmt 13 Oca 2018, 19:36

Sitede Arda turan'la ilgili çok fazla başlık var bunların bir kısmının kilitlenmesini veya taşınmasını talep ediyorum görüntü kirliliği oluşturuyor.

Arda Turan milli takımı bırakıyor -

Arda Turan Nereye Koşuyor? -

Arda Turan 41 Milyon Euro'ya Barcelona'da! - ...

Arda Turan Galatasaray'a gelsin mi? - ...

Arda Turan fotoğrafları [Fotobiyografi] - ...

En son UğurÖz tarafından Cmt 13 Oca 2018, 21:04 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Alperen B E

8 ay önce - Cmt 13 Oca 2018, 20:46

Bu sitede hem "Hangi dondurma markası tercihiniz?" diye başlık var, hem "Hangi Dondurma Markasını tercih edersiniz?" diye başlık var. Bu 2 başlık birleştirilebilir mi?

Hangi dondurma markası tercihiniz?

Hangi Dondurma Markasını tercih edersiniz?

Burç

8 ay önce - Cmt 13 Oca 2018, 20:48

Alıntı:
Bitanesi istedi ona verdim bi türlü giriş yapamadı heralde avrupada yaşıyor ondan dedim ama değilmiş bilgi verdigin icin teşekür ederim saolasin

"Giriş yapamadı" derken kayıt mı olamadı?
Ne mesajı çıktı?
Avrupadan ve bütün dünyadan katılan birçok üyemiz var. Ancak proxy ip adresi kullanmasın, bunlar engellenir.

cCcenk38
8 ay önce - Cmt 13 Oca 2018, 20:55

Proxy nedir abi?

Burç

8 ay önce - Cmt 13 Oca 2018, 20:57

Yani gerçek ip adresini değiştiren programlar kullanmayın.

Zekican has56
8 ay önce - Pzr 14 Oca 2018, 00:11
Özel mesaj bizlerede açılsın

Özel mesaj hakkı olmadığı için buradan yazmak zorunda kalıyor insan.2017 yılından sonra üye olanlara özel mesajlaşma kapalı.Daha önce mesaj sayınız yeterli değil şimdi de özelmesaj kapalı deniliyor.Neden böyle ayrım yapılıyor.Platforma üye olurken tüm bilgiler isteniyor kişiliğimiz bilgilerimiz herşey ortada buna rağmen neden bu ayrım yapılıyor.Memleket sevdalısı olarak her hizmete hazır haldeyiz.Memlekete hizmetin akması için tüm çabayla ilgileniyoruz buna rağmen neden böyle 2.sınıf muamelesi yapılıyor.Üye kazanmak için siteler her türlü ilgiyi alakayı gösteriyorlar.Wowturkey aksine yeni üyelerini siteden kovar gibi özel mesajlaşmayı kapatıyorlar.Neden özel mesaj bizlere kapalı guvensizlikten mi Fetöden dolayımı siyaset işimi..Neden açıklama yapar mısınız bilgisi olan üyelerden ricam paylaşırlarsa sevinirim.Artık bizlerede özel mesaj açılsın istiyorum.Üyelerin bu konuda duyarlı olmaya davet ediyorum.

cCcenk38
8 ay önce - Pzr 14 Oca 2018, 01:17

Bu yuzucukten eklenmeli

Fatih Glr 21

8 ay önce - Pzr 14 Oca 2018, 01:28

"Giriş yapamadı" derken kayıt mı olamadı?
Ne mesajı çıktı?
Avrupadan ve bütün dünyadan katılan birçok üyemiz var. Ancak proxy ip adresi kullanmasın, bunlar engellenir.[quote]

Kendisi kayıt olamıyordu. Ben burdan kurdum kullanıcı ad şifre falan verdim giris yapamadı ben burdan giriş yapabiliyorum kişi leptop ile giriş yapmayı denemiş olmamış telefondan denemiş yinede girememiş telefon markasını bilmiyorum ben dedim heralde wowturkey Türkiyede olanlar kullanır ondan sıkıntı var dedim demek o değilmiş.

Burç

8 ay önce - Pzr 14 Oca 2018, 09:44

Alıntı:
Neden özel mesaj bizlere kapalı

Sitedeki her kural gibi, bu da maalesef üyelerin istismarı sonucunda gerekli oldu. Sitede küfürlü mesaj yazarsan atılırsın. Bu yüzden üyeler birbirine özelden küfür edip kavga ediyor, sonra da çocuk gibi birbirinden şikayetçi oluyordu. Her gün şikayet, her gün şikayet. Veya özel mesajlar ile reklam yapıyor. 40 kişiye, 50 kişiye "spam" gönderiyordu. Üyeler bundan da şikayet ediyor. Yani site kurallarını ihlal etmenin bir yolu olarak özel mesajlaşma kullanılıyordu. Gerçek hayatta sosyal eksiklikleri olan bazı tipler, özel mesajlar ile bayan üyeleri devamlı rahatsız ediyor, ve bu tiplerden o kadar çok var ki, her gün şikayet geliyordu. Yani bir dolu nedeni var ama kısaca hep insanların sistemi istismar etmesi sonucu gerekli oldu. Doğrusu özel mesajların siteye hiçbir yararı yok. Burası bir forum, yani fikir ve yorum paylaşımı sitesi. Kişisel haberleşme için bir dolu başka yöntem var.

sayfa 1479
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET